Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ-Υποδομών: Όλες οι αγωνιστικές όλων των ομίλων

Δείτε όλες τις αγωνιστικές των κατηγοριών Κ17 και Κ16. Οι κληρώσεις των υπόλοιπων κατηγοριών θα πραγματοποιηθούν τις επόμενες ημέρες.

 

K17 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: –
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Ελευθεριακός: –
Ιωνικός – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ: –
ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –
Ντίνος Κούης – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ: –

2η αγωνιστική
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Ντίνος Κούης: –
Ελευθεριακός – ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ: –
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Ιωνικός: –
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: –
ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ: –

3η αγωνιστική
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Ιωνικός: –
ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: –
Ντίνος Κούης – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: –
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – Ελευθεριακός: –
ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ: –

4η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ: –
Ιωνικός – Ντίνος Κούης: –
ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: –
Ελευθεριακός – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ: –

5η αγωνιστική
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Ντίνος Κούης: –
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Ελευθεριακός: –
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ: –
ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Ιωνικός: –
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: –

6η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: –
Ιωνικός – Ελευθεριακός: –
ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ: –
Ντίνος Κούης – ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: –

7η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ: –
Ιωνικός – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: –
ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: –
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ: –
Ελευθεριακός – Ντίνος Κούης: –

8η αγωνιστική
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ: –
ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ – Ιωνικός: –
Ντίνος Κούης – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: –
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: –
Ελευθεριακός – ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

9η αγωνιστική
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Ελευθεριακός: –
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –
Ιωνικός – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ: –
Ντίνος Κούης – ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ: –
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: –

10η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: –
Ελευθεριακός – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: –
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Ιωνικός: –
ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ: –
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – Ντίνος Κούης: –

11η αγωνιστική
Ιωνικός – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: –
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: –
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –
Ντίνος Κούης – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ: –
ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ – Ελευθεριακός: –

12η αγωνιστική
Ιωνικός – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: –
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ: –
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Ντίνος Κούης: –
Ελευθεριακός – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ: –
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

13η αγωνιστική
ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: –
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: –
Ντίνος Κούης – Ιωνικός: –
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ: –
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Ελευθεριακός: –

14η αγωνιστική
Ντίνος Κούης – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: –
Ελευθεριακός – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: –
ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ: –
Ιωνικός – ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ: –

15η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: –
Ελευθεριακός – Ιωνικός: –
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ: –
ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Ντίνος Κούης: –
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ: –

16η αγωνιστική
ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: –
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Ιωνικός: –
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ: –
Ντίνος Κούης – Ελευθεριακός: –

17η αγωνιστική
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: –
Ιωνικός – ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ: –
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Ντίνος Κούης: –
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ: –
ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Ελευθεριακός: –

18η αγωνιστική
Ελευθεριακός – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: –
ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: –
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – Ιωνικός: –
ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ – Ντίνος Κούης: –
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ: –

K17 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΕ Αμπελοκήπων: –
Κεραυνός Κολχικού – ΟΜΑΔΑ Α: –
Μακεδονικός – Κανονιέρηδες: –
Δόξα Ελπίδας – Μακεδονικός Λητής: –
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΠΕ Λαγκαδά: –

2η αγωνιστική
ΑΕ Αμπελοκήπων – Μακεδονικός: –
Κεραυνός Κολχικού – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –
Μακεδονικός Λητής – ΑΠΕ Λαγκαδά: –
Κανονιέρηδες – Αστέρας Αμπελοκήπων: –
ΟΜΑΔΑ Α – Δόξα Ελπίδας: –

3η αγωνιστική
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μακεδονικός: –
Δόξα Ελπίδας – Κεραυνός Κολχικού: –
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΕ Αμπελοκήπων: –
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΟΜΑΔΑ Α: –
Μακεδονικός Λητής – Κανονιέρηδες: –

4η αγωνιστική
ΑΕ Αμπελοκήπων – Μακεδονικός Λητής: –
Κεραυνός Κολχικού – ΑΠΕ Λαγκαδά: –
Μακεδονικός – Αστέρας Αμπελοκήπων: –
Δόξα Ελπίδας – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –
ΟΜΑΔΑ Α – Κανονιέρηδες: –

5η αγωνιστική
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αστέρας Αμπελοκήπων: –
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΟΜΑΔΑ Α: –
ΑΠΕ Λαγκαδά – Δόξα Ελπίδας: –
Μακεδονικός Λητής – Μακεδονικός: –
Κανονιέρηδες – Κεραυνός Κολχικού: –

6η αγωνιστική
Κεραυνός Κολχικού – ΑΕ Αμπελοκήπων: –
Μακεδονικός – ΟΜΑΔΑ Α: –
Δόξα Ελπίδας – Κανονιέρηδες: –
Αστέρας Αμπελοκήπων – Μακεδονικός Λητής: –
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –

7η αγωνιστική
ΑΕ Αμπελοκήπων – Δόξα Ελπίδας: –
Μακεδονικός – Κεραυνός Κολχικού: –
Μακεδονικός Λητής – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –
Κανονιέρηδες – ΑΠΕ Λαγκαδά: –
ΟΜΑΔΑ Α – Αστέρας Αμπελοκήπων: –

8η αγωνιστική
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Κανονιέρηδες: –
Δόξα Ελπίδας – Μακεδονικός: –
Αστέρας Αμπελοκήπων – Κεραυνός Κολχικού: –
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΕ Αμπελοκήπων: –
ΟΜΑΔΑ Α – Μακεδονικός Λητής: –

9η αγωνιστική
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΟΜΑΔΑ Α: –
Κεραυνός Κολχικού – Μακεδονικός Λητής: –
Μακεδονικός – ΑΠΕ Λαγκαδά: –
Αστέρας Αμπελοκήπων – Δόξα Ελπίδας: –
Κανονιέρηδες – ΑΕ Αμπελοκήπων: –

10η αγωνιστική
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –
ΟΜΑΔΑ Α – Κεραυνός Κολχικού: –
Κανονιέρηδες – Μακεδονικός: –
Μακεδονικός Λητής – Δόξα Ελπίδας: –
ΑΠΕ Λαγκαδά – Αστέρας Αμπελοκήπων: –

