Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Τα αποτελέσματα της Κυριακής (23/02)

Δείτε μέσα από το epsm24 την εξέλιξη των κυριακάτικων (23/02) αναμετρήσεων από τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μακεδονίας και από τον 2ο όμιλο της Γ Εθνικής κατηγορίας

Γ ΕΘΝΙΚΗ (2ος όμιλος)

Μακεδονικός – Θερμαϊκός Θέρμης 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Εδεσσαϊκός – Θύελλα Σαρακηνών  1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αναγέννηση Γιαννιτσών  3-0 ΤΕΛΙΚΟ

Αλμωπός Αριδαίας – ΠΑΣ Φλώρινα 7-0  ΤΕΛΙΚΟ

Μ. Αλεξ. Τρικάλων – Αστραπή Μεσοποταμίας 2-1  ΤΕΛΙΚΟ

ΑΟ Σειρήνα – Αγροτικός Αστέρας 0-3 α.α

Καλλικράτεια – Παλαιοχώρι 3-0  α.α

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
——————————————

11.30 ΑΕ Ευόσμου – ΠΑΟ Κουφαλίων* 0-1 ΤΕΛΙΚΟ (Πολίτης 80′)
(*Αποβλήθηκε στο 65ο λεπτό ο Τσεκερίδης)

15.30 ΑΠΕ Λαγκαδά – Φοίνικας Πολίχνης  1-5 ΤΕΛΙΚΟ  (Πόζογλου 22′)

15.30 ΑΟ Καρδίας – Ολυμπιακός Κυμίνων   0-2 ΤΕΛΙΚΟ (Πότσι 38′, Μαραντίδης 88′)

15.30 Εθνικός Σοχού – Ιάσων Αυγής   1-2 ΤΕΛΙΚΟ (Αντωνιάδης 50′, Στεφανίδης 52′, Λιόντας 59′)

15.30 Παύλος Μελάς – ΠΑΟ Ξυλούπολης 3-1 ΤΕΛΙΚΟ (Tσαλουχίδης 12′, Σεμερτζίδης 39′ / 61′)

Τώρα ο καλύτερος καφές της πόλης βρίσκεται στη Πολίχνη

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————

11.30 Δόξα Πενταλόφου* – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 3-2 ΤΕΛΙΚΟ (Τσιφούτης 25′, Αραμπατζούδης 55′ πεν., Κιτσούκης 90′ / Χιούσα 42′, Σταματάκης 83′)
(*Αποβλήθηκε ο Σκέμπης στο 84ο λεπτό)

11.30 Δόξα Ρετζικίου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Μακεδονικός Γέφυρας – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου  1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Βαλαβάνης 69′)

15.30 Κανονιέρηδες – Αχιλλέας Τριανδρίας   1-5 ΤΕΛΙΚΟ (Μαυροματίδης 16′ πεν., Νιολάκης 31′, Μπουκλής 56′, Λούκας 66′)

15.30 ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Δόξα Αγ.Παύλου  2-2 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Ελευθεριακός – Αστέρας Αμπελοκήπων  0-3 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Μελιτέας – Αίας Ευόσμου   0-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————

11.30 ΑΣ Νεάπολης – Κεραυνός Κολχικού 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 ΑΕ Φιλύρου – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου* 2-1 ΤΕΛΙΚΟ (Σουκάντος 33′, Τσαχουρίδης 75′ /  Χατζηπαρασκευάς Σωκ. 39′)
(Χαμένο πέναλτι για την ΑΕΦ στο 38′ με τον Σουκάντο / *Αποβλήθηκε ο Στέλιος Χατζηπαρασκευάς στο 37′)

15.30 Ελλήσποντος Μαδύτου – Θύελλα Περιστερώνα 2-1 ΤΕΛΙΚΟ (10′ / Πόπτσης 39′)

15.30 Διγενής Κρυονερίου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 1-3  ΤΕΛΙΚΟ

Τα πάντα για το κατοικίδιο σου στο petshop88.gr!

