Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Tα αποτελέσματα του Σαββάτου (19/10)

Δείτε μέσα από το epsm24 την εξέλιξη των αναμετρήσεων του Σαββάτου (19/10) από τα γήπεδα της ΕΠΣΜ. Ώρα έναρξης αγώνων: 16.30

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ομόνοια Σίνδου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Παναγιωτίδης 73′ πεν. / Μποχώνης 52′)

Φοίνικας Πολίχνης – Παύλος Μελάς 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (Σταμάτης 69′)

Ολυμπιακός Κυμίνων – Καμπανιακός 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (Νικολαΐδης 54′, Σταυρόπουλος 90+3′)

Times Cafe Bar – Αγν. Στρατιώτη 25  Πολίχνη

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

Αίας Ευόσμου – Μελιτέας 4-1 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΜΑΣ Αγχιάλου 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Σταυρού – Μακεδονικός Λητής 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Τσίτος 55′ / 59′)

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Διγενής Κρυονερίου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΠΑΟ Δορκάδας – Νίκη Ηρακλείου 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

Κεραυνός Κολχικού – ΑΣ Νεάπολης 3-0 ΤΕΛΙΚΟ (Κόκκινος, Μιχάλας, Ντιόπ)

Siamatras Group of Companies: Oλοκληρωμένες λύσεις διαμόρφωσης για κάθε χώρο

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

Αριστοτέλης – Μαραθώνας 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

Εθνικός Μαλγάρων – Σταυραετός Ευξεινούπολης  3-0 α.α.

Θρίαμβος Παρθενίου – Εθνικός Ευόσμου 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΓΣ Ηλιούπολης 0-6 ΤΕΛΙΚΟ

Αξιός Ανατολικού – Δόξα Ελπίδας 5-2 ΤΕΛΙΚΟ

Petshop88: Πάνω από 5.000 προϊόντα για το κατοικίδιο σου

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

Αστραπή Νεάπολης – Ελπίδες Σταυρούπολης 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Φίλιππος Ελεούσας – Μακεδονικός Μοναστηρίου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΕ Αμπελοκήπων – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 6-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

15.30 ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Κεραυνός Αγίου Παύλου 3-3 ΤΕΛΙΚΟ

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

17.30 Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Εθνικός Αστέρας  2-3 ΤΕΛΙΚΟ

Κάθε Κυριακή 11.00-14.00 η ραδιοφωνική εκπομπή του Epsm24 στον Σύνορα FM 98.7

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

Κισσός Χορτιάτη – ΠΑΟ Διοικητηρίου 3-2 ΤΕΛΙΚΟ

Ατρόμητος Τριαδίου – Ελπίδες Θερ.Θέρμης 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Προοδευτική – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Ερμής Μηχανιώνας – Μαραθών Υποδομή 1926 5-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης 5-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Δόξα Τούμπας 5-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών – ΠΑΟ Καρτερών 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Κάθε Κυριακή 11.00-14.00 η ραδιοφωνική εκπομπή του Epsm24 στον Σύνορα FM 98.7

Περισσότερα Άρθρα