Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣ Μακεδονίας | Νέο πρόγραμμα υποδομών 12-13/2/2022

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 12 ΦΕΒΟΥΑΡΙΟΥ 2022

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(11η αγωνιστική)
————————————
ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Ντίνος Κούης – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 13.30
Γιατρός:
Μακεδονικός – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 12.00
Γιατρός:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2005 και νεότεροι)

Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————-
Θερμαϊκός Θέρμης – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Δόξα Τριλόφου – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Άγιος Νικόλαος – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ – ΑΟ Καρδίας —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-2-2022
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————-
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————-
Κισσός Χορτιάτη – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 10.00
Γιατρός:
ΑΣΤΕΡΙΑ – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) – ώρα: 12.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: Μακεδόνες

Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————-
ΠΟ Ξηροκρήνης – Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Δράση Αρδαμερίου/ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΑΣ Νεάπολης – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ – ΑΣ Ουράνιοι
Γήπεδο: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————-
Καμπανιακός – ΑΕ Ευόσμου —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-2-2022
Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) – ώρα: 10.00
Γιατρός:

Ελευθεριακός – Αστέρας Αμπελοκήπων —- 3 – 0 α/α

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: ΠΑΟ Κουφαλίων

Κ17 6ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————-
Μακεδονικός Λητής – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 10.00
Γιατρός:

Φίλιππος Παλαιοκάστρου – Ηρακλής Αμπελοκήπων —– 0 – 3 α/α

Ελπίδες Συκεών – Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 10.30
Γιατρός:

ΡΕΠΟ:ΑΜΣ Νικόπολη

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(2005 και νεότερες)
Κ16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(8η αγωνιστική)
————————–
Αγροτικός Αστέρας – ΑΟ Σούτερς —– 0 – 3 α/α

ΠΑΟΚ – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.30
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: Άρης Θεσσαλονίκης
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2006 και νεότεροι)

Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————-
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) – Ποσειδώνας Μηχανιώνας —— 3 – 0 α/α

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΤΑΥΡΟΙ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο – ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 14.00

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:

Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————-
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ – ώρα: 10.00
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 12.00
Γιατρός:

Απόλλων Καλαμαριάς – Αναγέννηση Ρυσίου —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-2-2022
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 18.00
Γιατρός:
ΑΟ Σούτερς – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-2-2022
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Γιατρός:

Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————-
Μακεδονικός – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 09.00
Γιατρός:

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-2-2022
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 16.00
Γιατρός:
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-2-2022
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 14.30
Γιατρός:

Δόξα Ελπίδας – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 10.30
Γιατρός:

Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————-
Ιωνικός – Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – Καμπανιακός
Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΙΟΝΙΑΣ
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 09.30
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: Αξιός Ανατολικού

Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————-
Εθνικός Λαγυνών – Ακρίτες Συκεών —- 0 – 3 α/α

Πρωτέας Ευόσμου – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 13.30
Γιατρός:
Ομόνοια Σταυρούπολης – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(12η αγωνιστική)
————————————
ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Μακεδονικός
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός:

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-2-2022
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-2-2022
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30
Γιατρός:

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ (1) – Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Πρωταθλητές Πεύκων – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1) – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 09.30
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2007 και νεότεροι)

Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική από ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————-
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:

Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————-
ΑΟ Καρδίας – Αετός Βασιλικών —- 3 – 0 α/α

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο – Ακαδημίες Μίκρας —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-2-2022
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 09.00

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) – Απόλλων Καλαμαριάς —- 3 – 0 α/α

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015
Γήπεδο: Αγίου Πάυλου – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————-
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-2-2022
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 12.00
Γιατρός:

ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2) – ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ —– 3 – 0 α/α

Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————-
Κισσός Χορτιάτη – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) – ώρα: 15.00
Γιατρός:

Δόξα Ρετζικίου – ΑΟ Σούτερς —- 0 – 3 α/α

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΕ Φιλύρου —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-2-2022
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 17.30
Γιατρός:

Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————-
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ —– 3 – 0 α/α

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΑΣ Ουράνιοι – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 11.30
Γιατρός:

Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————-
Καμπανιακός – Νίκη Ευκαρπίας —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-2-2022
Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) – ώρα: 11.30
Γιατρός:

Εθνικός Μετεώρων – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΑΣ Νεάπολης – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ – ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 10.30
Γιατρός:

Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————-
Ιωνικός – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 12.30
Γιατρός:
Αθλητική Εκπαίδευση – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ
Γήπεδο: FOUL TRAINING CENTER ΜΑΓΝΗΣΙΑ – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Αστέρας Αμπελοκήπων – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΑΕ Ευόσμου – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(11η αγωνιστική)
————————————
Μακεδονικός – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 10.30
Γιατρός:

ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-2-2022
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00
Γιατρός:

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2008 και νεότεροι)

Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————-
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 10.30
Γιατρός:

Αστέρας Ραιδεστού – Ακαδημίες Μίκρας
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ – ώρα: 10.00
Γιατρός:
Φίλιππος Θέρμης – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————-
Χ.Α.Ν.Θ. – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) – ώρα: 13.30
Γιατρός:
Άγιος Νικόλαος – Απόλλων Καλαμαριάς —– 3 – 0 α/α

Μακεδόνες – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————-
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΟ Σούτερς
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 11.00
Γιατρός:
Εθνικός Πυλαίας – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ — 0 – 3 α/α

Ελπίδες Συκεών – ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————-
Αίολος Ευόσμου 2014 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Μπέμπηδες Ιωνίας – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) – ώρα: 10.00
Γιατρός:

Κανονιέρηδες – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-2-2022
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 11.00
Γιατρός:

ΑΕ Ευόσμου – ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΙΟΝΙΑΣ
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:

Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————-
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΜΣ Νικόπολη – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΠΟ Ξηροκρήνης – Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 18.00
Γιατρός:

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-2-2022
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 13.30
Γιατρός:

Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————-
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: Χρυσαυγής – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΑΣ Ουράνιοι
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΕ Ρετζικίου – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 12.00
Γιατρός:

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ – Φίλιππος Παλαιοκάστρου
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2009 και νεότεροι)

Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————-
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: Μίκρας ΕΠΣΜ – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Μπέμπηδες 2000 —– 0 – 3 α/α

ΡΕΠΟ: ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————-
ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΠΑΟΚ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 15.30

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 16.30
Γιατρός:

Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————-
Αίολος Ευόσμου 2014 – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-2-2022
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
Γιατρός:

ΑΜΣ Νικόπολη – Ομόνοια Σταυρούπολης —– 0 – 3 α/α

Πρωτέας Ευόσμου – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
Γιατρός:
Μακεδονικός – Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 13.30
Γιατρός:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2009 και νεότερες)

Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(8η αγωνιστική)
—————————
ΑΟ Σούτερς – Π.Α.Σ. ΑΡΣΑΚΛΗ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL – ώρα: 15.00

Αγροτικός Αστέρας – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL – ώρα: 14.00

Ατρόμητος Τριαδίου – ΠΑΟΚ —- 0 – 3 α/α

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL – ώρα: 14.00

Περισσότερα Άρθρα

Ένας όμιλος στην Α1 τη σεζόν 2024-25

Την επαναφορά της Α1 της ΕΠΣ Μακεδονίας σε έναν (1) όμιλο από το έτος 2024-25 προανήγγειλε ο πρόεδρος της ένωσης κ.Σάββας Δημητριάδης,