Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Όλα τα Κυριακάτικα αποτελέσματα

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Δείτε την εξέλιξη των Κυριακάτικων αγώνων μέσα από το Epsm24. Από τις πρώτες πρωινές αναμετρήσεις μέχρι την λήξη των απογευματινών αγώνων.


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)
——————————————
ΑΕ Ευόσμου – ΑΟ Καρδίας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Εθνικός Σοχού – Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Φοίνικας Πολίχνης – Ομόνοια Σίνδου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Θερμαϊκός Θέρμης – Μελιτέας 4-1 ΤΕΛΙΚΟ

Αχιλλέας Τριανδρίας – Καμπανιακός 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Κεραυνός Κολχικού – Ποσειδώνας Μηχανιώνας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Μαραθώνας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 0-1 ΤΕΛΙΚΟ (Φεντάνης 40′)

Θύελλα Περιστερώνα – Ιάσων Αυγής 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)
——————————————————
12.00 Μακεδονικός Λητής – ΠΑΟΚ Σταυρού  4-1 ΤΕΛΙΚΟ

12.00 Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Παύλος Μελάς* 4-0 ΤΕΛΙΚΟ (Ανδρεανίδης 9′ πεν., Λεονταρίδης 32′, Zηρίδης 85′, Κατραντζόγλου 90′) (Με 10 ο Παύλος Μελάς από το 31′)

12.00 Ελλήσποντος Κριθιάς – ΑΣ Νεάπολης 0-3 α.α.

12.00 Ελλήσποντος Μαδύτου – Μακεδονικός Ασκού 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

12.00 Απόλλων Ζαγκλιβερίου – ΑΕ Φιλύρου 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

12.00 ΠΑΟ Ξυλούπολης – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας  2-0 ΤΕΛΙΚΟ( (Ευθυμιάδης 55′, Τσεβρεντζής 69′)

12.00 Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΠΑΟ Δορκάδας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ (Χαψάς  49′, 72′ / Ελευθεριάδης 85′ / Κόκκινη στο 62′ ο Μακρής)

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
11.30 Σταυραετός Ευξεινούπολης – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ (Γιάννος 89′)

11.30 Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Εθνικός Μαλγάρων 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 ΠΟ Ξηροκρήνης – Ορφέας Αγίας Τριάδας  1-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Οδυσσέας Κορδελιού – Ολυμπος Δενδροποτάμου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Eλευθερίου 90′)

11.30 Ελπίδες Χαλάστρας – Δόξα Ελπίδας 1-5 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Θρίαμβος Παρθενίου – Ομόνοια Σταυρούπολης  3-1 ΤΕΛΙΚΟ (Παναγιώτη 70′, 88′, Μάρκουλης 90’/ Κοσμίδης 1′)

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
Μαγνησιακός – Εθνικός Μετεώρων  2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – ΑΕ Αμπελοκήπων 3-3 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
Αστραπή Μεσαίου – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης 0-1 ΤΕΛΙΚΟ (Παπαδόπουλος 70′)
*Αποβλήθηκε ο προπονητής των φιλοξενούμενων Δημήτρης Γκούντας στο 78′

Νίκη Ευκαρπίας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Δόξα Δρυμού – Νίκη Ηρακλείου 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Ενωση Συκεών 3-0 α.α.

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Κεραυνός Αγίου Παύλου 5-4 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Ασσήρου – Νέστωρ Οσσας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Δάφνη Ευαγγελισμού – Αρης Καβαλαρίου  0-1 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Αρης Ξηροποτάμου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Εθνικός Λαγυνών – Ηρακλής Μοδίου 3-1 TEΛΙΚΟ

Βρασίδας Βρασνών – Διγενής Κρυονερίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Στο 90′ ισοφάρισαν τα Βρασνά)

Ποντιακός Πολυδενδρίου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Τσάνταλης)

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
11.30 ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Κισσός Χορτιάτη 6-2 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Ιωάννης Παπάφης – Ελπίδες Θερ.Θέρμης 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Ατρόμητος Τριαδίου – Πέρα 3-0 ΤΕΛΙΚΟ (Ξουρίδας, Στεργίου, Μυλωνάς)

11.30 ΑΕ Πυλαίας – ΑΕ Φαλήρου  1-2 ΤΕΛΙΚΟ (Κεχαγιάς 47′, Αναστασιάδης 50′ πεν., Παπαρίζος 89′)

11.30 Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Αετοί Θεσ/νίκης 2015   0-4 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Αίολος  1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Κούκλης πεν. 33′)

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
11.30 Κανάρης – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 2-3 ΤΕΛΙΚΟ

14.00 ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Πυρσός Αγίας Τριάδας 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 ΑΕ Μαρτίου – Φοίνικας Καλαμαριάς 0-8 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Αργοναύτης Καλαμαριάς – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 1-2  ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Δόξα Τριλόφου – Μέντεκας Καλαμαριάς  2-3 ΤΕΛΙΚΟ

Αχιλλέας Περαίας – ΑΣ Παπάδες 3-0 α.α.

Περισσότερα Άρθρα

Γ’ Εθνική: Τα ζευγάρια των μπαράζ ανόδου!

Πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι στα γραφεία της ΕΠΟ η κλήρωση του προγράμματος των αγώνων μπαράζ για τον προβιβασμό των δευτεραθλητριών ομάδων των ομίλων