Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣ Μακεδονίας Παιδικά: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (06-07/04)

Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Μακεδονίας για το Σαββατοκύριακο 6 και 7 Απριλίου:

K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ : –
K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 6 – 0
K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΕΡΜΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ : 1 – 4
K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ : 3 – 0
K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ : –

K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2007 (1) – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 8 – 1
K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 3 – 1
K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ : 2 – 3
K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 3 – 5
K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ : 0 – 3

K12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ : 0 – 2
K12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΑΔΑ Α – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) : –
K12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2008 (2) – ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ : 3 – 3
K12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ : 1 – 9
K12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 9 – 1

K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 3 – 5
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ : –
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ : 0 – 3
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ : –
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : 3 – 0
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 2 – 6
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 3 – 0
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΑΙΝΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ : 0 – 3
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : –

K14 (2005) ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 2 – 1
K14 (2005) ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ : 4 – 3
K14 (2005) ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ : 3 – 6
K14 (2005) ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ : 3 – 0

Κ13 Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 6 – 3
Κ13 Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 4 – 2

Κ13 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 0 – 5
Κ13 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 3 – 0

Κ13 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ : 10 – 1
Κ13 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 9 – 0

Κ14 Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ : 1 – 1
Κ14 Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ : 3 – 1

Κ14 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 – 7
Κ14 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ : 4 – 1

Κ14 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : 0 – 8
Κ14 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 : 0 – 6

Κ14 Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2016 – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 0 – 6
Κ14 Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ : 7 – 2

Κ14 Β ΦΑΣΗ 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 2 – 1
Κ14 Β ΦΑΣΗ 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : 1 – 5

Κ14 Β ΦΑΣΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 2 – 5
Κ14 Β ΦΑΣΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ : 1 – 0

Κ14 Β ΦΑΣΗ 7ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΡΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 2 – 2
Κ14 Β ΦΑΣΗ 7ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΒΑΟ : 2 – 2

Κ15 Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΕΡΜΩΝ – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ : 5 – 2
Κ15 Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ : 1 – 1

Κ15 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 1 – 2

Κ15 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΟΥΡΑΝΙΟΙ : 0 – 7
Κ15 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 3 – 1

Κ15 Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΝΕ – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 3 – 1
Κ15 Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΟΜΑΔΑ Α : –

Κ16 Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ – ΙΩΝΙΚΟΣ : 2 – 3
Κ16 Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ : 3 – 1

Κ16 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 2 – 3
Κ16 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 5 – 1

Κ16 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 3 – 3
Κ16 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΑΔΑ Α – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ : –

Κ16 Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 1 – 1
Κ16 Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 4 – 1

Κ16 Β ΦΑΣΗ 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : –

Κ16 Β ΦΑΣΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 : 0 – 2
Κ16 Β ΦΑΣΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 2 – 4

Κ16 Β ΦΑΣΗ 7ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1) – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ : 6 – 0

Κ16 Β ΦΑΣΗ 8ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) : 2 – 1
Κ16 Β ΦΑΣΗ 8ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΟΜΑΔΑ Α : –

Κ17 Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ : 1 – 2

Κ17 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΑΔΑ Α – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : –
Κ17 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ : 2 – 6

Κ17 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 2 – 1
Κ17 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ : 2 – 1

Κ17 Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ : 3 – 4

Κ17 Β ΦΑΣΗ 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ : 2 – 1
Κ17 Β ΦΑΣΗ 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΑΔΑ Α – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : –

Κ17 Β ΦΑΣΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : –
Κ17 Β ΦΑΣΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 2 – 2

Κ17 Β ΦΑΣΗ 7ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : 4 – 0
Κ17 Β ΦΑΣΗ 7ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 5 – 5

Κ17 Β ΦΑΣΗ 8ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 : 1 – 1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ13 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» ΑΡΗΣ (2007) – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006) : 0 – 3
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ13 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (ΓΕΝ.2007) – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 3 – 0
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ13 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» ΑΣ ΑΡΗΣ (2006) – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ : 1 – 0
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ13 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 3 – 1
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ13 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ : 10 – 0
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ13 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ : 2 – 2
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ13 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 0 – 4

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ14 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 2 – 1
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ14 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ : 0 – 3
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ14 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHA) – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) : 0 – 1
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ14 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2016 : 2 – 2
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ14 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ : 0 – 1
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ14 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ : 1 – 2
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ14 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» ΜΥΓΔΩΝΑΣ 2007 – ΑΣΤΕΡΙΑ : 2 – 1
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ14 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ – ΠΑΟ Ν.ΕΠΙΒΑΤΩΝ : 1 – 0

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ15 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 3 – 2
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ15 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ : 1 – 4
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ15 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 1 – 8
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ15 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ : 2 – 1
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ15 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» ΑΣ ΠΑΟΚ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ : 2 – 0
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ15 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) : 7 – 2
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ15 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 5 – 1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ16 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 0 – 7
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ16 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 – 2
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ16 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ : 1 – 1
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ16 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 5 – 0

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ17 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» ΑΘΛ.ΑΚΑΔ,ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 1 – 1
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ17 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ : 1 – 1
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ17 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 3 – 0
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ17 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ : 0 – 3

Περισσότερα Άρθρα

«Να κατακυρωθεί η βαθμολογία ως έχει…»

«Να κατακυρωθεί βαθμολογία ως έχει» είπε ο γραμματέας του Αετού Βασιλικών Λεωνίδας Γραμμένος, ο οποίος μέσω της εφημερίδας Μέτροσπορτ κάνει τη δική