Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Tα αποτελέσματα των Κυριακάτικων αγώνων (03/11)

Δείτε ζωντανά μέσα από το epsm24 την εξέλιξη των αναμετρήσεων της Κυριακής (03/11) στα γήπεδα της ΕΠΣΜ.

Σου τελείωσαν τα MB? Συντονίσου στον SynoraFM και άκου τα αποτελέσματα από όλα τα γήπεδα!

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική) (15.00)
——————————————————

Εδεσσαϊκός – Αστραπή Μεσοποταμίας  2-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ν.Π.Ο. Ν. Καλλικράτειας – Θερμαϊκός Θέρμης   0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Μ. Αλέξ. Τρικάλων – Νίκη Αγκαθιάς   1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Μακεδονικός – ΠΑΣ Φλώρινα   2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Αλμωπός Αριδαίας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας   3-0 ΤΕΛΙΚΟ(Μεντής 37′, Πέττας 41′, 69′)

ΑΟ Σειρήνα – Θύελλα Σαρακηνών 0-3 α.α.

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Αρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.

Ρεπό: Αναγέννηση Γιαννιτσών

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————

15.00 ΑΕ Ευόσμου – ΑΟ Καρδίας   0-1 ΤΕΛΙΚΟ (Τσακιρίδης 14′)

11.30 Ομόνοια Σίνδου – ΠΑΟΝ Επιβατών 4-2 ΤΕΛΙΚΟ (Δουσδαμπάνης 30′, 82′, Σακκαλής 71′, Δουσδαμπάνης Ν. 86′ / Καραΐσκος 84′, Λημνιός 90′)

15.00 Καμπανιακός – Ηρακλής Αμπελοκήπων   2-0 ΤΕΛΙΚΟ  (Σαλπιγγίδης 2)

15.00 Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Φοίνικας Πολίχνης   3-0 ΤΕΛΙΚΟ  (Τσαλώνης 51′, 56′, Χαριζάνης 88′)
*Απόκρουση του Κοσκινά σε πέναλτι του Καμενίδη στο 5′

11.30 Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ιάσων Αυγής 3-0 ΤΕΛΙΚΟ (Κούκρας 23′, Βοσνάκης 88′, 90+2′)

11.30 ΠΑΟ Ξυλούπολης – Ιωνικός 2-3 ΤΕΛΙΚΟ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————

11.00 Δόξα Ρετζικίου – Δόξα Αγ.Παύλου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Ουσταμπασίδης 90’/ 88′)

12.00 Κανονιέρηδες – Αστέρας Αμπελοκήπων 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Ελευθεριακός – Αίας Ευόσμου   5-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.00 Δόξα Πενταλόφου – ΜΑΣ Αγχιάλου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (Τάκης 8′, Σίμος 80′)

11.30 Μελιτέας – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ (Μπίκιας 48′ / Ζήσης 74′, Σίμης 79′)

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————

15.00 Διγενής Κρυονερίου – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-1  ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Νίκη Ηρακλείου – Θύελλα Περιστερώνα 1-5 ΤΕΛΙΚΟ  (; / Ρωσίδης 5′, Χαϊδευτός 16′, 50′, Ελληνίδης 59′)

15.00 ΑΕ Φιλύρου – Μακεδονικός Ασκού   4-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Ελλήσποντος Μαδύτου – Κεραυνός Κολχικού  3-2 ΤΕΛΙΚΟ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————

15.00 Εθνικός Πυλαίας – Αριστοτέλης  3-0  (Νικολάρα 2, Δετσιράπης)

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Ολυμπος Δενδροποτάμου 0-3 α.α.

12.00 ΠΟ Ξηροκρήνης – Οδυσσέας Κορδελιού 2-3 ΤΕΛΙΚΟ (Μουτζούρης, Σαολάρι / Καλαϊτζίδης 23′, Ζιγκιρίδης, Γρηγοριάδης)

11.00 ΓΣ Ηλιούπολης – Ομόνοια Σταυρούπολης 1-2 ΤΕΛΙΚΟ (Πασχαλίδης 90’/ Κούτκας 5′, Ζέβι)
(Χαμένο πέναλτι για την Ηλιούπολη στο 90+6′)

15.00 Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Αξιός Ανατολικού  1-2  ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————

15.00 Ελπίδες Σταυρούπολης – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – ΑΕ Αμπελοκήπων  0-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.00 Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΑΜΣ Νικόπολη 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————

11.00 ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 1-4 ΤΕΛΙΚΟ
(Χαμένο πέναλτι για τους γηπεδούχους στο 60′)

15.00 Αστραπή Μεσαίου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου  1-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας  3-2 ΤΕΛΙΚΟ

09.30 Μακεδών Ευόσμου – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Εθνικός Αστέρας 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————

12.00 Αρης Καβαλαρίου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Νέστωρ Οσσας  1-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Βρασίδας Βρασνών – Ελλήσποντος Κριθιάς  1-7 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Ποντιακός Πολυδενδρίου – Δόξα Γερακαρούς 1-2 ΤΕΛΙΚΟ ( ; / Σπανός 33′ πεν.)

15.00 Δόξα Ασσήρου – Ηρακλής Μοδίου  2-1 TEΛΙΚΟ

15.00 Δάφνη Ευαγγελισμού – Εθνικός Λαγυνών  2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————

15.00 ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αίολος  3-2 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Ελπίδες Θερ.Θέρμης – ΑΕ Φαλήρου 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Προοδευτική  1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————

11.30 Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Μέντεκας Καλαμαριάς 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Αχιλλέας Περαίας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Ιωάννης Παπάφης 6-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Πυρσός Αγίας Τριάδας – Δόξα Τριλόφου 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

12.00 ΑΕ Μαρτίου – Αργοναύτης Καλαμαριάς 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 1-5 ΤΕΛΙΚΟ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–

11.30 Αναγέννηση Προχώματος – ΑΟ Μεσήμβριας 6-0 ΤΕΛΙΚΟ

09.30 Ελπίδες Αμπελοκήπων – Ορφέας Αγ. Τριάδας 1-4 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Δάφνη Ακροποτάμου – ΠΑΟΚ Πολίχνης  4-0 ΤΕΛΙΚΟ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–

13.00 Κυψέλη Νεάπολης – ΑΣ Αγ. Παύλος  0-2 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Ελπίδες Συκεών – Κανάρης 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

09.30 Λιονταράκια – Χαρ. Επαμεινώνδας 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 ΑΟ Σούτερς – ΑΟ Θράκης 2-3 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Αναγέννηση Επταπυργίου – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ. 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–

13.30 Μαραθών Υποδομή 1926 – Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής  1-3 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου – Ερμής Μηχανιώνας 1-4 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Δόξα Τούμπας – ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Μ. Αλέξανδρος Θ. – ΑΣ Ηρακλής 2015  1-9 ΤΕΛΙΚΟ (Νικηφορίδης / Περόνε 3, Περπερίδης, Μακρής, Καρακώστας, Τσακιρίδης, Κανακούδης 2)

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–

14.00 Φοίνικας Σχολαρίου – Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015  1-2 TEΛΙΚΟ

11.30 Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών – Ενωση Συκεών 5-4 ΤΕΛΙΚΟ

Περισσότερα Άρθρα