Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Tα αποτελέσματα της Κυριακής (24/11)

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

Γ ΕΘΝΙΚΗ (2ο ΟΜΙΛΟΣ) (12η αγωνιστική)
——————————————

Εδεσσαϊκός – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (Μάνιος 10′, Πούπης 77′ πεν.)

Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός LIVE 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (Τσουκάνης 28′ πεν., Κωνσταντινίδης 58′)

Αστραπή Μεσοποταμίας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-7 ΤΕΛΙΚΟ (Δημητρακόπουλος 10′, 85′, Βασαΐτης 62′, Αζούδης 68′, Ξανθόπουλος 75′, Καραμανίδης 78′ αυτ., Τραχανάς 84′)
(Δοκάρι για τον Ποσειδώνα στο 32′)

Θερμαϊκός Θέρμης – Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-1 ΤΕΛΙΚΟ ( ? / Καραμπάς 79′)

Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΣ Φλώρινα 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (Μούδιος 19′, Λαμπίρης 57′)

Άρης Παλαιοχωρίου – Αλμωπός Αριδαίας 0-3 α.α.

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας – ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α.

Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————

Παύλος Μελάς – ΑΕ Ευόσμου 0-4 ΤΕΛΙΚΟ (Ρενάτο 4′, Μπουλαλάς 37′, 42′, Λάμι 86′)

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:15.00

 

Ομόνοια Σίνδου – Καμπανιακός 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Ιορδανίδης 29′ πεν., Καραμουκίδης 66′)

Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:11.30

 

Εθνικός Σοχού – Αναγέννηση Χαλκηδόνας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Σοχού – ώρα:15.00

 

ΑΠΕ Λαγκαδά – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Λαγκαδά – ώρα:15.00

 

ΠΑΟΝ Επιβατών – ΠΑΟ Ξυλούπολης 3-0 ΤΕΛΙΚΟ (Ναλμπάντης Ι. 15′, 33′, Καραμανίδης 88′)

Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:15.00

 

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ιωνικός 3-0 ΤΕΛΙΚΟ (Πολίτης 44′, Χατζηλιάδης 48′, Μπέσας 60′)

Γήπεδο:Κουφαλίων (παλιό) – ώρα:15.00

 

Ολυμπιακός Κυμίνων – Φοίνικας Πολίχνης 4-2 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Κυμίνων – ώρα:15.00

 

Σου τελείωσαν τα MB; Συντονίσου στον Synorafm 98.7 και ενημερώσου για την εξέλιξη των πρωινών αγώνων μέσα από τη ραδιοφωνική εκπομπή του Epsm24

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————

Αίας Ευόσμου – Αχιλλέας Τριανδρίας 0-3 ΤΕΛΙΚΟ (Μαυροματίδης 44′, 90′, Λιονάκης 90+3′)

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

 

Μελιτέας – Δόξα Ρετζικίου 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.00

 

Δόξα Πενταλόφου – Κανονιέρηδες 4-2 ΤΕΛΙΚΟ (Αραμπατζούδης 48′ πεν., αυτ. 50′, Πουμπουρίδης, Μαχαιρίδης, Σταμπουλίδης 66′, Πουμπουρίδης)

 

Ελευθεριακός – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:15.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————

Μακεδονικός Ασκού – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 2-4 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Ασκού – ώρα:11.30

 

Κεραυνός Κολχικού – ΠΑΟ Δορκάδας   1-1  ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Κολχικού – ώρα:15.00

 

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 3-1 ΤΕΛΙΚΟ (Σαββίδης, Τσάτσας)

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:11.30

 

ΑΣ Νεάπολης – Διγενής Κρυονερίου 7-1 ΤΕΛΙΚΟ 

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:12.00

 

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Νίκη Ηρακλείου 3-2 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου – ώρα:15.00

 

Ελλήσποντος Μαδύτου – ΑΕ Φιλύρου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Μαδύτου – ώρα:15.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————

Αναγέννηση Ρυσίου – Αριστοτέλης 5-2 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) – ώρα:15.00

 

Πανόραμα – ΑΕ Κρήνης 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:15.00

 

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Ορφέας Σουρωτής 4-1 ΤΕΛΙΚΟ (Κούκλης 45′, 82′, Φλώρος 65′, 72′ / Σιδέρης 5′)

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:15.00

 

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ (Νιμβρόγλου  41′ / Μπόικα 58′, Σκίουλας 85′)

