Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Tα σημερινά τελικά αποτελέσματα (31/10)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 31.10.2021

Γ Εθνική, 2η αγωνιστική (15.00)

1ος όμιλος

Δόξα Δράμας – Θερμαϊκός Θέρμης 5-2 (7′ Χατζηκυριάκου, 19′ Στάικος, 50′-90+1′ Κόντος, 83′ Οκεναρόμπου / 60′ Πουρνάρας πεν, 74′ Βενιζέλος)

Αναγ.Πλαγιάς – Νέστος Χρυσούπολης 3-1 (14′-61′ Μπαρμπούτης, 16′ Στεφανίδης / 33′ Μπάμπουρας)

Ορφέας Ξάνθης – Αλεξανδρούπολη FC 2-3 (22′ Παπαδόπουλος Λ., 43′ Τορομανίδης πεν / 5′ Ρουμπιές. 7′ Καρακασίδης, 71′ Μαλτέζος)

Αγρ.Αστέρας – Μ.Αλεξ.Ορφανίου 1-0 (64′ Καθάριος)

Εθνικός Σοχού – Άρης Αβάτου 1-2 (34′ Ταχματζίδης / 81′ Βαφειάδης, 87′ Γκέκας)

Απόλλων Παραλιμνίου – Πανδραμαϊκός 0-2 (21′ Παυλίδης Γ., 90′ Αχαλινόπουλος)

2ος όμιλος

Κοζάνη [] – Μ.Αλεξ.Τρικάλων 1-1 (24′ Ιορδανίδης πεν / 73′ Ζυγκερίδης)

ΑΕ Λευκίμμης – Ηρακλής Αμπελοκήπων 0-1 (58′ Χατζάκος)

Θύελλα Σαρακηνών – Αναγ.Γιαννιτσών 0-1 (60′ Σαμαράς πεν)

Κτην.Αστ.Καληράχης – ΑΕΠ Κοζάνης 1-2 (54′ Πάλλας / 10′ Βοριαζίδης, 84′ )

Εδεσσαϊκός – ΟΦ Αγ.Ματθαίου 2-0 (79′ Κυζιρίδης πεν, 90+2′ Μεληκιώτης)

(30/10) Μακεδονικός – Ποσειδών Μηχανιώνας  1-0 (73′ Τσιαμπάζης)

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————
11.00 ΑΕ Ευόσμου – Δόξα Πενταλόφου 4-1 (Ρενατο 10′,19′,Σταυρακάκης 41′, Kαρανδρέας απευθ. φάουλ / ;)

15.00 Καμπανιακός – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 2-0

15.00 Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ιωνικός 0-1 

15.00 Θύελλα Περιστερώνα – ΠΑΟ Ξυλούπολης*  2-1 (Μέτκαρης, Ζαλακώστας / Δουλγερίδης)
*Αποβλήθηκε ο Βαλαβάνης του ΠΑΟΞ στο 37′

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————————–
11.30 ΑΕ Αμπελοκήπων – ΓΣ Ηλιούπολης 2-3

15.00 Μακεδονικός Γέφυρας – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου  0-0 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————————–
11.00 Κισσός Χορτιάτη – Εθνικός Πυλαίας  4-3

11.00 ΑΕ Φιλύρου – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 2-0 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————————–

11.30 Νέστωρ Οσσας – Αρης Καβαλαρίου 1-1

11.30 Μακεδονικός Ασκού – Μακεδονικός Λητής 0-5

15.00 Δόξα Ασσήρου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 2-0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————————–

11.00 Δόξα Αγ.Παύλου – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης  0-0 

11.30 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη  4-0

15.00 Μέντεκας Καλαμαριάς – ΑΕ Κρήνης  3-2

15.00 ΠΑΟΔ – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας  1-6 (; / Γιαμπολδάκης, Στουκογιαννης, Κωλέττης 2, Φωτιάδης, Αθανασιάδης)

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 Ορφέας Σουρωτής – Αστέρας Ραιδεστού  5-3 

15.00 Δόξα Τριλόφου – Αναγέννηση Ρυσίου 0-1 

15.00 Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 4-0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————————–

11.30 Οδυσσέας Κορδελιού – Φίλιππος Ελεούσας  5-2

15.00 Δόξα Αδένδρου – Θρίαμβος Παρθενίου  1-2

16.30 ΑΟ Θράκης – Μαγνησιακός 0-2 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————————–

09.00 Ελπίδες Αμπελοκήπων – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 3-2

11.00 ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΑΜΣ Νικόπολη 0-2

11.00 Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ρουβίκωνας 2-1

11.00 Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – ΑΟ Νέας Ευκαρπίας  2-2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
15.00 Εθνικός Αστέρας – Εθνικός Μετεώρων 0-2

14.00 Ατλας Μενεμένης – Ενωση Συκεών  4-1

11.00 Ελπίδες Συκεών – Αετοί Θεσ/νίκης 2015  ΑΝΑΒΟΛΗ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

11.00 Ποντιακός Πολυδενδρίου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 1-2

11.30 Δόξα Περιβολακίου – Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών 1-1

15.00 Δάφνη Ευαγγελισμού – Εθνικός Λαγυνών 0-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

09.00 Προοδευτική – Πέρα 3-1

10.00 ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης  2-1 

15.00 Μ.Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης – Ιωάννης Παπάφης  3-0

15.00 ΑΕ Μαρτίου – Πυρσός Θεσσαλονίκης 0-2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
11.00 Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Απόλλων Καλαμαριάς – (Δεν κατέθεσε δελτία ο Απόλλων)

11.00 Αργοναύτης Καλαμαριάς – ΑΟ Σούτερς  0-1

Περισσότερα Άρθρα