11η αγωνιστική
Μακεδονικός – ΑΕ Αμπελοκήπων: –
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Κεραυνός Κολχικού: –
ΑΠΕ Λαγκαδά – Μακεδονικός Λητής: –
Αστέρας Αμπελοκήπων – Κανονιέρηδες: –
Δόξα Ελπίδας – ΟΜΑΔΑ Α: –

12η αγωνιστική
Μακεδονικός – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –
Κεραυνός Κολχικού – Δόξα Ελπίδας: –
ΑΕ Αμπελοκήπων – Αστέρας Αμπελοκήπων: –
ΟΜΑΔΑ Α – ΑΠΕ Λαγκαδά: –
Κανονιέρηδες – Μακεδονικός Λητής: –

13η αγωνιστική
Μακεδονικός Λητής – ΑΕ Αμπελοκήπων: –
ΑΠΕ Λαγκαδά – Κεραυνός Κολχικού: –
Αστέρας Αμπελοκήπων – Μακεδονικός: –
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Δόξα Ελπίδας: –
Κανονιέρηδες – ΟΜΑΔΑ Α: –

14η αγωνιστική
Αστέρας Αμπελοκήπων – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –
ΟΜΑΔΑ Α – ΑΕ Αμπελοκήπων: –
Δόξα Ελπίδας – ΑΠΕ Λαγκαδά: –
Μακεδονικός – Μακεδονικός Λητής: –
Κεραυνός Κολχικού – Κανονιέρηδες: –

15η αγωνιστική
ΑΕ Αμπελοκήπων – Κεραυνός Κολχικού: –
ΟΜΑΔΑ Α – Μακεδονικός: –
Κανονιέρηδες – Δόξα Ελπίδας: –
Μακεδονικός Λητής – Αστέρας Αμπελοκήπων: –
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΠΕ Λαγκαδά: –

16η αγωνιστική
Δόξα Ελπίδας – ΑΕ Αμπελοκήπων: –
Κεραυνός Κολχικού – Μακεδονικός: –
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μακεδονικός Λητής: –
ΑΠΕ Λαγκαδά – Κανονιέρηδες: –
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΟΜΑΔΑ Α: –

17η αγωνιστική
Κανονιέρηδες – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –
Μακεδονικός – Δόξα Ελπίδας: –
Κεραυνός Κολχικού – Αστέρας Αμπελοκήπων: –
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΠΕ Λαγκαδά: –
Μακεδονικός Λητής – ΟΜΑΔΑ Α: –

18η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –
Μακεδονικός Λητής – Κεραυνός Κολχικού: –
ΑΠΕ Λαγκαδά – Μακεδονικός: –
Δόξα Ελπίδας – Αστέρας Αμπελοκήπων: –
ΑΕ Αμπελοκήπων – Κανονιέρηδες: –

K17 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Εθνικός Μετεώρων – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ: –
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ – ΟΜΑΔΑ Α: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΕ Ρετζικίου: –
Δόξα Ρετζικίου – ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ: –
Κεραυνός Αγίου Παύλου – Ελπίδες Σταυρούπολης: –

2η αγωνιστική
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ – Εθνικός Μετεώρων: –
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – Ελπίδες Σταυρούπολης: –
ΑΕ Ρετζικίου – Κεραυνός Αγίου Παύλου: –
ΟΜΑΔΑ Α – Δόξα Ρετζικίου: –

3η αγωνιστική
Εθνικός Μετεώρων – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
Δόξα Ρετζικίου – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ: –
Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ: –
Ελπίδες Σταυρούπολης – ΟΜΑΔΑ Α: –
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – ΑΕ Ρετζικίου: –

4η αγωνιστική
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ: –
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ – Ελπίδες Σταυρούπολης: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – Κεραυνός Αγίου Παύλου: –
Δόξα Ρετζικίου – Εθνικός Μετεώρων: –
ΟΜΑΔΑ Α – ΑΕ Ρετζικίου: –

5η αγωνιστική
Εθνικός Μετεώρων – Κεραυνός Αγίου Παύλου: –
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – ΟΜΑΔΑ Α: –
Ελπίδες Σταυρούπολης – Δόξα Ρετζικίου: –
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
ΑΕ Ρετζικίου – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ: –

6η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΟΜΑΔΑ Α: –
Δόξα Ρετζικίου – ΑΕ Ρετζικίου: –
Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ: –
Ελπίδες Σταυρούπολης – Εθνικός Μετεώρων: –

7η αγωνιστική
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – Δόξα Ρετζικίου: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ: –
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – Εθνικός Μετεώρων: –
ΑΕ Ρετζικίου – Ελπίδες Σταυρούπολης: –
ΟΜΑΔΑ Α – Κεραυνός Αγίου Παύλου: –

8η αγωνιστική
Εθνικός Μετεώρων – ΑΕ Ρετζικίου: –
Δόξα Ρετζικίου – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ: –
Ελπίδες Σταυρούπολης – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ: –
ΟΜΑΔΑ Α – ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ: –

9η αγωνιστική
Εθνικός Μετεώρων – ΟΜΑΔΑ Α: –
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ – ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – Ελπίδες Σταυρούπολης: –
Κεραυνός Αγίου Παύλου – Δόξα Ρετζικίου: –
ΑΕ Ρετζικίου – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ: –

10η αγωνιστική
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – Εθνικός Μετεώρων: –
ΟΜΑΔΑ Α – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ: –
ΑΕ Ρετζικίου – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – Δόξα Ρετζικίου: –
Ελπίδες Σταυρούπολης – Κεραυνός Αγίου Παύλου: –

11η αγωνιστική
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ: –
Εθνικός Μετεώρων – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ: –
Ελπίδες Σταυρούπολης – ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ: –
Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΑΕ Ρετζικίου: –
Δόξα Ρετζικίου – ΟΜΑΔΑ Α: –

12η αγωνιστική
Αχιλλέας Τριανδρίας – Εθνικός Μετεώρων: –
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ – Δόξα Ρετζικίου: –
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – Κεραυνός Αγίου Παύλου: –
ΟΜΑΔΑ Α – Ελπίδες Σταυρούπολης: –
ΑΕ Ρετζικίου – ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ: –

