Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣ Μακεδονίας | Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 27-28/11/2021

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – ΡΕΠΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2005 και νεότεροι)

Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————-
Αστέρας Ραιδεστού – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ – ώρα: 10.00
Γιατρός:
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 09.30
Γιατρός:

Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————-
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————-
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΣΤΕΡΙΑ
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————-
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ
Γήπεδο: ΛΕΟΝΤΩΝ – ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————-
ΑΣ Νεάπολης/ ANDRE VIEIRINHA – ΠΟ Ξηροκρήνης —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-11-2021
Γήπεδο: Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός:

Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ – ΡΕΠΟ
—————————-

Κ17 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————-
Μακεδονικός Λητής – Νίκη Ηρακλείου —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-11-2021
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 11.30
Γιατρός:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(2005 και νεότερες)

Κ16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(3η αγωνιστική)
————————–
ΑΟ Σούτερς – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: Άρης Θεσσαλονίκης

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2006 και νεότεροι)

Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————-
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ΡΕΠΟ
—————————-

Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————-
Μακεδονικός – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 11.00
Γιατρός:

Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————-
Καμπανιακός – Αξιός Ανατολικού —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-11-2021
Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) – ώρα: 12.00
Γιατρός:

Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ – ΡΕΠΟ
—————————-

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(7η αγωνιστική)
————————————
Μακεδονικός – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1)
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 12.30
Γιατρός:
Πρωταθλητές Πεύκων – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. /ART SOCCER SCHOOL
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.30
Γιατρός:
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ (1) / PRO SOCCER ACADEMY – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 12.30
Γιατρός:
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 10.00
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2007 και νεότεροι)

Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————-
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) – ΑΟ Καρδίας —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-11-2021
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 14.45

Αετός Βασιλικών – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 —– 0 – 3 α/α

Ακαδημίες Μίκρας – Απόλλων Καλαμαριάς ——- 3 – 0 α/α

Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————-
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00
Γιατρός:
Θερμαϊκός Θέρμης – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2)
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 09.30
Γιατρός:
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ —– 3 – 0 α/α

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-11-2021
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 14.45
Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————-
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) – Κισσός Χορτιάτη —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-11-2021
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός:

Δόξα Ρετζικίου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας —- 0 – 3 α/α

Ακρίτες Συκεών – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 09.30
Γιατρός:
ΑΟ Σούτερς – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:

Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————-
ΑΣ Ουράνιοι/ CELESTE – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-11-2021
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ – ώρα: 12.30
Γιατρός:
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ / PRO SOCCER ACADEMY – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΑΜΣ Νικόπολη – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 12.00
Γιατρός:

Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————-
ΑΣ Νεάπολης/ ANDRE VIEIRINHA – Καμπανιακός
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.00
Γιατρός:
Εθνικός Μετεώρων – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 10.00
Γιατρός:
Νίκη Ευκαρπίας – ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:

Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————-
Αστέρας Αμπελοκήπων – Ιωνικός
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Αθλητική Εκπαίδευση – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: FOUL TRAINING CENTER (ΜΑΓΝΗΣΙΑ) – ώρα: 10.00
Γιατρός:
Ντίνος Κούης – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(6η αγωνιστική)
————————————
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. /ART SOCCER SCHOOL – Μακεδονικός
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 09.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2008 και νεότεροι)

Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————-
Φίλιππος Θέρμης – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ.
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 13.30
Γιατρός:
Αστέρας Ραιδεστού – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ – ώρα: 11.30
Γιατρός:
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: ΠΡΩΗΝ ΠΑΟΝΕ (Παραλία Περαίας) – ώρα: 12.00
Γιατρός:

Ακαδημίες Μίκρας – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 3 – 0 α/α

Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————-
Αγιος Νικόλαος – Χ.Α.Ν.Θ. —— 0 – 3 α/α

ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – Μακεδόνες
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30
Γιατρός:

Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————-
Εθνικός Πυλαίας – ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Πρωταθλητές Πεύκων – ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 09.30
Γιατρός:
ΑΟ Σούτερς – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) – ώρα: 13.30
Γιατρός:

Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————-
Κανονιέρηδες – Αίολος Ευόσμου 2014 /ACADEMICA —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-11-2021
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 10.30
Γιατρός:

Μπέμπηδες Ιωνίας – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΙΟΝΙΑΣ
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο: Αθλητικό Κέντρο Κουφαλίων – ώρα: 12.30
Γιατρός:

Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————-
ΠΟ Ξηροκρήνης – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΜΣ Νικόπολη – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 13.30
Γιατρός:
Νίκη Ευκαρπίας – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΠΑΟΚ Σταυρού – Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 11.30
Γιατρός:

Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————-
ΑΕ Ρετζικίου – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.30
Γιατρός:
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – Ομόνοια Σταυρούπολης —–3 – 0 α/α

ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ – Φίλιππος Παλαιοκάστρου
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΑΣ Ουράνιοι / CELESTE- ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2009 και νεότεροι)

Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————-
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς ——- 3 – 0 α/α

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μπέμπηδες 2000 —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-11-2021
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Γιατρός:
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) – ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-11-2021
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 16.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: Απόλλων Καλαμαριάς

Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————-
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 16.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. / ART SOCCER SCHOOL
Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————-
Πρωτέας Ευόσμου – Αίολος Ευόσμου 2014 /ACADEMICA
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΑΜΣ Νικόπολη – Μακεδονικός
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ – Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.30
Γιατρός:
Ομόνοια Σταυρούπολης – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2009 και νεότερες)

Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(3η αγωνιστική)
—————————
Π.Α.Σ. ΑΡΣΑΚΛΗ – ΠΑΟΚ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL – ώρα: 15.00

ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL – ώρα: 14.00

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΑΟ Σούτερς
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL – ώρα: 14.00

ΡΕΠΟ: Ατρόμητος Τριαδίου

Περισσότερα Άρθρα