Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣ Μακεδονίας | Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 25-26 Σεπτεμβρίου 2021

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25.09.2021

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ιωνικός – ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ακρίτες Συκεών – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Κανονιέρηδες – ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΣ Νεάπολης – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

ΠΑΟΚ Σταυρού – Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 15ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 16ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Ατρόμητος Τριαδίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 17ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Αστέρας Ραιδεστού – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 18ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Δόξα Τριλόφου – Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26.09.2021

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Καμπανιακός – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο: Δημ.Χαλάστρας (Μυγδώνειο) – ώρα: 17.00

Ελευθεριακός – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδονικός Γέφυρας – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 17.00

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Δόξα Πενταλόφου – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Δόξα Ρετζικίου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Αίας Ευόσμου – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ομόνοια Σταυρούπολης – Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 17.00

ΓΣ Ηλιούπολης – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Νίκη Ηρακλείου – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Δόξα Αγ.Παύλου – Μελιτέας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 13ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Κισσός Χορτιάτη – Πανόραμα

Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 11.00

Εθνικός Πυλαίας – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 14ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00

Μέντεκας Καλαμαριάς – Μαραθώνας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 15ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 16ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Αναγέννηση Ρυσίου – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 17ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 18ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης – ώρα: 12.00

Περισσότερα Άρθρα