13η αγωνιστική
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ: –
Ελπίδες Σταυρούπολης – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ: –
Κεραυνός Αγίου Παύλου – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
Εθνικός Μετεώρων – Δόξα Ρετζικίου: –
ΑΕ Ρετζικίου – ΟΜΑΔΑ Α: –

14η αγωνιστική
Κεραυνός Αγίου Παύλου – Εθνικός Μετεώρων: –
ΟΜΑΔΑ Α – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ: –
Δόξα Ρετζικίου – Ελπίδες Σταυρούπολης: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ: –
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ – ΑΕ Ρετζικίου: –

15η αγωνιστική
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ: –
ΟΜΑΔΑ Α – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
ΑΕ Ρετζικίου – Δόξα Ρετζικίου: –
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – Κεραυνός Αγίου Παύλου: –
Εθνικός Μετεώρων – Ελπίδες Σταυρούπολης: –

16η αγωνιστική
Δόξα Ρετζικίου – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ: –
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
Εθνικός Μετεώρων – ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ: –
Ελπίδες Σταυρούπολης – ΑΕ Ρετζικίου: –
Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΟΜΑΔΑ Α: –

17η αγωνιστική
ΑΕ Ρετζικίου – Εθνικός Μετεώρων: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – Δόξα Ρετζικίου: –
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ – Κεραυνός Αγίου Παύλου: –
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – Ελπίδες Σταυρούπολης: –
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – ΟΜΑΔΑ Α: –

18η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α – Εθνικός Μετεώρων: –
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ: –
Ελπίδες Σταυρούπολης – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
Δόξα Ρετζικίου – Κεραυνός Αγίου Παύλου: –
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – ΑΕ Ρετζικίου: –

K17 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Κισσός Χορτιάτη – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΟΜΑΔΑ Α: –
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – Πανόραμα: –
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – Αετοί Θεσ/νίκης 2015: –
Εθνικός Πυλαίας – Ιωάννης Παπάφης: –

2η αγωνιστική
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2): –
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Κισσός Χορτιάτη: –
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Ιωάννης Παπάφης: –
Πανόραμα – Εθνικός Πυλαίας: –
ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): –

3η αγωνιστική
Κισσός Χορτιάτη – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2): –
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908: –
Εθνικός Πυλαίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –
Ιωάννης Παπάφης – ΟΜΑΔΑ Α: –
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Πανόραμα: –

4η αγωνιστική
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αετοί Θεσ/νίκης 2015: –
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Ιωάννης Παπάφης: –
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – Εθνικός Πυλαίας: –
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – Κισσός Χορτιάτη: –
ΟΜΑΔΑ Α – Πανόραμα: –

5η αγωνιστική
Κισσός Χορτιάτη – Εθνικός Πυλαίας: –
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΟΜΑΔΑ Α: –
Ιωάννης Παπάφης – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): –
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2): –
Πανόραμα – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908: –

6η αγωνιστική
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ΟΜΑΔΑ Α: –
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – Πανόραμα: –
Εθνικός Πυλαίας – Αετοί Θεσ/νίκης 2015: –
Ιωάννης Παπάφης – Κισσός Χορτιάτη: –

7η αγωνιστική
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): –
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908: –
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Κισσός Χορτιάτη: –
Πανόραμα – Ιωάννης Παπάφης: –
ΟΜΑΔΑ Α – Εθνικός Πυλαίας: –

8η αγωνιστική
Κισσός Χορτιάτη – Πανόραμα: –
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2): –
Εθνικός Πυλαίας – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908: –
Ιωάννης Παπάφης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –
ΟΜΑΔΑ Α – Αετοί Θεσ/νίκης 2015: –

9η αγωνιστική
Κισσός Χορτιάτη – ΟΜΑΔΑ Α: –
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Αετοί Θεσ/νίκης 2015: –
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – Ιωάννης Παπάφης: –
Εθνικός Πυλαίας – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): –
Πανόραμα – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –

10η αγωνιστική
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Κισσός Χορτιάτη: –
ΟΜΑΔΑ Α – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908: –
Πανόραμα – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2): –
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): –
Ιωάννης Παπάφης – Εθνικός Πυλαίας: –

11η αγωνιστική
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –
Κισσός Χορτιάτη – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908: –
Ιωάννης Παπάφης – Αετοί Θεσ/νίκης 2015: –
Εθνικός Πυλαίας – Πανόραμα: –
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΟΜΑΔΑ Α: –

12η αγωνιστική
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – Κισσός Χορτιάτη: –
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): –
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Εθνικός Πυλαίας: –
ΟΜΑΔΑ Α – Ιωάννης Παπάφης: –
Πανόραμα – Αετοί Θεσ/νίκης 2015: –

13η αγωνιστική
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –
Ιωάννης Παπάφης – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908: –
Εθνικός Πυλαίας – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2): –
Κισσός Χορτιάτη – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): –
Πανόραμα – ΟΜΑΔΑ Α: –

14η αγωνιστική
Εθνικός Πυλαίας – Κισσός Χορτιάτη: –
ΟΜΑΔΑ Α – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – Ιωάννης Παπάφης: –
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – Αετοί Θεσ/νίκης 2015: –
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Πανόραμα: –

15η αγωνιστική
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908: –
ΟΜΑΔΑ Α – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2): –
Πανόραμα – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): –
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Εθνικός Πυλαίας: –
Κισσός Χορτιάτη – Ιωάννης Παπάφης: –

16η αγωνιστική
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2): –
Κισσός Χορτιάτη – Αετοί Θεσ/νίκης 2015: –
Ιωάννης Παπάφης – Πανόραμα: –
Εθνικός Πυλαίας – ΟΜΑΔΑ Α: –

17η αγωνιστική
Πανόραμα – Κισσός Χορτιάτη: –
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): –
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Εθνικός Πυλαίας: –
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ιωάννης Παπάφης: –
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΟΜΑΔΑ Α: –

18η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α – Κισσός Χορτιάτη: –
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908: –
Ιωάννης Παπάφης – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2): –
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – Εθνικός Πυλαίας: –
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Πανόραμα: –

K17 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΑΕ Φαλήρου – Μαραθώνας: –
ΑΣΠ ΤΟΥΜΠΑΣ – Αστέρια: –
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Κρήνης: –
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – Ποσειδώνας Καλαμαριάς: –

