Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ LIVE: Η εξέλιξη των Σαββατιάτικων αγώνων (5/10)

Παρακολουθείστε την εξέλιξη των Σαββατιάτικων αγώνων της ΕΠΣ Μακεδονίας μέσα από την άμεση ενημέρωση του Epsm24. Η σελίδα ενημερώνεται συνεχώς.

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————

16.30 ΑΟ Καρδίας – Ιωνικός 3-0 ΤΕΛΙΚΟ (Εμμανουηλίδης Στ. 26′, 70′,Γκόλιας 52′)

16.30 Ομόνοια Σίνδου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 2-0 ΤΕΛΙΚΟ  (Παντελίδης 76′ πεν. Παναγιώτη 90′ πεν.)
*Στο 80 αποβλήθηκε με 2η κίτρινη κάρτα ο Παντελίδης

Κάθε Κυριακή 11.00-14.00 η ραδιοφωνική εκπομπή του Epsm24 στον SynoraFM 98.7

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

16.30 ΑΕ Φιλύρου – ΠΑΟΚ Σταυρού 3-1ΤΕΛΙΚΟ (8′, 31 πεν., 70’/ Ιωαννίδης 16′)

16.30 Ελλήσποντος Μαδύτου – Νίκη Ηρακλείου  4-1 ΤΕΛΙΚΟ  (Αλέξης πεν. 27′, Θεολόγου 35′, Γκαγκάνης 40′, Μαυριδόγλου 45′)

16.30 Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Διγενής Κρυονερίου  1-3 ΤΕΛΙΚΟ ( / Ντος Σάντος, Βοσνάκης, Σπανός) 

16.30 ΑΣ Νεάπολης – Μακεδονικός Λητής* 1-1 ΤΕΛΙΚΟ  (Τζιαβέλας 87’/ Μποβάκης 54′)
*Αποβολή στο 85′ για τη Λητή

16.30 Κεραυνός Κολχικού – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου  2-2 ΤΕΛΙΚΟ ( Μιχαλάς 13′, 53’/ Τσιγγερλιώτης 26′,Μπολόσης 69′)

Δευτέρα 21.00 η βραδιά του ερασιτεχνικού ποδοσφαίρου στο TIMES CAFE BAR για την ενίσχυση του Νικόλα Αριστάδη

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

——————————————————

16.30 Εθνικός Ευόσμου – ΓΣ Ηλιούπολης 2-5 ΤΕΛΙΚΟ  

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

——————————————————

16.30 Μακεδονικός Μοναστηρίου – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 1-0 ΤΕΛΙΚΟ  

16.30 Ελπίδες Σταυρούπολης – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 3-0 ΤΕΛΙΚΟ  

16.30 ΑΕ Αμπελοκήπων – Ακρίτες Συκεών  2-1 ΤΕΛΙΚΟ   (Καγκιός 7′, Κιτσάντζε 48′ πεν., Χόντρος 80′)

Petshop88: Πάνω από 5.000 προϊόντα για το κατοικίδιο σου

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

——————————————————

16.30 Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Αισχύλος Ωραιοκάστρου 3-2 ΤΕΛΙΚΟ  

16.30  Κεραυνός Αγίου Παύλου – Μακεδών Ευόσμου 3-1 ΤΕΛΙΚΟ  

16.30 ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης  1-0 ΤΕΛΙΚΟ   (Στεφανίδης 84′)

16.30 Νίκη Ευκαρπίας – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας  7-0 ΤΕΛΙΚΟ (Ζηρίδης, Καραμανλής, Πλατάκης, Χαραλαμπόγλου 2, Λιόλιος, Καραντασιάδης)

2Μεϊμαρίδου Market – Ν. Πλαστήρα 36  Ευκαρπία

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

——————————————————

16.30 Αρης Καβαλαρίου – Εθνικός Λαγυνών 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Καρακασίδης)

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

——————————————————

16.30 ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος 3-2 ΤΕΛΙΚΟ  

16.30 Προοδευτική – Αετοί Θεσ/νίκης 2015  0-1 ΤΕΛΙΚΟ  

Κάθε Κυριακή 11.00-14.00 η ραδιοφωνική εκπομπή του Epsm24 στον SynoraFM 98.7

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

——————————————————

16.30 Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου  0-3 ΤΕΛΙΚΟ  

16.30 Αχιλλέας Περαίας – Αργοναύτης Καλαμαριάς

16.30 Ιωάννης Παπάφης – Δόξα Τριλόφου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Περισσότερα Άρθρα

Μια μικρή Α1 στη Γ εθνική!

Έντονο θα είναι την ερχόμενη σεζόν το άρωμα της Θεσσαλονίκης στο πρωτάθλημα της Γ εθνικής.