Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣ Μακεδονίας | Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 3 & 4/10

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 03.10.2020

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΟ Ξηροκρήνης – Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.30

Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

 

Ομόνοια Σίνδου – Ακαδ.Γ.Κούδας

Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:17.00

Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Καλλιθέας Παν.Φαν. – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:17.00

Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

 

ΜΑΣ Αγχιάλου – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Δόξα Γερακαρούς – Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο:Γερακαρούς – ώρα:17.00

Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

ΠΑΟΚ Σταυρού – Θύελλα Περιστερώνας

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Αλβανός Απόστολος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 15ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.00

Γιατρός:Balousha Mohammed

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 16ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

ΠΑΟΚ Ερασιτέχνες – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 17ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 18ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

ΑΕ Πυλαίας – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

 

Εθνικός Πυλαίας – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 21ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Νίκη Μεσημερίου – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 22ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Φίλιππος Ελεούσας – Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο:Ελεούσας – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

 

Θρίαμβος Παρθενίου – Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο:Παρθενίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Μπούρος Γεώργιος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 24ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Οδυσσέας Κορδελιού – Μακεδονία Ευκαρπίας

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Καλινδέρης Αλέξανδρος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 25ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Ακαδ.Ποδ.Ζάχου – ΑΟ Θράκης

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 26ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Ελπίδες Αμπελοκήπων – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:19.00

Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 27ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Λύκοι Δήμου Π.Μελά – Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:17.00

Γιατρός:Τεπελίδης Χρήστος

 

Εθνικός Μετεώρων – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 29ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Ενωση Συκεών – ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 30ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο:Μελισσοχωρίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Αστρεινίδης Θεμιστοκλής – Γιατρός:Παπατσίμπας Δημήτριος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 33ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Χαριλάου Αγ.Ελευθέριος

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Ραλλίδου Ειρήνη

 

Μ.Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης – ΄Ηφαιστος Θέρμης

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:17.00

Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 34ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Χαρίλαος Επαμεινώνδας – ΑΣ Πέρα

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:17.00

Γιατρός:Τζίολας Μιχ-Αδριανός

 

 

Αναπλ.  Ιατροί: Κοντογιάννη, Κρεσάν, Τσαμαντουρίδης, Χορόζογλου

 

 

 

Αναπλ.  Παρατηρητές Αγώνων: Βλαχούδης, Ζυγομήτρος, Σιουραντάνης, Χατζηευαγγέλου, Σεμερτζής.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 04.10.2020

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————

Αίας Ευόσμου – Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντινος – Γιατρός:Balousha Mohammed

 

Καμπανιακός – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:17.00

Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————

Αστέρας Αμπελοκήπων – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ελευθεριακός

Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:17.00

Γιατρός:Τεπελίδης Χρήστος

 

Σμυρναϊκός Βαθυλάκου – Κανονιέρηδες

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:17.00

Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Ιωνικός

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γ. του Χριστόδ. – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

 

Νίκη Ευκαρπίας – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————

ΓΣ Ηλιούπολης – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

 

Ομόνοια Σταυρούπολης – Μ.Αλέξανδρος Καλοχωρίου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γ. του Ελευθερ. – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Αμπελοκήπων – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

 

Φοίνικας Πολίχνης – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

 

Παύλος Μελάς – ΠΑΟ Δορκάδας    ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ         3-0 α.α.

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Μακεδονικός Ασκού – Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο:Ασκού – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Χατζηευαγγέλου ΄Αγγελος – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Νίκη Ηρακλείου – ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 13ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Κεραυνός Κολχικού – Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου

Γήπεδο:Κολχικού – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 14ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

ΑΕ Φιλύρου – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο:Φιλύρου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

Πανόραμα – Ν.Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Ζυγομήτρος Δημήτριος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 15ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μελιτέας

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:17.00

Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 16ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Μαραθώνας – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:17.00

Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 17ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00

Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 19ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

ΑΕ Κρήνης – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

ΠΑΟ Ν.Επιβατών – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 20ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 21ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Αναγέννηση Επανομής – Απόλλων Κ.Σχολαρίου

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:17.00

Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 23ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:11.00

Γιατρός:Balousha Mohammed

 

Μ.Αλέξανδρος Ελλήνων – Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 24ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Αναγέννηση Καλοχωρίου

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:17.00

Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 25ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Εσπερος Τερψιθέας – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:14.00

Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 26ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Ρουβίκωνας – ΑΣ Ατλας Μενεμένης

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:14.00

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 28ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:14.00

Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

 

Κεραυνός Αγ.Παύλου – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:17.00

Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 29ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Ελπίδες Συκεών – Αστέρια

Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:11.00

Γιατρός:Τεπελίδης Χρήστος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 30ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Νίκη Νεοχωρούδας – Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο:Νεοχωρούδας – ώρα:11.30

Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 31ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Μ.Αλέξανδρος Ν.Απολλωνίας – Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας – ώρα:17.00

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Ελλήσποντος Κριθιάς – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο:Κριθιάς – ώρα:17.00

Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 32ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Φοίνικας Τούμπας – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.00

Γιατρός:Τζίολας Μιχ-Αδριανός

 

Δόξα Τούμπας – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00

Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 34ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:14.00

Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 35ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Πυρσός Αγ.Τριάδας – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.

 

Αχιλλέας Περαίας – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο:Περαίας – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Ιωαννίδης Αριστ.Χαράλαμπος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 36ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.00

Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης

 

 

Αναπλ.  Ιατροί:

 

11.00: Μαυρόπετρος, Μαργαρίτης, Πέπης, Χατζηαθανασίου.

 

17.00: Μαργιούλα – Σιάρκου, Τζιόλας.

Αναπλ.  Παρατηρητές Αγώνων:

Τσεκούρας, Φασούλας, Μπούρος, Σταμάτης Ηλίας, Καρτάλης.

 

Περισσότερα Άρθρα