2η αγωνιστική
ΑΣΠ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΕ Φαλήρου: –
Μαραθώνας – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: –
Αστέρια – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1): –
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΕ Κρήνης: –

3η αγωνιστική
ΑΕ Φαλήρου – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: –
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – ΑΣΠ ΤΟΥΜΠΑΣ: –
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Μαραθώνας: –
ΑΕ Κρήνης – Αστέρια: –

4η αγωνιστική
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – ΑΕ Φαλήρου: –
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Ποσειδώνας Καλαμαριάς: –
ΑΣΠ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΕ Κρήνης: –
Μαραθώνας – Αστέρια: –

5η αγωνιστική
ΑΕ Φαλήρου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς: –
ΑΕ Κρήνης – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1): –
Αστέρια – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: –
Μαραθώνας – ΑΣΠ ΤΟΥΜΠΑΣ: –

6η αγωνιστική
ΑΕ Κρήνης – ΑΕ Φαλήρου: –
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αστέρια: –
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – Μαραθώνας: –
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΣΠ ΤΟΥΜΠΑΣ: –

7η αγωνιστική
Αστέρια – ΑΕ Φαλήρου: –
Μαραθώνας – ΑΕ Κρήνης: –
ΑΣΠ ΤΟΥΜΠΑΣ – Ποσειδώνας Καλαμαριάς: –
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1): –

8η αγωνιστική
Μαραθώνας – ΑΕ Φαλήρου: –
Αστέρια – ΑΣΠ ΤΟΥΜΠΑΣ: –
ΑΕ Κρήνης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: –
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1): –

9η αγωνιστική
ΑΕ Φαλήρου – ΑΣΠ ΤΟΥΜΠΑΣ: –
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Μαραθώνας: –
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – Αστέρια: –
ΑΕ Κρήνης – Ποσειδώνας Καλαμαριάς: –

10η αγωνιστική
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Φαλήρου: –
ΑΣΠ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1): –
Μαραθώνας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς: –
Αστέρια – ΑΕ Κρήνης: –

11η αγωνιστική
ΑΕ Φαλήρου – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1): –
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: –
ΑΕ Κρήνης – ΑΣΠ ΤΟΥΜΠΑΣ: –
Αστέρια – Μαραθώνας: –

12η αγωνιστική
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΕ Φαλήρου: –
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – ΑΕ Κρήνης: –
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Αστέρια: –
ΑΣΠ ΤΟΥΜΠΑΣ – Μαραθώνας: –

13η αγωνιστική
ΑΕ Φαλήρου – ΑΕ Κρήνης: –
Αστέρια – Ποσειδώνας Καλαμαριάς: –
Μαραθώνας – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1): –
ΑΣΠ ΤΟΥΜΠΑΣ – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: –

14η αγωνιστική
ΑΕ Φαλήρου – Αστέρια: –
ΑΕ Κρήνης – Μαραθώνας: –
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΣΠ ΤΟΥΜΠΑΣ: –
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: –

K16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) – Κανονιέρηδες: –
Ολυμπιακός Κυμίνων – Αναγέννηση Προχώματος: –
Ιωνικός – ΑΤΕΡΜΩΝ: –
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΕ Νέων Σίνδου: –
ΑΕ Ευόσμου – ΠΑΟ Κουφαλίων: –

2η αγωνιστική
Κανονιέρηδες – Ιωνικός: –
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2): –
ΑΕ Νέων Σίνδου – ΠΑΟ Κουφαλίων: –
ΑΤΕΡΜΩΝ – ΑΕ Ευόσμου: –
Αναγέννηση Προχώματος – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: –

3η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) – Ιωνικός: –
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Ολυμπιακός Κυμίνων: –
ΑΕ Ευόσμου – Κανονιέρηδες: –
ΠΑΟ Κουφαλίων – Αναγέννηση Προχώματος: –
ΑΕ Νέων Σίνδου – ΑΤΕΡΜΩΝ: –

4η αγωνιστική
Κανονιέρηδες – ΑΕ Νέων Σίνδου: –
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Κουφαλίων: –
Ιωνικός – ΑΕ Ευόσμου: –
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2): –
Αναγέννηση Προχώματος – ΑΤΕΡΜΩΝ: –

5η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) – ΑΕ Ευόσμου: –
Κανονιέρηδες – Αναγέννηση Προχώματος: –
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: –
ΑΕ Νέων Σίνδου – Ιωνικός: –
ΑΤΕΡΜΩΝ – Ολυμπιακός Κυμίνων: –

6η αγωνιστική
Ολυμπιακός Κυμίνων – Κανονιέρηδες: –
Ιωνικός – Αναγέννηση Προχώματος: –
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΤΕΡΜΩΝ: –
ΑΕ Ευόσμου – ΑΕ Νέων Σίνδου: –
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2): –

7η αγωνιστική
Κανονιέρηδες – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: –
Ιωνικός – Ολυμπιακός Κυμίνων: –
ΑΕ Νέων Σίνδου – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2): –
ΑΤΕΡΜΩΝ – ΠΑΟ Κουφαλίων: –
Αναγέννηση Προχώματος – ΑΕ Ευόσμου: –

8η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) – ΑΤΕΡΜΩΝ: –
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Ιωνικός: –
ΑΕ Ευόσμου – Ολυμπιακός Κυμίνων: –
ΠΑΟ Κουφαλίων – Κανονιέρηδες: –
Αναγέννηση Προχώματος – ΑΕ Νέων Σίνδου: –

9η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) – Αναγέννηση Προχώματος: –
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΕ Νέων Σίνδου: –
Ιωνικός – ΠΑΟ Κουφαλίων: –
ΑΕ Ευόσμου – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: –
ΑΤΕΡΜΩΝ – Κανονιέρηδες: –

10η αγωνιστική
Κανονιέρηδες – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2): –
Αναγέννηση Προχώματος – Ολυμπιακός Κυμίνων: –
ΑΤΕΡΜΩΝ – Ιωνικός: –
ΑΕ Νέων Σίνδου – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: –
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΕ Ευόσμου: –

