Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Τα Κυριακάτικα αποτελέσματα της ΕΠΣΜ

Δείτε την εξέλιξη των Κυριακάτικων αγώνων της ΕΠΣΜ όπως επίσης και του 2ου ομίλου της Γ εθνικής. Πατήστε F5 για ανανέωση.



Γ ΕΘΝΙΚΗ (2ος Όμιλος)
15.00 ΠΑΟ Κουφαλίων- Αγροτικός Αστέρας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Εδεσσαϊκός- Μελιτέας Μελίτης  3-0 ΤΕΛΙΚΟ (Παπαδημητρίου 26′, Λαφαζανίδης 38′, Μεταξάς 45+)

15.00 ΑΣ Γιαννιτσά- Ολυμπιακός Κυμίνων 2-0 ΤΕΛΙΚΟ  (Θεοδωρίδης 39′, Χουσείνογλου 90′)

15.00 Νίκη Αγκαθιάς- Βέροια 0-0 ΤΕΛΙΚΟ  

15.00 Μακεδονικός- Άρης Παλαιοχωρίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Τσουκάνης 4′, Κεφαλάς 55′)

15.00 Ερμής Αμυνταίου- Αλμωπός Αριδαίας 1-4 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 ΠΟ Τριγλίας- ΑΠΕ Λαγκαδά 2-0  ΤΕΛΙΚΟ

Times Cafe Bar – Αγν. Στρατιώτη 25 – Πολίχνη

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

——————————————

11.30 ΑΕ Ευόσμου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ (Λάμι x2)

11.30 ΑΟ Καρδίας – Θερμαϊκός Θέρμης 0-1 ΤΕΛΙΚΟ (39′ Μπικιάρης Ρ.)

16.00 Καμπανιακός – Θύελλα Περιστερώνα* 0-1 ΤΕΛΙΚΟ (Φοινικόπουλος 34′) (Απόκρουση του Χατζηλάρι σε πέναλτι του Καμπανιακού, με 10 η Θύελλα)

16.00 Μελιτέας – Μαραθώνας 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 Εθνικός Σοχού – Φοίνικας Πολίχνης 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Καμενίδης 89′ πεν.)

16.00 Ομόνοια Σίνδου – Κεραυνός Κολχικού 2-1 ΤΕΛΙΚΟ  

Ο καλύτερος μας φίλος θέλει τη φροντίδα μας

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

——————————————————

11.00 Δόξα Πενταλόφου – Αστραπή Δενδροποτάμου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (Μανίκος 32′)

11.00 Αστέρας Αμπελοκήπων – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 3-3 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Δόξα Αγ.Παύλου – Δόξα Ρετζικίου 4-3 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΓΣ Ηλιούπολης* 5-0 ΤΕΛΙΚΟ (Tσαλώνης 38′, 77′, Γάκης Δ. 44′, Καρέντζος 59′, Γάκης Α. 85′)

16.00 Κανονιέρηδες – Αίας Ευόσμου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ  (Πασχαλίδης 69′, Σταμπουλίδης 76′)

Βιοτεχνία Επεξεργασίας Νωπής Πατάτας «Χατζηγεωργίου» – 16ο χλμ. Θεσσαλονίκης-Βέροιας

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————————

16.00 ΠΑΟ Δορκάδας – Μακεδονικός Λητής 2-1 ΤΕΛΙΚΟ (Μποζίδης 13′, Μακρής 32′)

16.00 Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (Κυριακίδης 54′, Χαψάς 89′)

16.00 ΠΑΟ Ξυλούπολης – ΑΕ Φιλύρου  1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Tσεβρεντζής 83′)

16.00 Ελλήσποντος Μαδύτου – Ακρίτες Συκεών 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————————

11.41 Νίκη Κερασιάς – Νίκη Μεσημερίου 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (Γιαλετζής, Μπουλάρι Κλ.)

