Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ LIVE: Όλα τα αποτελέσματα της Κυριακής (20/10)

Δείτε μέσα από το epsm24 την εξέλιξη των κυριακάτικων (20/10) αναμετρήσεων στα γήπεδα της ΕΠΣΜ.

 

Γ ΕΘΝΙΚΗ (2ος ΟΜΙΛΟΣ)(6η αγωνιστική)

——————————————

16.00 Θερμαϊκός – ΑΟ Σειρήνα 4-0 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 Νίκη Αγκαθιάς – Αστραπή Μεσοποταμίας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 ΠΑΣ Φλώρινα – Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 ά.α.

16.00 Αναγέννηση Γιαννιτσών – Θύελλα Σαρακηνών 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (Σούκιας 32′, 47′)

16.00 Ποσειδών Μηχανιώνας – Αγροτικός Αστέρας 0-2 TEΛΙΚΟ

16.00 Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Κωστούλας 55′)

16.00 Μακεδονικός – Μ. Αλέξ. Τρικάλων 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (Τσουκάνης 30′ πεν., 88′ Χατζηκωνσταντίνου)

Ρεπό: ΝΠΟ Νέας Καλλικράτειας

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————

16.30 ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΕ Ευόσμου 0-6 ΤΕΛΙΚΟ (Ντόκου, Καρανδρέας, Μπουλαλάς 2, Φιλιππίδης πεν, Θωμαϊδης)

16.30 ΠΑΟΝ Επιβατών – ΑΟ Καρδίας 2-3 ΤΕΛΙΚΟ

16.30 ΠΑΟ Κουφαλίων – Εθνικός Σοχού 0-1 ΤΕΛΙΚΟ (Κωνσταντάκας 65′ πεν.)
(*Ξεκίνησε με καθυστέρηση, λόγω απουσίας γιατρού)

16.30 Ιάσων Αυγής – Αναγέννηση Χαλκηδόνας 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (Καρράς, Παναγιωτόπουλος)

11.30 Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΑΟ Ξυλούπολης 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
*10 λεπτά καθυστερήσεις

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

11.30 Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Μακεδονικός Γέφυρας 3-2 ΤΕΛΙΚΟ

16.30 Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Δόξα Ρετζικίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Φέμι / ;)

10.30 Αχιλλέας Τριανδρίας – Κανονιέρηδες  3-0 ΤΕΛΙΚΟ (Μαυροματίδης 42′, 63′, Κύρκος 73′)

11.00 Δόξα Αγ.Παύλου – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη 3-0 ΤΕΛΙΚΟ (Δέδας 35′)

11.00 Αστέρας Αμπελοκήπων – Ελευθεριακός  3-1 ΤΕΛΙΚΟ (Χατζηαγοράκης 47′, 70′ πεν., Κυριακίδης 53’/ Χαιρόπουλος 80′)

16.30 Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Δόξα Πενταλόφου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Times Cafe Bar – Αγν. Στρατιώτη 25  Πολίχνη

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

11.30 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – ΑΕ Φιλύρου  2-1 ΤΕΛΙΚΟ (Σταματάς, Μπολόσης/ -)

16.30 Θύελλα Περιστερώνα – Ελλήσποντος Μαδύτου 4-1 ΤΕΛΙΚΟ (Ρωσίδης x3, Μακρίδης)

11.30 Μακεδονικός Ασκού – Απόλλων Ζαγκλιβερίου  3-1 ΤΕΛΙΚΟ (Κώνστας, Ζαλακώστας, Στουκογιάννης / Τσούκλης)

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

16.30 Αναγέννηση Ρυσίου** – Αετός Βασιλικών 2-4 ΤΕΛΙΚΟ

16.30 Ορφέας Σουρωτής – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ (Σιδέρης 28′ / Σκιουλας 10′)

16.30 ΑΕ Κρήνης – Εθνικός Πυλαίας 0-3 ΤΕΛΙΚΟ (Νικολάρα 2, Τσατσαρώνης)

16.30 Αναγέννηση Επανομής – Νίκη Μεσημερίου 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

16.30 ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αστέρας Ραιδεστού 2-4 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Πανόραμα – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Tσουπράς 11′ / Νικολαϊδης 84′)

Siamatras Group of Companies: Oλοκληρωμένες λύσεις διαμόρφωσης για κάθε χώρο

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

11.00 Ολυμπος Δενδροποτάμου – ΠΟ Ξηροκρήνης 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Οδυσσέας Κορδελιού – Μ.Αλέξ. Ελλήνων 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