11η αγωνιστική
Ιωνικός – Κανονιέρηδες: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) – Ολυμπιακός Κυμίνων: –
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΕ Νέων Σίνδου: –
ΑΕ Ευόσμου – ΑΤΕΡΜΩΝ: –
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Αναγέννηση Προχώματος: –

12η αγωνιστική
Ιωνικός – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2): –
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: –
Κανονιέρηδες – ΑΕ Ευόσμου: –
Αναγέννηση Προχώματος – ΠΑΟ Κουφαλίων: –
ΑΤΕΡΜΩΝ – ΑΕ Νέων Σίνδου: –

13η αγωνιστική
ΑΕ Νέων Σίνδου – Κανονιέρηδες: –
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ολυμπιακός Κυμίνων: –
ΑΕ Ευόσμου – Ιωνικός: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: –
ΑΤΕΡΜΩΝ – Αναγέννηση Προχώματος: –

14η αγωνιστική
ΑΕ Ευόσμου – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2): –
Αναγέννηση Προχώματος – Κανονιέρηδες: –
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΠΑΟ Κουφαλίων: –
Ιωνικός – ΑΕ Νέων Σίνδου: –
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΤΕΡΜΩΝ: –

15η αγωνιστική
Κανονιέρηδες – Ολυμπιακός Κυμίνων: –
Αναγέννηση Προχώματος – Ιωνικός: –
ΑΤΕΡΜΩΝ – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: –
ΑΕ Νέων Σίνδου – ΑΕ Ευόσμου: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) – ΠΑΟ Κουφαλίων: –

16η αγωνιστική
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Κανονιέρηδες: –
Ολυμπιακός Κυμίνων – Ιωνικός: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) – ΑΕ Νέων Σίνδου: –
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΤΕΡΜΩΝ: –
ΑΕ Ευόσμου – Αναγέννηση Προχώματος: –

17η αγωνιστική
ΑΤΕΡΜΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2): –
Ιωνικός – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: –
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΕ Ευόσμου: –
Κανονιέρηδες – ΠΑΟ Κουφαλίων: –
ΑΕ Νέων Σίνδου – Αναγέννηση Προχώματος: –

18η αγωνιστική
Αναγέννηση Προχώματος – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2): –
ΑΕ Νέων Σίνδου – Ολυμπιακός Κυμίνων: –
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ιωνικός: –
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΕ Ευόσμου: –
Κανονιέρηδες – ΑΤΕΡΜΩΝ: –

K16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: –
Κεραυνός Κολχικού – Αθλητική Εκπαίδευση: –
Οδυσσέας Κορδελιού – Εθνικός Ευόσμου: –
Αίας Ευόσμου – Νέα Πολιτεία Ευόσμου: –
Ντίνος Κούης – Αστέρας Αμπελοκήπων: –

2η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Οδυσσέας Κορδελιού: –
Κεραυνός Κολχικού – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1): –
Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Αστέρας Αμπελοκήπων: –
Εθνικός Ευόσμου – Ντίνος Κούης: –
Αθλητική Εκπαίδευση – Αίας Ευόσμου: –

3η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) – Οδυσσέας Κορδελιού: –
Αίας Ευόσμου – Κεραυνός Κολχικού: –
Ντίνος Κούης – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: –
Αστέρας Αμπελοκήπων – Αθλητική Εκπαίδευση: –
Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Εθνικός Ευόσμου: –

4η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Νέα Πολιτεία Ευόσμου: –
Κεραυνός Κολχικού – Αστέρας Αμπελοκήπων: –
Οδυσσέας Κορδελιού – Ντίνος Κούης: –
Αίας Ευόσμου – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1): –
Αθλητική Εκπαίδευση – Εθνικός Ευόσμου: –

5η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) – Ντίνος Κούης: –
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Αθλητική Εκπαίδευση: –
Αστέρας Αμπελοκήπων – Αίας Ευόσμου: –
Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Οδυσσέας Κορδελιού: –
Εθνικός Ευόσμου – Κεραυνός Κολχικού: –

6η αγωνιστική
Κεραυνός Κολχικού – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: –
Οδυσσέας Κορδελιού – Αθλητική Εκπαίδευση: –
Αίας Ευόσμου – Εθνικός Ευόσμου: –
Ντίνος Κούης – Νέα Πολιτεία Ευόσμου: –
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1): –

7η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Αίας Ευόσμου: –
Οδυσσέας Κορδελιού – Κεραυνός Κολχικού: –
Νέα Πολιτεία Ευόσμου – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1): –
Εθνικός Ευόσμου – Αστέρας Αμπελοκήπων: –
Αθλητική Εκπαίδευση – Ντίνος Κούης: –

8η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) – Εθνικός Ευόσμου: –
Αίας Ευόσμου – Οδυσσέας Κορδελιού: –
Ντίνος Κούης – Κεραυνός Κολχικού: –
Αστέρας Αμπελοκήπων – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: –
Αθλητική Εκπαίδευση – Νέα Πολιτεία Ευόσμου: –

9η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) – Αθλητική Εκπαίδευση: –
Κεραυνός Κολχικού – Νέα Πολιτεία Ευόσμου: –
Οδυσσέας Κορδελιού – Αστέρας Αμπελοκήπων: –
Ντίνος Κούης – Αίας Ευόσμου: –
Εθνικός Ευόσμου – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: –

10η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1): –
Αθλητική Εκπαίδευση – Κεραυνός Κολχικού: –
Εθνικός Ευόσμου – Οδυσσέας Κορδελιού: –
Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Αίας Ευόσμου: –
Αστέρας Αμπελοκήπων – Ντίνος Κούης: –

11η αγωνιστική
Οδυσσέας Κορδελιού – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) – Κεραυνός Κολχικού: –
Αστέρας Αμπελοκήπων – Νέα Πολιτεία Ευόσμου: –
Ντίνος Κούης – Εθνικός Ευόσμου: –
Αίας Ευόσμου – Αθλητική Εκπαίδευση: –

12η αγωνιστική
Οδυσσέας Κορδελιού – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1): –
Κεραυνός Κολχικού – Αίας Ευόσμου: –
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Ντίνος Κούης: –
Αθλητική Εκπαίδευση – Αστέρας Αμπελοκήπων: –
Εθνικός Ευόσμου – Νέα Πολιτεία Ευόσμου: –

