Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ Live: Η εξέλιξη των Κυριακάτικων αγώνων (Συνεχής Ροή)

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Ο μαραθώνιος της ενημέρωσης ξεκινάει από πολύ νωρίς το πρωί. Το Epsm24 θα σας ενημερώνει όλη την ημέρα για την εξέλιξη των Κυριακάτικων αγώνων της ΕΠΣΜ.


Γ ΕΘΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Εδεσσαϊκός – ΠΑΟ Κουφαλίων 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Μεταξάς 12′, Ζαγναφέρης 23′)

Αγροτικός Αστέρας – ΑΣ Γιαννιτσά 1-0 TEΛΙΚΟ  (Aθανασιάδης 49′)

Μελιτέας Μελίτης – Νίκη Αγκαθιάς 1-1 TEΛΙΚΟ 

Ολυμπιακός Κυμίνων – Μακεδονικός 1-3 ΤΕΛΙΚΟ 

Βέροια – Ερμής Αμυνταίου 3-0 TEΛΙΚΟ 

Άρης Παλαιοχωρίου – ΠΟ Τριγλίας 1-2 TEΛΙΚΟ 

ΑΠΕ Λαγκαδά – Αλμωπός Αριδαίας 0-3 TEΛΙΚΟ 

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
——————————————

11.30 Μελιτέας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-4 ΤΕΛΙΚΟ

12.00 ΑΟ Καρδίας* – Θύελλα Περιστερώνα 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Αποβολή: Κρημιανιώτης 14’/ Μπλάτζιος 20′)

16.00 Εθνικός Σοχού – Μαραθώνας 4-1 ΤΕΛΙΚΟ (Καραμπατάκης, Ντινιώτης, Aνδριόπουλος, Κισκαμπάνης / 😉

16.00 ΑΕ Ευόσμου – Καμπανιακός 1-2 ΤΕΛΙΚΟ (Βασαϊτης 27′, Nτόκου 46′)

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————

11.00 Κανονιέρηδες – Ελευθεριακός 3-1 ΤΕΛΙΚΟ (Σταμπουλίδης 40′, Λαζαρίδης 54′, Φαρμάκης 74′, Ξανθόπολυος 90′)

11.00 Αστέρας Αμπελοκήπων – Δόξα Πενταλόφου 4-3 ΤΕΛΙΚΟ

12.00 ΓΣ Ηλιούπολης – Μακεδονικός Γέφυρας 1-2  ΤΕΛΙΚΟ (43′ πεν., 58′ πεν.)

12.00 Δόξα Αγ.Παύλου – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 5-0 TEΛΙΚΟ

16.00 Αξιός Ανατολικού – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου  0-6  ΤΕΛΙΚΟ (Μπιτσικόπουλος 10′,44′ Σακκόγλου 15′, 50′)

16.00 Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Αστραπή Δενδροποτάμου  1-1 ΤΕΛΙΚΟ

*Το Χαλκηδόνα-Αστραπή διεκόπη προσωρινά στο 65′ και μετά από 10 λεπτά συνεχίζεται κανονικά

Βιοτεχνία επεξεργασίας νωπής πατάτας «Χατζηγεωργίου» – 16ο χλμ Θεσσαλονίκης-Βέροιας

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————

11.30 Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΣ Νεάπολης 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 ΠΑΟ Ξυλούπολης – Παύλος Μελάς 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 ΑΕ Φιλύρου – Μακεδονικός Λητής 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Μακεδονικός Ασκού 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 Ελλήσποντος Μαδύτου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου  1-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————

11.30 Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Νίκη Κερασιάς 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 Αναγέννηση Ρυσίου – Αναγέννηση Επανομής 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 Αετός Βασιλικών* – Πανόραμα 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 ΠΑΟΝ Επιβατών – Νίκη Μεσημερίου  4-0 ΤΕΛΙΚΟ 

16.00 Ορφέας Σουρωτής – Ποσειδώνας Καλαμαριάς  1-3 ΤΕΛΙΚΟ (Σακκαλής 43′ πεν., Αγγελάκης 61′, Κουτσουπιάς 70′, Κυριαζής 92′)

16.00 ΠΑΟ Διοικητηρίου – Εθνικός Πυλαίας  0-2 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 ΑΕ Κρήνης – Αγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης  0-1 ΤΕΛΙΚΟ (Γκολ στο 93′ για τον Άγιο)