16.30 Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

16.30 Εθνικός Μετεώρων – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

12.00 ΑΜΣ Νικόπολη – Μαγνησιακός  1-3 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

11.30 Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Αστραπή Μεσαίου 4-3 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Νίκη Ευκαρπίας – Μακεδών Ευόσμου  8-1 TEΛΙΚΟ  (Πλατάκης 19′, Χαραλαμπόγλου 35′, 42′, 55′ , Καραντασιάδης 75′,79′, Καμαριώτης 77’/ Κυζιρίδης 60′)

11.30 Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ (Δημητριάδης)

Petshop88: Πάνω από 5.000 προϊόντα για το κατοικίδιο σου

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

16.30 ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

12.00 Αρης Καβαλαρίου – Βρασίδας Βρασνών 6-0 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Νέστωρ Οσσας – Ποντιακός Πολυδενδρίου 3-2 ΤΕΛΙΚΟ

16.30 Ελλήσποντος Κριθιάς – Δόξα Ασσήρου* 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Δόξα Γερακαρούς – Δάφνη Ευαγγελισμού 4-1 ΤΕΛΙΚΟ

16.30 Ηρακλής Μοδίου – Εθνικός Λαγυνών  1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

16.00 Αίολος – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας  0-2 TEΛΙΚΟ

11.30 ΑΕ Φαλήρου – Πυρσός Θεσσαλονίκης 5-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 ΑΕ Πυλαίας – Πέρα 5-0 ΤΕΛΙΚΟ

Κάθε Κυριακή 11.00-14.00 η ραδιοφωνική εκπομπή του Epsm24 στον Σύνορα FM 98.7

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

16.30 Μέντεκας Καλαμαριάς – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 1-1 ΤΕΛΙΚΟ 

16.30 Αχιλλέας Περαίας – Πυρσός Αγίας Τριάδας 0-1 ΤΕΛΙΚΟ 

16.00 Ιωάννης Παπάφης – ΑΕ Μαρτίου 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Δόξα Τριλόφου – Ελπίδες Φοίνικα 2011  4-0 ΤΕΛΙΚΟ

14.00 Αργοναύτης Καλαμαριάς – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————

16.30 Δάφνη Ακροποτάμου – Διγενής Μονολόφου  6-1 ΤΕΛΙΚΟ

09.30 ΠΑΟΚ Πολίχνης – Ελπίδες Αμπελοκήπων 0-5 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Δόξα Αδένδρου – Ακαδ. Ποδ. Ζάχου  4-1 ΤΕΛΙΚΟ

14.00 Ορφέας Αγ. Τριάδας – ΑΟ Μεσήμβριας 5-0 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Αναγέννηση Προχώματος  2-2 ΤΕΛΙΚΟ (Κουσενίδης 2/ Μαρμαρίδης, Σένεμε)

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

13.30 Χαρ. Επαμεινώνδας – ΑΣ Αγ. Παύλος 4-2 ΤΕΛΙΚΟ

11.00 Κανάρης – Κυψέλη Νεάπολης 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

14.00 ΑΟ Σούτερς – Αναγέννηση Επταπυργίου 6-1 ΤΕΛΙΚΟ

16.30 ΑΟ Θράκης – Λιονταράκια 5-0 TEΛΙΚΟ

13.30 ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ. – Ελπίδες Συκεών 2-3 ΤΕΛΙΚΟ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

13.30 ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης – Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής  0-1 TEΛΙΚΟ

14.00 ΑΣ Ηρακλής 2015 – ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου 6-0 ΤΕΛΙΚΟ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

16.30 ΑΕ Αγ. Γεωργίου – Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015   0-1 ΤΕΛΙΚΟ 

11.00 Δόξα Περιβολακίου – Φοίνικας Σχολαρίου  2-1 ΤΕΛΙΚΟ

16.30 Ενωση Συκεών – Αετός Ανω Σταυρού 5-0 ΤΕΛΙΚΟ 

Κάθε Κυριακή 11.00-14.00 η ραδιοφωνική εκπομπή του Epsm24 στον Σύνορα FM 98.7

Περισσότερα Άρθρα

ΕΠΣ Μακεδονίας: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 30/11 και 1/12

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 30.11.2019 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική) —————————————— ΑΕ Ευόσμου – Καμπανιακός Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00