13η αγωνιστική
Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: –
Αστέρας Αμπελοκήπων – Κεραυνός Κολχικού: –
Ντίνος Κούης – Οδυσσέας Κορδελιού: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) – Αίας Ευόσμου: –
Εθνικός Ευόσμου – Αθλητική Εκπαίδευση: –

14η αγωνιστική
Ντίνος Κούης – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1): –
Αθλητική Εκπαίδευση – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: –
Αίας Ευόσμου – Αστέρας Αμπελοκήπων: –
Οδυσσέας Κορδελιού – Νέα Πολιτεία Ευόσμου: –
Κεραυνός Κολχικού – Εθνικός Ευόσμου: –

15η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Κεραυνός Κολχικού: –
Αθλητική Εκπαίδευση – Οδυσσέας Κορδελιού: –
Εθνικός Ευόσμου – Αίας Ευόσμου: –
Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Ντίνος Κούης: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) – Αστέρας Αμπελοκήπων: –

16η αγωνιστική
Αίας Ευόσμου – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: –
Κεραυνός Κολχικού – Οδυσσέας Κορδελιού: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) – Νέα Πολιτεία Ευόσμου: –
Αστέρας Αμπελοκήπων – Εθνικός Ευόσμου: –
Ντίνος Κούης – Αθλητική Εκπαίδευση: –

17η αγωνιστική
Εθνικός Ευόσμου – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1): –
Οδυσσέας Κορδελιού – Αίας Ευόσμου: –
Κεραυνός Κολχικού – Ντίνος Κούης: –
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Αστέρας Αμπελοκήπων: –
Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Αθλητική Εκπαίδευση: –

18η αγωνιστική
Αθλητική Εκπαίδευση – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1): –
Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Κεραυνός Κολχικού: –
Αστέρας Αμπελοκήπων – Οδυσσέας Κορδελιού: –
Αίας Ευόσμου – Ντίνος Κούης: –
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Εθνικός Ευόσμου: –

K16 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Ολυμπος Δενδροποτάμου – Φοίνικας Πολίχνης: –
Νίκη Ευκαρπίας – Εθνικός Λαγυνών: –
Μακεδονικός – ΑΜΣ Νικόπολη: –
ΑΣ Νεάπολης – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ/ΠΑΟΚ ΓΥΝ.ΟΜΑΔΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ: –
Ελπίδες Ηλιούπολης – ΑΕ Φιλύρου: –

2η αγωνιστική
Φοίνικας Πολίχνης – Μακεδονικός: –
Νίκη Ευκαρπίας – Ολυμπος Δενδροποτάμου: –
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ/ΠΑΟΚ ΓΥΝ.ΟΜΑΔΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ – ΑΕ Φιλύρου: –
ΑΜΣ Νικόπολη – Ελπίδες Ηλιούπολης: –
Εθνικός Λαγυνών – ΑΣ Νεάπολης: –

3η αγωνιστική
Ολυμπος Δενδροποτάμου – Μακεδονικός: –
ΑΣ Νεάπολης – Νίκη Ευκαρπίας: –
Ελπίδες Ηλιούπολης – Φοίνικας Πολίχνης: –
ΑΕ Φιλύρου – Εθνικός Λαγυνών: –
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ/ΠΑΟΚ ΓΥΝ.ΟΜΑΔΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ – ΑΜΣ Νικόπολη: –

4η αγωνιστική
Φοίνικας Πολίχνης – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ/ΠΑΟΚ ΓΥΝ.ΟΜΑΔΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ: –
Νίκη Ευκαρπίας – ΑΕ Φιλύρου: –
Μακεδονικός – Ελπίδες Ηλιούπολης: –
ΑΣ Νεάπολης – Ολυμπος Δενδροποτάμου: –
Εθνικός Λαγυνών – ΑΜΣ Νικόπολη: –

5η αγωνιστική
Ολυμπος Δενδροποτάμου – Ελπίδες Ηλιούπολης: –
Φοίνικας Πολίχνης – Εθνικός Λαγυνών: –
ΑΕ Φιλύρου – ΑΣ Νεάπολης: –
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ/ΠΑΟΚ ΓΥΝ.ΟΜΑΔΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ – Μακεδονικός: –
ΑΜΣ Νικόπολη – Νίκη Ευκαρπίας: –

6η αγωνιστική
Νίκη Ευκαρπίας – Φοίνικας Πολίχνης: –
Μακεδονικός – Εθνικός Λαγυνών: –
ΑΣ Νεάπολης – ΑΜΣ Νικόπολη: –
Ελπίδες Ηλιούπολης – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ/ΠΑΟΚ ΓΥΝ.ΟΜΑΔΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ: –
ΑΕ Φιλύρου – Ολυμπος Δενδροποτάμου: –

7η αγωνιστική
Φοίνικας Πολίχνης – ΑΣ Νεάπολης: –
Μακεδονικός – Νίκη Ευκαρπίας: –
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ/ΠΑΟΚ ΓΥΝ.ΟΜΑΔΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ – Ολυμπος Δενδροποτάμου: –
ΑΜΣ Νικόπολη – ΑΕ Φιλύρου: –
Εθνικός Λαγυνών – Ελπίδες Ηλιούπολης: –

8η αγωνιστική
Ολυμπος Δενδροποτάμου – ΑΜΣ Νικόπολη: –
ΑΣ Νεάπολης – Μακεδονικός: –
Ελπίδες Ηλιούπολης – Νίκη Ευκαρπίας: –
ΑΕ Φιλύρου – Φοίνικας Πολίχνης: –
Εθνικός Λαγυνών – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ/ΠΑΟΚ ΓΥΝ.ΟΜΑΔΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ: –

9η αγωνιστική
Ολυμπος Δενδροποτάμου – Εθνικός Λαγυνών: –
Νίκη Ευκαρπίας – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ/ΠΑΟΚ ΓΥΝ.ΟΜΑΔΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ: –
Μακεδονικός – ΑΕ Φιλύρου: –
Ελπίδες Ηλιούπολης – ΑΣ Νεάπολης: –
ΑΜΣ Νικόπολη – Φοίνικας Πολίχνης: –

