Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ LIVE: Η εξέλιξη των αγώνων του Σαββάτου (29/02)

Παρακολουθήστε μέσα από το epsm24 την εξέλιξη των σαββατιάτικων (29/02) αναμετρήσεων από τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μακεδονίας και τον 2ο όμιλος της Γ Εθνικής κατηγορίας.

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
——————————————————

Αγροτικός Αστέρας – ΠΟ Ν. Καλλικράτειας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Προβατίδης 47′)

Θύελλα Σαρακηνών – Μ. Αλέξ. Τρικάλων Ημαθίας 3-1 ΤΕΛΙΚΟ (Κυζιρίδης 12′, Γκέσιος 15′, Θωμάς Ε. 61′ / Αβραμόπουλος 39′)

Θερμαϊκός Θέρμης – Αλμωπός Αριδαίας 1-2 ΤΕΛΙΚΟ (Τρόκας 86′ / Πέττας 8′, Καμπλιώνης)

Νίκη Αγκαθιάς – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-3 ΤΕΛΙΚΟ (Μπατσαράς 60′ / Χαρίσης 7′, 61′, Ξόμπλιος 31′)

ΠΑΣ Φλώρινα – ΑΣ Γιαννιτσά 3-3 ΤΕΛΙΚΟ (Τσώτσος 16′, Ρωμαίος 71′, Μητρεβόλης 82′ / Χατζής 24′, Κωστάκης 58′, Ευθυμιάδης 73′)

Εδεσσαϊκός – ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α.

Άρης Παλαιοχωρίου – Μακεδονικός 0-3 α.α.

Ρεπό: Αστραπή Μεσοποταμίας

 

Τα παιχνίδια της ΕΠΣ Μακεδονίας ξεκινούν στις 15.30

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
——————————————

ΠΑΟΝ Επιβατών – ΑΕ Ευόσμου 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (Ντόκου 2′, Πολυκάρπωφ 66′)

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΟ Καρδίας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Φοίνικας Πολίχνης – Εθνικός Σοχού 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (Τσαλώνης 54′)

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ομόνοια Σίνδου 4-0 ΤΕΛΙΚΟ  (Μπάλιος x2)

Ιάσων Αυγής – Παύλος Μελάς 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (Στεφανίδης 4′, Βεϊδαμενίδης 64′)

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Αναγέννηση Χαλκηδόνας 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (Τσεβρεντζής 12′, Μποζίδης 70′)

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
——————————————————

Αχιλλέας Τριανδρίας – Μακεδονικός Γέφυρας 8-0 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 Δόξα Αγ.Παύλου – Δόξα Ρετζικίου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

Αίας Ευόσμου – Ελευθεριακός 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΜΑΣ Αγχιάλου – Δόξα Πενταλόφου* 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
(*Με δέκα παίκτες η Δόξα)

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Μελιτέας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
——————————————————

ΠΑΟΚ Σταυρού – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Διγενής Κρυονερίου 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

Μακεδονικός Ασκού – ΑΕ Φιλύρου 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

Κεραυνός Κολχικού – Ελλήσποντος Μαδύτου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ 

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Απόλλων Ζαγκλιβερίου 3-0 α.α.

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
——————————————————

Αναγέννηση Ρυσίου – Ορφέας Σουρωτής 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΕ Κρήνης – Αετός Βασιλικών 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

Αριστοτέλης – Εθνικός Πυλαίας 0-8 ΤΕΛΙΚΟ

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας* – Νίκη Μεσημερίου 2-3 ΤΕΛΙΚΟ
(*Με δέκα ο ΠΟΜ από το τέλος του α’ ημιχρόνου / Χαμένο πέναλτι για τη Νίκη στο πριν το 1-1)

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————————

Θρίαμβος Παρθενίου – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Οδυσσέας Κορδελιού 0-3 α.α.

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————————

Ελπίδες Σταυρούπολης – ΑΕ Αμπελοκήπων 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Μακεδονικός Μοναστηρίου – Ακρίτες Συκεών 0-6 ΤΕΛΙΚΟ (Μαυροματίδης, Κωνσταντάρας, Τραγιάννης, Αναστασόπουλος, Παπαδόπουλος, Πανόπουλος)

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – ΑΜΣ Νικόπολη 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————————

Ατρόμητος Τριαδίου – ΑΕ Φαλήρου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ (Αναστασιάδης 81′ πεν.)

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Προοδευτική 5-2 ΤΕΛΙΚΟ

Περισσότερα Άρθρα

ΣΔΠΘ | Το νέο Διοικητικό Συμβούλιο του Συνδέσμου – Για 3η συνεχή θητεία πρόεδρος ο Γιάννης Τζίκας

Κατόπιν της διενέργειας τον εκλογών της Παρασκευής 11 Ιουνίου, σήμερα (Δευτέρα 14 Ιουνίου) συγκροτήθηκε το νέο Διοικητικό Συμβούλιο του Συνδέσμου Διαιτητών Ποδοσφαίρου