Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣ Μακεδονίας | Οι όμιλοι των κατηγοριών Κ17, Κ16 και Κ15

Κ17 ΕΙΔ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
2. ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
5. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
6. Π.Σ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7. Α.ΑΚ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
8. ΟΜΑΔΑ Α

Κ17 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
2. ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
3. ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
4. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
5. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
7. ΟΜΑΔΑ Α
8. ΟΜΑΔΑ Β

Κ17 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
2. ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
4. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5. ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ
6. ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
7. ΟΜΑΔΑ Α
8. ΟΜΑΔΑ Β

Κ17 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
2. ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
3. ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
4. ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
5. ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
6. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
7. ΟΜΑΔΑ Α
8. ΟΜΑΔΑ Β

Κ17 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ
2. ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ
3. ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
4. ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ
5. ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨHΘΕΑΣ
6. ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
7. ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
8. ΟΜΑΔΑ Α

Κ17 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
3. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
4. ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
5. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
6. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
7. ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
8. ΟΜΑΔΑ Α

Κ17 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
2. ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
3. ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
4. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
5. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
6. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
7. ΟΜΑΔΑ Α
8. ΟΜΑΔΑ Β

Κ16 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ
2. ΑΚ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2)
4. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
5. ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
6. ΑΚ. ΠΟΔ. ΤΑΥΡΟΙ
7. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
8. ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)

Κ16 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1)
3. ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
4. ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
5. ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
6. ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
7. ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
8. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

Κ16 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ
2. ΑΚ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
3. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
4. ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
5. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
6. ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
7. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
8. ΟΜΑΔΑ Α

Κ16 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
2. ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
3. ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
4. ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
5. Ν.Π.Σ.ΒΕΡΟΙΑ 2019
6. ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ- ΠΑΙΟΝΙΑΣ
7. ΟΜΑΔΑ Α
8. ΟΜΑΔΑ Β

Κ16 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
2. ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
3. Π.Σ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4. ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
5. ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
6. ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
7. ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
8. ΟΜΑΔA Α

Κ15 ΕΙΔ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
1. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
2. Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019
3. ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
4. ΑΚ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
5. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
6. ΑΣ ΠΑΟΚ
7. Π.Σ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
8. Α.ΑΚ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
9. ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
10. ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

Κ15 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1)
2. ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
3. ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
4. ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
5. ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
6. ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
7. ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015
8. ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ

Κ15 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
2. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΣ
3. ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
4. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
5. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ
6. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
7. ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
8. ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2)
9. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

Κ15 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
2. ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
3. ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
4. ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
5. ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ
6. ΑΚ. ΠΟΔ. ΠΡΟ
7. ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
8. ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ

Κ15 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
2. ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
3. ΑΚ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
4. ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
5. ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ
6. ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
7. ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
8. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

Κ15 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
3. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
4. ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
5. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
6. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ
7. ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ
8. ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

Περισσότερα Άρθρα

Γαλτσίδης: “Πίστη στο ρόστερ του Αγροτικού, έμφαση σε φυσική κατάσταση και τακτική προσαρμογή”

Φυσιολογικά θεωρεί τα σκαμπανεβάσματα στην απόδοση του Αγροτικού Αστέρα (ήττες στα τελευταία φιλικά με Ηρακλή και Μέγα Αλέξανδρο Τρικάλων και ενδιάμεσα στο