Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ LIVE: Η εξέλιξη των Κυριακάτικων αγώνων (22/12)

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

——————————————

11.15 Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΕ Ευόσμου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ (Μακρής 53′ / Μπουλαλάς 34′, Σαμπιασβίλι 81′)

12.00 ΑΟ Καρδίας – ΠΑΟ Κουφαλίων 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (Πολίτης 61′)

15.00 Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ιωνικός  4-0 ΤΕΛΙΚΟ (Μπιτζικόπουλος 11′, Σαπάνης 57′,Γάκης Δ. 59′,Σαραμουρλής 76′)

*Αποβλήθηκε στο 65′ ο Νίκος Πασπαλάς του Ιωνικού

15.00 Καμπανιακός – Ιάσων Αυγής  2-2 ΤΕΛΙΚΟ (Βαρότσης 30′, Χριστοδουλίδης 40′, Mουλίσι)

15.00 Παύλος Μελάς – Ολυμπιακός Κυμίνων 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Δούκας 76′)

15.00 Εθνικός Σοχού* – Ηρακλής Αμπελοκήπων  3-1 ΤΕΛΙΚΟ (Κωνσταντάγκας 30′,70′, Μετάι 90+ πεν.)
*Κόκκινη στο 44′ ο Τρικαλόπουλος του Σοχού – Χαμ. πέναλτι με Παναγιωτίδη για τον Ηρακλή στο 78′

15.00 ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΟΝ Επιβατών  0-4 TEΛΙΚΟ (Γιουλδούρης 25′,70′, 87′, Ναλμπάντης Ι. 82′)

Σου τελείωσαν τα MB; Συντονίσου στον Synorafm 98.7 και στη ραδιοφωνική εκπομπή του Epsm24 με ενημέρωση για την εξέλιξη των πρωινών αγώνων (11.00-14.00)

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

11.15 Δόξα Πενταλόφου – Αίας Ευόσμου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Μάσκας 25′ πεν.)

15.00  Ελευθεριακός – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου  2-3 TΕΛΙΚΟ 

11.00  ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Αστέρας Αμπελοκήπων 2-5 ΤΕΛΙΚΟ (Θεοδοσίου, Γουτσκίδης / Χατζηαγοράκης 10′, 17′, 28′,  Κυριακίδης 68′, 90′)

11.00 Κανονιέρηδες – Δόξα Αγ.Παύλου 3-3 ΤΕΛΙΚΟ (Χαριτίδης 23′, 31′, Σταμπουλίδης 75′ / Μουρατίδης 42′, 66′, Κατεμίδης 90+2′)
(Χαμένο πέναλτι για τη Δόξα στο 44′, δοκάρι για τη Δόξα στο 90′)

15.00  Μακεδονικός Γέφυρας – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης  5-4 TΕΛΙΚΟ 

Πάνω από 5.000 προϊόντα για το κατοικίδιο σου

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

11.15  ΑΣ Νεάπολης* – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 0-3 TΕΛΙΚΟ (Χαψάς 1′, Χατζηαγοράκης 18′)
(*Κόκκινη κάρτα για τον Πουρσανίδη)

15.00  Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Κεραυνός Κολχικού  1-2 ΤΕΛΙΚΟ

15.16  Ελλήσποντος Μαδύτου – Μακεδονικός Ασκού  0-1 ΤΕΛΙΚΟ
*Χαμ. πέναλτι για Μάδυτο

15.00  ΑΕ Φιλύρου – Θύελλα Περιστερώνα  0-2 ΤΕΛΙΚΟ (Μπλόσμι, Ν. Παπαδόπουλος)

15.06  Νίκη Ηρακλείου – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου  1-1 ΤΕΛΙΚΟ  (Μόσχου 8′ πεν., Παλατσίδης 75′)

15.00  Διγενής Κρυονερίου – ΠΑΟ Δορκάδας  0-3 TΕΛΙΚΟ

Times Cafe Bar – Αγν. Στρατιώτη 25 – Πολίχνη

 

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

11.15  Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Αουρέλ 13′)

15.00  Μαραθώνας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

15.00  Εθνικός Πυλαίας – Αναγέννηση Επανομής  2-3 ΤΕΛΙΚΟ

15.00  Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΑΕ Κρήνης  2-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.00  Αετός Βασιλικών – Ορφέας Σουρωτής  4-2 TΕΛΙΚΟ (Τρόκας 35′, Κυπριανού 47′, Σιδέρης 63′, Κουτζιάρης, Σφίγγος)

 

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

11.00 Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΠΟ Ξηροκρήνης 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (Ζερβός)

11.00 Ολυμπος Δενδροποτάμου – Εθνικός Ευόσμου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.15 Ομόνοια Σταυρούπολης – Μ.Αλέξ. Ελλήνων 2-0 ΤΕΛΙΚΟ(Τσιόντσης 13′)

15.00  Δόξα Ελπίδας – Εθνικός Μαλγάρων  1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Σιαμάτρας Α.Ε. | Γυψοσανίδες, Ξηρά Δόμηση, Θερμοπρόσοψη, Ελαστικές οροφές

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

11.15  Μαγνησιακός – Αστραπή Νεάπολης 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Σιδηρόπουλος 42′)

11.00 Εθνικός Μετεώρων – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Μακεδονικός Μοναστηρίου 5-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

11.15 Πέρα – Κισσός Χορτιάτη  0-1  ΤΕΛΙΚΟ

12.00 Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος 1-2  ΤΕΛΙΚΟ

09.30 Προοδευτική – Πυρσός Θεσσαλονίκης 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

09.00 ΑΕ Φαλήρου – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 5-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.00 Αίολος – Ελπίδες Θερ.Θέρμης  4-2  TEλΙΚΟ

15.00  Ατρόμητος Τριαδίου – ΠΑΟ Διοικητηρίου  3-2 ΤΕΛΙΚΟ

Σου τελείωσαν τα MB; Συντονίσου στον Synorafm 98.7 και στη ραδιοφωνική εκπομπή του Epsm24 με ενημέρωση για την εξέλιξη των πρωινών αγώνων (11.00-14.00)

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

——————————————————

15.00 Πυρσός Αγίας Τριάδας  – Ιωάννης Παπάφης  1-0 TΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

—————————————–

15.00 Ακαδ. Ποδ. Ζάχου – ΑΟ Μεσήμβριας  0-3 ΤΕΛΙΚΟ

 

Περισσότερα Άρθρα