Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣ Μακεδονίας | Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 26-27/2/2022 (ορθή επανάληψη)

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2022

 

Α’ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

——————————————

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – ΓΠΟ Καστοριάς

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα – ώρα:15.00

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ – PLAY OFF(1η αγωνιστική)

————————————————–

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΕ Ευόσμου   

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γ. τ. Ελευθ. – Γιατρός:

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ – PLAY OFF(1η αγωνιστική)

————————————————–

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΟ Καρδίας   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντίνος – Γιατρός:

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:

 

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – ΑΕ Αμπελοκήπων   

Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Εθνικός Μαλγάρων – Μακεδονικός Γέφυρας   

Γήπεδο:Μαλγάρων – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

—————————————–

Αίας Ευόσμου – Νίκη Ευκαρπίας   

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Ποντίκης Στυλιανός – Γιατρός:

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Φιλύρου – ΑΕ Πυλαίας   

Γήπεδο:Φιλύρου – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Δόξα Ρετζικίου – Κισσός Χορτιάτη   

Γήπεδο:Πεύκων – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

Αρης Καβαλαρίου – Μακεδονικός Λητής   

Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:

 

ΑΕ Κρήνης – Δόξα Αγ.Παύλου   

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

—————————————–

Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Θρίαμβος Παρθενίου                     ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

 

ΑΟ Θράκης – Οδυσσέας Κορδελιού   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – Αστραπή Δενδροποτάμου   

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Ελπίδες Συκεών   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Ατλας  Μενεμένης   

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Ενωση Συκεών – Εθνικός Μετεώρων   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

—————————————–

Εθνικός Λαγυνών – Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών   

Γήπεδο:Λαγυνών – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΟ Σούτερς – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Αχιλλέας Περαίας   

Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

 

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Νίκη Νεοχωρούδας                   ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ   

 

ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Μακεδών Ευόσμου   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Αστέρας Κορδελιού – Μακεδονία Ευκαρπίας                  ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

Αστραπή Νεάπολης – ΠΑΟΚ Πολίχνης                                        ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

Κανάρης – Κεραυνός Μονοπηγάδου   

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

 

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ:Αναστασιάδης, Κουρκουνάσιος, Φασούλας, Χαϊτας.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2022

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

——————————————

Θερμαϊκός Θέρμης – Αρης Αβάτου

Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:15.00

 

Εθνικός Σοχού – Νέστος Χρυσούπολης

Γήπεδο:Σοχού – ώρα:15.00

 

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Δόξα Δράμας

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα – ώρα:15.00

 

Α’ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

——————————————

Αρης Θεσσαλονίκης – Ακ. Ελπίδες Καρδίτσας 1994

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:15.00

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ – PLAY OFF(1η αγωνιστική)

————————————————–

Καμπανιακός – Ιωνικός   

Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ – PLAY OFF(1η αγωνιστική)

————————————————–

Αναγέννηση Επανομής – Παύλος Μελάς   

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ – PLAY OUT(1η αγωνιστική)

————————————————–

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Μαραθώνας   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:

 

Αετός Βασιλικών – Φοίνικας Πολίχνης   

Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

—————————————–

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – ΜΑΣ Αγχιάλου   

Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

ΓΣ Ηλιούπολης – Ελευθεριακός   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

—————————————–

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΣ Νεάπολης   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Ομόνοια Σταυρούπολης – ΠΟ Ξηροκρήνης   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

—————————————–

Εθνικός Πυλαίας – Πανόραμα   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Αρης Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Ακρίτες Συκεών   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Ασκού – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου   

Γήπεδο:Ασκού – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Νίκη Ηρακλείου – Νέστωρ Οσσας   

Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Δόξα Ασσήρου – ΠΑΟΚ Σταυρού   

Γήπεδο:Ασσήρου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Στανούδης Δημήτριος – Γιατρός:

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

—————————————–

Μελιτέας – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:12.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

ΠΑΟΔ – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Ρυσίου – ΠΑΟΚ   

Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:

 

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Ορφέας Σουρωτής   

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:

 

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου   

Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Αστέρας Ραιδεστού – Νίκη Μεσημερίου   

Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Ατρόμητος Τριαδίου – Δόξα Τριλόφου   

Γήπεδο:Τριαδίου – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

—————————————–

Μαγνησιακός – Ομόνοια Σίνδου   

Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:

 

Δόξα Αδένδρου – Δάφνη Ακροποτάμου   

Γήπεδο:Αδένδρου – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

—————————————–

Ρουβίκωνας – ΑΜΣ Νικόπολη   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:

 

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Ελπίδες Αμπελοκήπων   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:13.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου   

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

Εθνικός Αστέρας – Κεραυνός Αγίου Παύλου   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

—————————————–

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου   

Γήπεδο:Μελισσοχωρίου – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας   

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Θεοχαρίδης Δημήτριος – Γιατρός:

 

Δόξα Περιβολακίου – Δάφνη Ευαγγελισμού   

Γήπεδο:Περιβολακίου – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

—————————————–

Πέρα – Ιωάννης Παπάφης   

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Χαρίλαος Επαμεινώνδας   

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – ΑΕ Μαρτίου   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:09.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Προοδευτική   

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

—————————————–

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Αριστοτέλης   

Γήπεδο:Πλαγιαρίου – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΟ Μεσήμβριας – Αίολος Ευόσμου 2014   

Γήπεδο:Μεσήμβριας – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Αναγέννηση Προχώματος   

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

Φοίνικας Σχολαρίου – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ/κης   

Γήπεδο:Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Δράση Αρδαμερίου – Φοίνικας Τούμπας   

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γ. τ. Ελευθ. – Γιατρός:

 

Κυψέλη Νεάπολης – Ακαδ.Πρωταθλητών Πεύκων   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:13.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

ΑΣ Αγ.Παύλου – ΄Ηφαιστος Θέρμης   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

Μαραθώνας Υποδομή 1926 – Αναγέννηση Επταπυργίου   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:13.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Αστέρια – Ελπίδες Φοίνικα 2011   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Δόξα Τούμπας – Αναγέννηση Νέων Επιβατών   

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Ποντίκης, Χαϊτας, Μαυρίδης Ζ., Σεμερτζής

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

 

9.30 – 12.30:

                               

 

13.00 – 16.30:  

 

Περισσότερα Άρθρα

Καταστροφές στο γήπεδο της Ελεούσας!

Σοβαρές ζημιές υπέστη το γήπεδο της Ελεούσας μετά τη πρόσφατη κακοκαιρία και τη δυνατή βροχόπτωση που έπεσε στην ευρύτερη περιοχή.

Η νέα ομάδα του Μανώλη Λαφτσίδη!

Μπορεί να βρίσκεται στην ΑΕ Ευόσμου ως τεχνικός διευθυντής ωστόσο η αγάπη του για το ποδόσφαιρο τον κρατάει ακόμα μέσα στους αγωνιστικούς