10η αγωνιστική
Φοίνικας Πολίχνης – Ολυμπος Δενδροποτάμου: –
Εθνικός Λαγυνών – Νίκη Ευκαρπίας: –
ΑΜΣ Νικόπολη – Μακεδονικός: –
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ/ΠΑΟΚ ΓΥΝ.ΟΜΑΔΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ – ΑΣ Νεάπολης: –
ΑΕ Φιλύρου – Ελπίδες Ηλιούπολης: –

11η αγωνιστική
Μακεδονικός – Φοίνικας Πολίχνης: –
Ολυμπος Δενδροποτάμου – Νίκη Ευκαρπίας: –
ΑΕ Φιλύρου – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ/ΠΑΟΚ ΓΥΝ.ΟΜΑΔΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ: –
Ελπίδες Ηλιούπολης – ΑΜΣ Νικόπολη: –
ΑΣ Νεάπολης – Εθνικός Λαγυνών: –

12η αγωνιστική
Μακεδονικός – Ολυμπος Δενδροποτάμου: –
Νίκη Ευκαρπίας – ΑΣ Νεάπολης: –
Φοίνικας Πολίχνης – Ελπίδες Ηλιούπολης: –
Εθνικός Λαγυνών – ΑΕ Φιλύρου: –
ΑΜΣ Νικόπολη – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ/ΠΑΟΚ ΓΥΝ.ΟΜΑΔΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ: –

13η αγωνιστική
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ/ΠΑΟΚ ΓΥΝ.ΟΜΑΔΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ – Φοίνικας Πολίχνης: –
ΑΕ Φιλύρου – Νίκη Ευκαρπίας: –
Ελπίδες Ηλιούπολης – Μακεδονικός: –
Ολυμπος Δενδροποτάμου – ΑΣ Νεάπολης: –
ΑΜΣ Νικόπολη – Εθνικός Λαγυνών: –

14η αγωνιστική
Ελπίδες Ηλιούπολης – Ολυμπος Δενδροποτάμου: –
Εθνικός Λαγυνών – Φοίνικας Πολίχνης: –
ΑΣ Νεάπολης – ΑΕ Φιλύρου: –
Μακεδονικός – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ/ΠΑΟΚ ΓΥΝ.ΟΜΑΔΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ: –
Νίκη Ευκαρπίας – ΑΜΣ Νικόπολη: –

15η αγωνιστική
Φοίνικας Πολίχνης – Νίκη Ευκαρπίας: –
Εθνικός Λαγυνών – Μακεδονικός: –
ΑΜΣ Νικόπολη – ΑΣ Νεάπολης: –
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ/ΠΑΟΚ ΓΥΝ.ΟΜΑΔΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ – Ελπίδες Ηλιούπολης: –
Ολυμπος Δενδροποτάμου – ΑΕ Φιλύρου: –

16η αγωνιστική
ΑΣ Νεάπολης – Φοίνικας Πολίχνης: –
Νίκη Ευκαρπίας – Μακεδονικός: –
Ολυμπος Δενδροποτάμου – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ/ΠΑΟΚ ΓΥΝ.ΟΜΑΔΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ: –
ΑΕ Φιλύρου – ΑΜΣ Νικόπολη: –
Ελπίδες Ηλιούπολης – Εθνικός Λαγυνών: –

17η αγωνιστική
ΑΜΣ Νικόπολη – Ολυμπος Δενδροποτάμου: –
Μακεδονικός – ΑΣ Νεάπολης: –
Νίκη Ευκαρπίας – Ελπίδες Ηλιούπολης: –
Φοίνικας Πολίχνης – ΑΕ Φιλύρου: –
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ/ΠΑΟΚ ΓΥΝ.ΟΜΑΔΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ – Εθνικός Λαγυνών: –

18η αγωνιστική
Εθνικός Λαγυνών – Ολυμπος Δενδροποτάμου: –
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ/ΠΑΟΚ ΓΥΝ.ΟΜΑΔΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ – Νίκη Ευκαρπίας: –
ΑΕ Φιλύρου – Μακεδονικός: –
ΑΣ Νεάπολης – Ελπίδες Ηλιούπολης: –
Φοίνικας Πολίχνης – ΑΜΣ Νικόπολη: –

K16 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): –
Μπέμπηδες 2000 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1): –
Αστέρια – Ακρίτες Συκεών: –
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) – ΑΙΝΕΙΑΣ: –
Αριστοτέλης – ΑΕ Κρήνης: –

2η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – Αστέρια: –
Μπέμπηδες 2000 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908: –
ΑΙΝΕΙΑΣ – ΑΕ Κρήνης: –
Ακρίτες Συκεών – Αριστοτέλης: –
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1) – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1): –

3η αγωνιστική
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Αστέρια: –
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) – Μπέμπηδες 2000: –
Αριστοτέλης – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): –
ΑΕ Κρήνης – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1): –
ΑΙΝΕΙΑΣ – Ακρίτες Συκεών: –

4η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – ΑΙΝΕΙΑΣ: –
Μπέμπηδες 2000 – ΑΕ Κρήνης: –
Αστέρια – Αριστοτέλης: –
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908: –
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1) – Ακρίτες Συκεών: –

5η αγωνιστική
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Αριστοτέλης: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1): –
ΑΕ Κρήνης – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1): –
ΑΙΝΕΙΑΣ – Αστέρια: –
Ακρίτες Συκεών – Μπέμπηδες 2000: –

6η αγωνιστική
Μπέμπηδες 2000 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): –
Αστέρια – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1): –
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) – Ακρίτες Συκεών: –
Αριστοτέλης – ΑΙΝΕΙΑΣ: –
ΑΕ Κρήνης – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908: –

7η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1): –
Αστέρια – Μπέμπηδες 2000: –
ΑΙΝΕΙΑΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908: –
Ακρίτες Συκεών – ΑΕ Κρήνης: –
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1) – Αριστοτέλης: –

8η αγωνιστική
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Ακρίτες Συκεών: –
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) – Αστέρια: –
Αριστοτέλης – Μπέμπηδες 2000: –
ΑΕ Κρήνης – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): –
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1) – ΑΙΝΕΙΑΣ: –

