Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Όλα τα τελικά αποτελέσματα της Κυριακής

Δείτε την εξέλιξη των σημερινών (20/9) αγώνων της ΕΠΣ Μακεδονίας στο πλαίσιο της 1ης αγωνιστικής του κυπέλλου.

Ο Εκπαιδευτικός Όμιλος ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 δημιούργησε την πρότυπη ποδοσφαιρική ακαδημία IEK DELTA 360 Football Club! Δήλωσε ΤΩΡΑ συμμετοχή και κέρδισε μία από τις 8 υποτροφίες για ΔΩΡΕΑΝ συμμετοχή παιδιών ηλικίας 4-16 ετών!

‘ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

17.00 Εθνικός Μαλγάρων – ΠΟ Ξηροκρήνης 3 – 1 ΤΕΛΙΚΟ (Σεμερτζίδης, Πονόπουλος,Καραντασιάδης/ -)

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

17.00 Ελευθεριακός – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 0-4 ΤΕΛΙΚΟ  (Γεωργούλας 2, Σαρηγιάννης 2)

17.00 Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Κανονιέρηδες 1-2 TEΛΙΚΟ

Times Cafe Bar – Αγν. Στρατιώτη 25 – Πολίχνη

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

11.30 ΑΣ Νεάπολης – Ομόνοια Σίνδου   0 – 2  ΤΕΛΙΚΟ  ( Γιαννιώτης 9′, 60′)

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

17.00 Ιωνικός – Νίκη Ευκαρπίας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
*Δύο κόκκινες ο Ιωνικός στο 83′ και στο 87′ (Κισκαμπάνης, Κακούρος)

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

11.00 Δόξα Αγ.Παύλου – ΜΑΣ Αγχιάλου   2 – 0    ΤΕΛΙΚΟ  (Δέδας, Κατεμίδης)

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

11.00 ΑΕ Αμπελοκήπων – Δόξα Ρετζικίου   1 – 2   ΤΕΛΙΚΟ

Κάβα Ποτών – Αφοί Μάστακα – Τζεκάκη 42 Αμπελόκηποι

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

17.00 Νέστωρ Οσσας – Ιάσων Αυγής 0-4 ΤΕΛΙΚΟ

 

Petshop88: Πάνω από 5.000 προϊόντα για το κατοικίδιο σου

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

17.00 Ελλήσποντος Μαδύτου – ΠΑΟΚ Σταυρού 1-2 TEΛΙΚΟ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 14ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

11.00 Κισσός Χορτιάτη – Πανόραμα   1 – 2     ΤΕΛΙΚΟ ( –  /  Γρηγοριάδης 35′, Παππάς 70′ )

17.00 ΑΕ Φιλύρου – Ν.Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Times Cafe Bar – Αγν. Στρατιώτη 25 – Πολίχνη

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 16ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

11.00 Μέντεκας Καλαμαριάς – ΠΑΟΚ Ερασιτέχνες   0 – 3    ΤΕΛΙΚΟ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 18ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

17.00 ΑΟ Καρδίας – Εθνικός Πυλαίας 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (Μπουλγκουρίδης, Νίκος)

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 19ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

17.00 Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΠΑΟ Ν. Επιβατών 0-4 ΤΕΛΙΚΟ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 20ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

17.00 Ορφέας Σουρωτής – Αετός Βασιλικών 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

Σιαμάτρας Α.Ε. | Γυψοσανίδες, Ξηρά Δόμηση, Θερμοπρόσοψη, Ελαστικές οροφές

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 21ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

17.00 Απόλλων Κ. Σχολαρίου – Νίκη Μεσημερίου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Περισσότερα Άρθρα