16.00 Αετός Βασιλικών – Αναγέννηση Επανομής 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Αθανασιάδης 19′, Καρατζάς)

16.00 ΠΑΟΝ Επιβατών – ΑΕ Κρήνης 3-1 TEΛΙΚΟ

16.00 ΠΑΟ Διοικητηρίου – Πανόραμα 1-2  ΤΕΛΙΚΟ (-/Ιωαννίδης Γ. 5′, Ιωαννίδης Χ. 90′)

Το γκολ της νίκης για το Πανόραμα με τον Χρήστο Ιωαννίδη στο 90′




Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————

11.00 Οδυσσέας Κορδελιού – Ομόνοια Σταυρούπολης 0-1 ΤΕΛΙΚΟ (Aλμπάντης 28′)

11.30 Σταυραετός Ευξεινούπολης – Ορφέας Αγίας Τριάδας 5-0 ΤΕΛΙΚΟ

13.30 ΠΟ Ξηροκρήνης – Θρίαμβος Παρθενίου  4-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————

16.00 Ελπίδες Σταυρούπολης – Φίλιππος Ελεούσας 3-3 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Μακεδονικός Μοναστηρίου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου  1-3 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 ΑΜΣ Νικόπολη – ΑΕ Αμπελοκήπων  0-6 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————

11.30 Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Κεραυνός Αγίου Παύλου 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Δόξα Δρυμού – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

13.30 Εθνικός Αστέρας – Νίκη Ηρακλείου 0-3 TEΛΙΚΟ

16.00 Νίκη Ευκαρπίας – Ενωση Συκεών 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 Αστραπή Μεσαίου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

2Μεϊμαρίδου Market – Ν.Πλαστήρα 35 Ευκαρπία – Ψωνίστε Ελληνικά

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————

11.30 Δράση Αρδαμερίου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 3-2 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Εθνικός Λαγυνών – Ποντιακός Πολυδενδρίου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Δάφνη Ευαγγελισμού – Εθνικός Προφήτη 6-3 ΤΕΛΙΚΟ (Αδαμίδης 1′, 18′, 42′)

12.00 ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Διγενής Κρυονερίου 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 Δόξα Ασσήρου – Ηρακλής Μοδίου 3-2 ΤΕΛΙΚΟ  (Mουχταρίδης 10′, Σκανδάλης 18′, Σαχινίδης 30′, Κολόκας 48′,53′)

16.00 Αρης Καβαλαρίου – Αρης Ξηροποτάμου  1-4 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 Νέστωρ Οσσας – Βρασίδας Βρασνών  2-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————

11.00 Προοδευτική – Αετοί Θεσ/νίκης 2015 3-0 TΕΛΙΚΟ

11.30 Κισσός Χορτιάτη – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 Ιωάννης Παπάφης – ΑΕ Φαλήρου 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 ΑΕ Πυλαίας – Αίολος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————

11.00 Κανάρης – Φοίνικας Καλαμαριάς 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

12.00 ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————

11.30 Aναγέννηση Καλοχωρίου – ΑΟ Θράκης 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 3-0 ΤΕΛΙΚΟ




Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————

11.30 Νίκη Νεοχωρούδας – Κυψέλη Νεάπολης 5-0 TEΛΙΚΟ

11.30 Μ.Αλέξ. Ελλήνων – ΑΣ Αγ. Παύλος 4-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. – Πυρσός Θεσσαλονίκης 1-6 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————

10.00 Λιονταράκια Θεσσαλονίκης – Μαραθών Υποδομή 1926 2-3 ΤΕΛΙΚΟ

11.00 Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

12.00 Αναγέννηση Επταπυργίου – Ερμής Μηχανιώνας 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

12.00 Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Καπετάν Αγρας 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————

12.00 Φοίνικας Σχολαρίου – Βορράς Αμπελοκήπων (Δεν προσήλθε ο Βορράς Αμπελοκήπων)

16.00 Αετός Ανω Σταυρού – Δόξα Γερακαρούς 1-5 ΤΕΛΙΚΟ

 

 

Περισσότερα Άρθρα

Η νέα ομάδα του Λάζαρου Μαντζίρη

Σε συμφωνία με τον Λάζαρο Μαντζίρη ήρθε ο Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων και ήδη ο 26χρονος σέντερ φορ, που ξεχωρίζει για το ύψος