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.30

Σου τελείωσαν τα MB; Συντονίσου στον Synorafm 98.7 και ενημερώσου για την εξέλιξη των πρωινών αγώνων μέσα από τη ραδιοφωνική εκπομπή του Epsm24

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Εθνικός Μαλγάρων 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00

 

Ολυμπος Δενδροποτάμου – Οδυσσέας Κορδελιού 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Μενεμένης – ώρα:11.00

 

Εθνικός Ευόσμου – Δόξα Ελπίδας 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

 

ΓΣ Ηλιούπολης – Μ.Αλέξ. Ελλήνων 2-0 TEΛΙΚΟ

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:12.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————

Εθνικός Μετεώρων – Αστραπή Νεάπολης 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:11.00

 

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – ΑΕ Αμπελοκήπων 5-1 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:15.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————

Νίκη Ευκαρπίας – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας  3-1 ΤΕΛΙΚΟ (Πλατάκης 13′, Λεονταρίδης 63′, Χαραλαμπόγλου 70′)

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00

 

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης  1-4 ΤΕΛΙΚΟ (Παύλου 75′ / Μαργαρίτης 34′, Μπαλωματής 35′, Τσαλκιτζής 45+1′, 46′)

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

 

Αστραπή Μεσαίου – Εθνικός Αστέρας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:15.00

 

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Μακεδών Ευόσμου 4-0 ΤΕΛΙΚΟ (Βοργιάς x2, Τζαφάι, Μυλωνάς)

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:15.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————

Ελλήσποντος Κριθιάς – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Κριθιάς – ώρα:15.00

 

Νέστωρ Οσσας – Δόξα Γερακαρούς 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Όσσας – ώρα:11.30

 

Αρης Καβαλαρίου – Ηρακλής Μοδίου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:11.30

 

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Εθνικός Λαγυνών 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας – ώρα:15.00

 

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Δόξα Ασσήρου 0-3 ΤΕΛΙΚΟ (Παραλίκης 21′, Αντρέα 60′, Γιαννιώτης 88′)

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.30

Σου τελείωσαν τα MB; Συντονίσου στον Synorafm 98.7 και ενημερώσου για την εξέλιξη των πρωινών αγώνων μέσα από τη ραδιοφωνική εκπομπή του Epsm24

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————

ΑΕ Φαλήρου – Κισσός Χορτιάτη 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:15.00

 

Αίολος – Προοδευτική 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00

 

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Πέρα 1-4 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Λακκιάς – ώρα:11.30

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————

Ιωάννης Παπάφης – Μέντεκας Καλαμαριάς 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.00

 

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Αργοναύτης Καλαμαριάς 2-4 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης – ώρα:11.30

 

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:11.30

 

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Ελπίδες Φοίνικα 2011 7-0 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
—————————————–

Ορφέας Αγ. Τριάδας – Δόξα Αδένδρου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ (Γρόσης 11′, Ταχίρι 43′)

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.30

 

Δάφνη Ακροποτάμου – ΑΟ Μεσήμβριας 6-1 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Ακροποτάμου – ώρα:15.00

 

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Νέα Πολιτεία Ευόσμου 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:09.30

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
—————————————–

Κυψέλη Νεάπολης – Λιονταράκια 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:13.00

 

Αναγέννηση Επταπυργίου – Ελπίδες Συκεών  2-4  ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:15.00

 

ΑΟ Σούτερς – ΑΣ Αγ. Παύλος 3-2 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:11.00

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
—————————————–

Μαραθών Υποδομή 1926 – Δόξα Τούμπας  4-0  ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00

 

Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης – ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου 5-5 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:11.30

 

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Ερμής Μηχανιώνας 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:15.00

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
—————————————–

Φοίνικας Σχολαρίου – Αετός Ανω Σταυρού  2-2 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα:15.00

 

ΠΑΟ Καρτερών – Ρουβίκωνας 2-3 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Λευκοχωρίου – ώρα:15.00

 

Ενωση Συκεών – Δόξα Περιβολακίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

 

Περισσότερα Άρθρα

«Χτίζει» τα μετόπισθεν ο Ιάσων Αυγής

Από την περίοδο όπου ο Γιώργος Ταλιχμανίδης βρισκόταν ακόμα στον πάγκο του Ιάσονα μέχρι και σήμερα όπου προπονητής του Ιάσονα είναι ο