Έχεις κατοικίδιο; Αυτό πρέπει να το δεις



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————————

09.30 Ομόνοια Σταυρούπολης – Εθνικός Ευόσμου 4-2 ΤΕΛΙΚΟ

11.00 Ολυμπος Δενδροποτάμου – Εθνικός Μαλγάρων 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

11.00 Οδυσσέας Κορδελιού – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου  1-1 ΤΕΛΙΚΟ  (Σπυρίδης 57′, Χιούσα 94′)

16.00  Δόξα Ελπίδας – Σταυραετός Ευξεινούπολης 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————————

11.30 Φίλιππος Ελεούσας – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 2-3 ΤΕΛΙΚΟ

13.15 Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – ΑΜΣ Νικόπολη 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (Τσάκαλος, Γουγουτσάς)

16.00 Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Εθνικός Μετεώρων 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

11.15 Mακεδονικός Μικρού Μοναστηρίου – Μαγνησιακός 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————————

11.30 Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Δόξα Δρυμού  1-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας* – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης 0-6  ΤΕΛΙΚΟ (Γιαμπολδάκης Η. 30′, Ζιγκόλης 45′,47′,65′ αυτογκόλ 53′,Χαϊδευτός 88′)

11.30 Νίκη Ηρακλείου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου  3-0 ΤΕΛΙΚΟ

12.00 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Αστραπή Μεσαίου 0-0 TEΛΙΚΟ

2Μεϊμαρίδου Market – Ν.Πλαστήρα 36 Ευκαρπία – Σκεφτείτε ελληνικά, ψωνίστε οικονομικά

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————————

11.30 Δράση Αρδαμερίου – Νέστωρ Οσσας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Εθνικός Προφήτη – Αρης Καβαλαρίου 0-5 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – ΑΕ Αγ.Γεωργίου  3-0 ΤΕΛΙΚΟ (Καραγώγος 2, Δημητρούδης)

11.30 Ποντιακός Πολυδενδρίου – Δάφνη Ευαγγελισμού 5-0 ΤΕΛΙΚΟ (Τσάνταλης 33′, 37′)

16.00 Διγενής Κρυονερίου – Δόξα Ασσήρου 3-3 TEΛΙΚΟ (Moυχταρίδης 13′, Παναγιωτίδης 19′, Γιαννακίδης 25′, Kριτόπουλος 61′ πεν., Mαρίκος 67′, Γιαννακίδης 87′ πεν.)

16.00 Βρασίδας Βρασνών – Εθνικός Λαγυνών 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Φ. Κοσμάς 26′ / 37′ πεν.)

16.00 Ηρακλής Μοδίου – Αρης Ξηροποτάμου 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————————

10.00 Αίολος – Προοδευτική 1-7 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Ατρόμητος Τριαδίου 0-4 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 ΑΕ Φαλήρου – Ελπίδες Θερ.Θέρμης 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

12.00 Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Ιωάννης Παπάφης  4-0 ΤΕΛΙΚΟ (Τουλκερίδης, Κούκλης 2, Χατζόπουλος)

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————————

11.30 Δόξα Τριλόφου – ΑΕ Μαρτίου 4-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Πυρσός Αγίας Τριάδας 1-3 TEΛΙΚΟ

16.00 Αχιλλέας Περαίας – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 Αργοναύτης Καλαμαριάς – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 2-6 ΤΕΛΙΚΟ 



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————

16.00 ΑΟ Θράκης – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ 

16.00 Δάφνη Ακροποτάμου – ΑΟ Μεσήμβριας 0-4 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Αναγέννηση Προχώματος 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(1η αγωνιστική)
—————————————————————–

12.00 Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Ελπίδες Φοίνικα 2011   0-1 ΤΕΛΙΚΟ

12.00 Μαραθών Υποδομή 1926 – Αναγέννηση Επταπυργίου  5-1 ΤΕΛΙΚΟ (Γιαννασιάδης 10′, Λαδάς 15′, Πλιάχας 18′, 31′, Παναγιωτίδης 45′)


Περισσότερα Άρθρα

Απίστευτη δήλωση του Φώτη Μούντα!

Σε μια λακωνική δήλωση με την οποία θέλησε να περιλάβει όλα τα κακώς κείμενα του ποδοσφαίρου προχώρησε ο προπονητής των Κανονιέρηδων Φώτης

Γ’ Εθνική: Τα ζευγάρια των μπαράζ ανόδου!

Πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι στα γραφεία της ΕΠΟ η κλήρωση του προγράμματος των αγώνων μπαράζ για τον προβιβασμό των δευτεραθλητριών ομάδων των ομίλων