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————

15.30 Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ορφέας Σουρωτής  1-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Εθνικός Πυλαίας – ΑΕ Κρήνης  3-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Μαραθώνας – Αριστοτέλης  9-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Πανόραμα  2-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————

11.00 Οδυσσέας Κορδελιού – ΠΟ Ξηροκρήνης 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (Σαχολάρι 35′, 75′)

11.00 Ομόνοια Σταυρούπολης – ΓΣ Ηλιούπολης 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————

11.00 ΑΕ Αμπελοκήπων – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Τσάρτσαλης 45+2′ / Γιουβανάκης 56′)

11.30 Αστραπή Νεάπολης – Φίλιππος Ελεούσας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Εθνικός Μετεώρων – Μακεδονικός Μοναστηρίου 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Ελπίδες Σταυρούπολης  3-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 ΑΜΣ Νικόπολη – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου  1-3 ΤΕΛΙΚΟ

Ακρίτες Συκεών – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Σιαμάτρας Α.Ε. | Γυψοσανίδες, Ξηρά Δόμηση, Θερμοπρόσοψη, Ελαστικές οροφές

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————

12.00 ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Νίκη Ευκαρπίας 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (Χαραλαμπόγλου 43′)

15.30 Αστραπή Μεσαίου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας  5-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Εθνικός Αστέρας  1-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————

11.30 Ποντιακός Πολυδενδρίου – Εθνικός Λαγυνών 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Πετρετζίκης 30′ / Σπαχής 8′)

12.00 Νέστωρ Οσσας – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 4-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Βρασίδας Βρασνών – Ηρακλής Μοδίου   1-0  ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Δόξα Ασσήρου – Δάφνη Ευαγγελισμού  3-0 ΤΕΛΙΚΟ  (Ανδρέου, Αστεριάδης 2)

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————

11.30 Κισσός Χορτιάτη – Ατρόμητος Τριαδίου 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 ΑΕ Φαλήρου – Ελπίδες Θερ.Θέρμης 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

13.00 Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Πυρσός Θεσσαλονίκης 0-1  ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Προοδευτική – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας  2-3 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 Αίολος – ΠΑΟ Διοικητηρίου  0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Σου τελείωσαν τα MB στο κινητό; Ενημερώσου για την εξέλιξη των σημερινών πρωινών αγώνων μέσα από την ραδιοφωνική εκπομπή του Epsm24 στον Synorafm 98.7

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————

11.00 Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Αργοναύτης Καλαμαριάς 5-0 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Ιωάννης Παπάφης 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Δόξα Τριλόφου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Τσάκαλος 66′ / ; )

11.30 Πυρσός Αγίας Τριάδας – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου  1-1 ΤΕΛΙΚΟ

12.00 ΑΕ Μαρτίου – Ελπίδες Φοίνικα 2011  ΔΙΕΚΟΠΗ στο 83′ (2-2)

15.30 Αχιλλέας Περαίας – Μέντεκας Καλαμαριάς 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
—————————————–

15.30 Ορφέας Αγ. Τριάδας – Νέα Πολιτεία Ευόσμου

15.30 Δάφνη Ακροποτάμου – Ελπίδες Αμπελοκήπων  4-3 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
—————————————–

14.00 ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ. – ΑΣ Αγ. Παύλος  6-3 ΤΕΛΙΚΟ

10.00 Κυψέλη Νεάπολης – Αναγέννηση Επταπυργίου 0-4 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
—————————————–

11.00 Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Δόξα Τούμπας 3-1 ΤΕΛΙΚΟ (Σαμπανίδης x3 / Δεληολάνης)

11.30 ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης – Ερμής Μηχανιώνας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου  2-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
—————————————–

14.00 ΑΕ Αγ. Γεωργίου – Δόξα Περιβολακίου  1-3 ΤΕΛΙΚΟ

12.00 Φοίνικας Σχολαρίου – ΠΑΟ Καρτερών 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

Περισσότερα Άρθρα

ΕΠΣΜ: Τα σημερινά (28/5) αποτελέσματα

  β κατηγορία πλέι οφ Ομόνοια Σίνδου-Οδυσσέας Κορδελιού 2-0 ΤΕΛΙΚΟ Δάφνη Ακροποτάμου-Θρίαμβος Παρθενίου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ Ιωάννης Παπάφης-ΑΕΕ Τούμπας 3-1 ΤΕΛΙΚΟ