Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣ Μακεδονίας | Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 8-9/1/2022

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 08.01.2022

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

——————————————

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

——————————————

Φοίνικας Πολίχνης – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Αμπελοκήπων – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 15.00

ΜΑΣ Αγχιάλου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Κανονιέρηδες – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00

ΑΣ Νεάπολης – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Πυλαίας – Πανόραμα

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00

Ακρίτες Συκεών – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Λητής – Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο: Λητής – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Δόξα Τριλόφου – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 15.00

Νίκη Μεσημερίου – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 15.00

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Ομόνοια Σίνδου – Μ.Αλέξ. Ελλήνων 3-0 α.α.

Φίλιππος Ελεούσας – Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Ελεούσας – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Εθνικός Μετεώρων – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 15.00

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Μαρτίου – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Αίολος Ευόσμου 2014 – Σταυραετός Ευξεινούπολης

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Ακαδ.Πρωταθλητών Πεύκων – Δράση Αρδαμερίου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00

΄Ηφαιστος Θέρμης – Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 09.01.2022

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

——————————————

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Θερμαϊκός Θέρμης

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα – ώρα: 15.00

Εθνικός Σοχού – Ορφέας Puma Ξάνθης

Γήπεδο: Σοχού – ώρα: 15.00

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

——————————————

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΟΦ Αγίου Ματθαίου

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 15.00

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΠΟ Σουφλίου

Γήπεδο: ΕΠΣΜ (Μίκρας) – ώρα: 15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

——————————————

ΑΕ Ευόσμου – Ιωνικός

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Καμπανιακός – Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 15.00

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

——————————————

Αναγέννηση Επανομής – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 15.00

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00

Μαραθώνας – Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Γέφυρας – ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 15.00

Ελευθεριακός – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΟ Ξηροκρήνης – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 11.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Φιλύρου – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Κισσός Χορτιάτη – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 11.00

Αρης Θεσσαλονίκης – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 15.00

Νίκη Ηρακλείου – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 15.00

Αρης Καβαλαρίου – Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο: Καβαλαρίου – ώρα: 11.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.30

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00

Δόξα Αγ.Παύλου – Μελιτέας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Ορφέας Σουρωτής – ΠΑΟΚ

Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 15.00

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Οδυσσέας Κορδελιού – Μαγνησιακός

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 11.00

ΑΟ Θράκης – Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Αστραπή Δενδροποτάμου – Ρουβίκωνας

Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 15.00

Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΑΟ Νέας Ευκαρπίας

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.15

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Ενωση Συκεών – Ατλας Μενεμένης

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 15.00

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.00

Αστραπή Μεσαίου – Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών

Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Πέρα

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.00

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Προοδευτική

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 11.00

Απόλλων Καλαμαριάς – Αριστοτέλης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΟ Μεσήμβριας – Νίκη Νεοχωρούδας

Γήπεδο: Μεσήμβριας – ώρα: 11.30

Μακεδών Ευόσμου – Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Μακεδονία Ευκαρπίας – Διάπλασις

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.00

Αναγέννηση Προχώματος – Αστέρας Κορδελιού

Γήπεδο: Προχώματος – ώρα: 15.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ/κης – ΑΣ Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00

Φοίνικας Σχολαρίου – ΠΑΟΚ Πολίχνης

Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.30

Φοίνικας Τούμπας – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Επταπυργίου – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.00

Μαραθώνας Υποδομή 1926 – Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.30

Αναγέννηση Νέων Επιβατών – Αστέρια

Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.00

Κεραυνός Μονοπηγάδου – Δόξα Τούμπας

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 11.00

Περισσότερα Άρθρα

ΕΠΣΜ: Τα σημερινά (28/5) αποτελέσματα

  β κατηγορία πλέι οφ Ομόνοια Σίνδου-Οδυσσέας Κορδελιού 2-0 ΤΕΛΙΚΟ Δάφνη Ακροποτάμου-Θρίαμβος Παρθενίου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ Ιωάννης Παπάφης-ΑΕΕ Τούμπας 3-1 ΤΕΛΙΚΟ