Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣ Μακεδονίας /Υποδομές | Τα αποτελέσματα των παιδικών πρωταθλημάτων (20-21/04)

Διαβάστε παρακάτω τα αποτελέσματα των αγώνων στα πρωταθλήματα υποδομών της ΕΠΣ Μακεδονίας:

 

K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ : 3 – 3
K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΕΡΜΩΝ – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ : –
K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ : 0 – 2
K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ : –
K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ : 0 – 3

K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ : 2 – 1
K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2007 (1) : 1 – 6
K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 2 – 4
K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ : 3 – 0
K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ : 9 – 1

K12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΟΜΑΔΑ Α : –
K12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ : –
K12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) : 7 – 0
K12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2008 (2) – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ : –
K12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 11 – 1

K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : –
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 3 – 1
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ : 1 – 8
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ : 0 – 3
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΝΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : 3 – 0
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : –
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 0 – 3
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : –
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ : 3 – 0
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : –

K14 (2005) ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 0 – 2
K14 (2005) ΠΑΟΚ – ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ : 3 – 0
K14 (2005) ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 0 – 3
K14 (2005) ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : –

Κ13 Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ : 5 – 1

Κ13 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 2 – 1

Κ13 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ : 3 – 1
Κ13 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : –

Κ14 Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ : –

Κ14 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ : 2 – 3
Κ14 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ : 3 – 1

Κ14 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : –
Κ14 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 : 4 – 1

Κ14 Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2016 : 9 – 2

Κ14 Β ΦΑΣΗ 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 0 – 3
Κ14 Β ΦΑΣΗ 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : –

Κ14 Β ΦΑΣΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 4 – 1
Κ14 Β ΦΑΣΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ : 8 – 1

Κ14 Β ΦΑΣΗ 7ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΡΟ : 2 – 8
Κ14 Β ΦΑΣΗ 7ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΒΑΟ : 2 – 0

Κ15 Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΑΤΕΡΜΩΝ : 4 – 1

Κ15 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 2 – 0

Κ15 Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΠΑΟΝΕ : 1 – 2

Κ16 Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ : 3 – 2

Κ16 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) : –
Κ16 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 4 – 0

Κ16 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ : 2 – 0

Κ16 Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 3 – 2

Κ16 Β ΦΑΣΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 1 – 2

Κ16 Β ΦΑΣΗ 7ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ : 5 – 0

Κ17 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ : 2 – 0
Κ17 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ : 0 – 3

Κ17 Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 3 – 1

Κ17 Β ΦΑΣΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ : 5 – 3

Κ17 Β ΦΑΣΗ 7ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : 3 – 0

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ13 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «8» ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΕΚΩΝ – ΑΣ ΑΡΗΣ (2006) : 1 – 2
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ13 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «8» ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006) – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ : 1 – 1
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ13 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «8» ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν 2007) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 0 – 4
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ13 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «8» ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ : 0 – 3

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ14 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «8» ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 0 – 0
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ14 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «8» ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) : 1 – 3
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ14 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «8» ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ – ΜΥΓΔΩΝΑΣ 2007 : 1 – 0
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ14 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «8» ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2016 : 1 – 1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ15 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «8» ΕΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 2 – 3
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ15 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «8» ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) : 0 – 0
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ15 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «8» ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2016 – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ : 4 – 0
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ15 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «8» ΑΣ ΠΑΟΚ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 2 – 1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ16 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «8» ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 1 – 2
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ16 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «8» ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ : –
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ16 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «8» ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2) – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ : 2 – 2
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ16 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «8» ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 0 – 0

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ17 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «8» ΑΣ ΑΡΗΣ – ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ : 2 – 0
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ17 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «8» ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 3 – 2
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ17 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «8» ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 1 – 4

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΣ ΑΡΗΣ – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ : –

Περισσότερα Άρθρα

Συγχαρητήρια και πάλι Πραξιτέλη Ζαχαριάδη

Είναι αρκετές οι έμπρακτες συμπεριφορές αλληλεγγύης αυτό το διάστημα, αφού καθημερινά βλέπουμε επιχειρήσεις αλλά και μεμονωμένα άτομα, να συμπαραστέκονται με τον έναν