Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ LIVE: Τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 7 Μαΐου 2017

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 7 Μαΐου 2017 (συνεχής ροή).

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(34η αγωνιστική)

Παύλος Μελάς – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 2-3

Νίκη Μεσημερίου – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων 2-1

11.30  Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Θερμαϊκός Θέρμης 2-2

Ιάσων Αυγής – Αχιλλέας Τριανδρίας 0-0

ΑΕ Φαλήρου – Αστραπή Μεσαίου 7-2

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Οδυσσέας Κορδελιού 2-0

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ομόνοια Σίνδου 1-1

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 4-0

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 1η αγωνιστική)

Ελευθεριακός – ΑΕ Ευόσμου 1-1 (στα πέναλτι 3-5)

Αξιός Ανατολικού – Αναγέννηση Χαλκηδόνας 0-1

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Out -1η αγωνιστική)

Αστραπή Δενδροποτάμου – Δόξα Ελπίδας 3-0 α.α

Αίας Ευόσμου – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου. 1-1 (3-4 στα πέναλτι)

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 1η αγωνιστική)

11.30 Μελιτέας – Δόξα Αγ.Παύλου 1-4

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Out – 1η αγωνιστική)

ΑΜΣ Νικόπολη – Κεραυνός Αγίου Παύλου 1-0

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΣ Νεάπολης 1-3

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 1η αγωνιστική)

Ορφέας Σουρωτής – Φοίνικας Καλαμαριάς 2-1

ΠΑΟ Νέων Επιβατών – Αναγέννηση Ρυσίου 2-1

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Out – 1η αγωνιστική)

Αστέρας Ραιδεστού – Νίκη Κερασιάς 1-3

Εθνικός Πυλαίας – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 2-3

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 1η αγωνιστική)

Θύελλα Περιστερώνα – Μακεδονικός Λητής 2-1

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Out – 1η αγωνιστική)

11.30 Διγενής Μονολόφου – Αρης Ξηροποτάμου 2-1

Δόξα Ασσήρου – Δόξα Δρυμού 2-1

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 3η αγωνιστική)

11.30 Ελπίδες Χαλάστρας – Θρίαμβος Παρθενίου 2-3

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Out – ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ)

11.00 Ολυμπος Δενδροποτάμου – Μ.Αλέξ. Ελλήνων 1-1 (90′)

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 3η αγωνιστική)

11.00 Κανονιέρηδες – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 1-3

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 3η αγωνιστική)

Μέγας Αλέξανδρος 2014 – Δόξα Τριλόφου 3-0

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 3η αγωνιστική)

Εθνικός Σοχού – Φοίνικας Σχολαρίου 2-1

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 1η αγωνιστική)

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Νέα Πολιτεία Ευόσμου 3-0

11.30 Αναγέννηση Καλοχωρίου – Δάφνη Ακροποτάμου 1-0

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 1η αγωνιστική)

09.0 Πυρσός Θεσσαλονίκης – Κυψέλη Νεάπολης 2-2 (3-4 στα πέναλτι)

11.30 ΑΣ Αγ. Παύλος – Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 1η αγωνιστική)

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Δόξα Λακκιάς 3-3 (4-2 στα πέναλτι)

ΑΣ Παπάδες – Κανάρης 1-1 (5-4 στα πέναλτι)

 

Περισσότερα Άρθρα

Ανακοίνωσε «αδυναμία» ο Εθνικός Σοχού

Δυσκολίες φαίνεται πως βρίσκει η διοίκηση του Εθνικού Σοχού ενόψει της νέας αγωνιστικής περιόδου στη Γ’ Εθνική. Συγκεκριμένα, με ανακοίνωση της, η