Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΧ: Διαιτητές Α’, Β’ και Γ κατηγορίας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ 

Σάββατο 17 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00

1.ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ
2.ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ – ΠΟΡΤΑΡΙΑΝΟΣ
3.Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  ΓΟΥΡΛΟΜΑΤΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ
4.ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ
* Το ματς Κασσάνδρα – Σήμαντρα θα διεξαχθεί στο γήπεδο της Καλλιθέας
Β’ ερασιτεχική   
5.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ – ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ 
6.Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΛΑΨΑΣ – ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ.
7.ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ   
* Το ματς Καλύβες – Κρήνη διεξάγεται στο γήπεδο της Ορμύλιας
 
Γ΄ερασιτεχνικό 
8.Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ   
9.Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011 – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ ( 0 – 3 α/α )
10.ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚ/ΚΗΣ   ΠΑΠΠΑΣ ΣΤ. – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ
11.Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. – ΣΕΡΕΤΗΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ  ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
12.ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ 
*Το ματς Ουρανούπολη – Κρήμνη θα διεξαχθεί στο γήπεδο τν Ν.Ρόδων και το ματς Χανιώτη – Γερακινή σε αυτό του Πευκοχωρίου
   
Κυριακή 18 Οκτ. 2015   Ώρα : 11:00 
Β’ ερασιτεχνική
13.ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ
14.ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΣΕΡΕΤΗΣ – ΧΡΥΣΑΊΔΗΣ 
15.ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΑΓΓΙΔΗΣ – ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ
16.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ 
17.ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ – ΠΟΡΤΑΡΙΑΝΟΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ 
18.ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΓΑΠΙΔΗΣ
* Το ματς της Μ.Παναγίας – Χολομών Ρ.Π θα διεξαχθεί στο γήπεδο του Γοματίου
Κυριακή 18 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
19.ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ
 
20.ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΚΛΑΨΑΣ
21.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  ΣΕΡΕΤΗΣ – ΧΡΥΣΑΊΔΗΣ – ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. 
22.ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 
*Η αναμέτρηση Στρατώνι -Ιερισσός θα γίνει στο στάδιο των Μουδανιών
Β’ ερασιτεχνική
23.Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ / ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ  ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ
24.Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ – ΑΓΓΙΔΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. 
25.ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ  ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΑΓΑΠΙΔΗΣ
 
26.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ
27.ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  ΓΟΥΡΛΟΜΑΤΗΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ 
* Το ματς Πετράλωνα – Μαρμαράς θα γίνει στο γήπεδο των Συλλάτων
Γ’ εραριστεχνική
28.ΠΑΟΚ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ. – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
29.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΙΑΣ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ  ΚΟΥΡΑΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ – ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ
30.ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ
*Τα ματς Αναγέννηση Κασσάνδρας – Ελαιοχώρια στο γηπεδο Καλλιθέας και το ΠΑΟΚ Λακκώματος – Παλλήνη Παλιουρίου στο δεύτερο γήπεδο του Λακκώματος.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
 
Σάββατο 17 Οκτ. 2015   Ώρα : 11:00
1.ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ
2.ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  ΑΛΒΑΝΟΣ
3.ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
4.ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ Γήπεδο Καλλιθέας
Κυριακή 18 Οκτ. 2015   Ώρα : 11:00
5.ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ
6.ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.  Γήπεδο Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ

Περισσότερα Άρθρα

Ένας όμιλος στην Α1 τη σεζόν 2024-25

Την επαναφορά της Α1 της ΕΠΣ Μακεδονίας σε έναν (1) όμιλο από το έτος 2024-25 προανήγγειλε ο πρόεδρος της ένωσης κ.Σάββας Δημητριάδης,