9η αγωνιστική
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1): –
Μπέμπηδες 2000 – ΑΙΝΕΙΑΣ: –
Αστέρια – ΑΕ Κρήνης: –
Αριστοτέλης – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1): –
Ακρίτες Συκεών – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): –

10η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908: –
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1) – Μπέμπηδες 2000: –
Ακρίτες Συκεών – Αστέρια: –
ΑΙΝΕΙΑΣ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1): –
ΑΕ Κρήνης – Αριστοτέλης: –

11η αγωνιστική
Αστέρια – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): –
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Μπέμπηδες 2000: –
ΑΕ Κρήνης – ΑΙΝΕΙΑΣ: –
Αριστοτέλης – Ακρίτες Συκεών: –
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1): –

12η αγωνιστική
Αστέρια – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908: –
Μπέμπηδες 2000 – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1): –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – Αριστοτέλης: –
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1) – ΑΕ Κρήνης: –
Ακρίτες Συκεών – ΑΙΝΕΙΑΣ: –

13η αγωνιστική
ΑΙΝΕΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): –
ΑΕ Κρήνης – Μπέμπηδες 2000: –
Αριστοτέλης – Αστέρια: –
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1): –
Ακρίτες Συκεών – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1): –

14η αγωνιστική
Αριστοτέλης – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908: –
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): –
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) – ΑΕ Κρήνης: –
Αστέρια – ΑΙΝΕΙΑΣ: –
Μπέμπηδες 2000 – Ακρίτες Συκεών: –

15η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – Μπέμπηδες 2000: –
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1) – Αστέρια: –
Ακρίτες Συκεών – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1): –
ΑΙΝΕΙΑΣ – Αριστοτέλης: –
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΕ Κρήνης: –

16η αγωνιστική
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): –
Μπέμπηδες 2000 – Αστέρια: –
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΙΝΕΙΑΣ: –
ΑΕ Κρήνης – Ακρίτες Συκεών: –
Αριστοτέλης – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1): –

17η αγωνιστική
Ακρίτες Συκεών – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908: –
Αστέρια – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1): –
Μπέμπηδες 2000 – Αριστοτέλης: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – ΑΕ Κρήνης: –
ΑΙΝΕΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1): –

18η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1) – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908: –
ΑΙΝΕΙΑΣ – Μπέμπηδες 2000: –
ΑΕ Κρήνης – Αστέρια: –
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) – Αριστοτέλης: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – Ακρίτες Συκεών: –

K16 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΄Ηφαιστος Θέρμης: –
Ατρόμητος Τριαδίου – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: –
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2): –
Θερμαϊκός Θέρμης – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2): –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – Αχιλλέας Περαίας: –

2η αγωνιστική
΄Ηφαιστος Θέρμης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: –
Ατρόμητος Τριαδίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου: –
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) – Αχιλλέας Περαίας: –
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): –
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – Θερμαϊκός Θέρμης: –

3η αγωνιστική
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: –
Θερμαϊκός Θέρμης – Ατρόμητος Τριαδίου: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – ΄Ηφαιστος Θέρμης: –
Αχιλλέας Περαίας – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: –
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2): –

4η αγωνιστική
΄Ηφαιστος Θέρμης – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2): –
Ατρόμητος Τριαδίου – Αχιλλέας Περαίας: –
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): –
Θερμαϊκός Θέρμης – Κεραυνός Αγγελοχωρίου: –
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2): –

5η αγωνιστική
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): –
΄Ηφαιστος Θέρμης – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: –
Αχιλλέας Περαίας – Θερμαϊκός Θέρμης: –
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: –
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2) – Ατρόμητος Τριαδίου: –

6η αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου – ΄Ηφαιστος Θέρμης: –
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: –
Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2): –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2): –
Αχιλλέας Περαίας – Κεραυνός Αγγελοχωρίου: –

7η αγωνιστική
΄Ηφαιστος Θέρμης – Θερμαϊκός Θέρμης: –
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Ατρόμητος Τριαδίου: –
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) – Κεραυνός Αγγελοχωρίου: –
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2) – Αχιλλέας Περαίας: –
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): –

8η αγωνιστική
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2): –
Θερμαϊκός Θέρμης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – Ατρόμητος Τριαδίου: –
Αχιλλέας Περαίας – ΄Ηφαιστος Θέρμης: –
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2): –

9η αγωνιστική
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: –
Ατρόμητος Τριαδίου – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2): –
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Αχιλλέας Περαίας: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – Θερμαϊκός Θέρμης: –
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2) – ΄Ηφαιστος Θέρμης: –

10η αγωνιστική
΄Ηφαιστος Θέρμης – Κεραυνός Αγγελοχωρίου: –
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – Ατρόμητος Τριαδίου: –
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2) – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: –
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) – Θερμαϊκός Θέρμης: –
Αχιλλέας Περαίας – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): –

11η αγωνιστική
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΄Ηφαιστος Θέρμης: –
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ατρόμητος Τριαδίου: –
Αχιλλέας Περαίας – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2): –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2): –
Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: –

12η αγωνιστική
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Κεραυνός Αγγελοχωρίου: –
Ατρόμητος Τριαδίου – Θερμαϊκός Θέρμης: –
΄Ηφαιστος Θέρμης – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): –
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – Αχιλλέας Περαίας: –
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2) – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2): –

13η αγωνιστική
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) – ΄Ηφαιστος Θέρμης: –
Αχιλλέας Περαίας – Ατρόμητος Τριαδίου: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: –
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Θερμαϊκός Θέρμης: –
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2) – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: –

14η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – Κεραυνός Αγγελοχωρίου: –
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – ΄Ηφαιστος Θέρμης: –
Θερμαϊκός Θέρμης – Αχιλλέας Περαίας: –
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2): –
Ατρόμητος Τριαδίου – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2): –

15η αγωνιστική
΄Ηφαιστος Θέρμης – Ατρόμητος Τριαδίου: –
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: –
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2) – Θερμαϊκός Θέρμης: –
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): –
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αχιλλέας Περαίας: –

16η αγωνιστική
Θερμαϊκός Θέρμης – ΄Ηφαιστος Θέρμης: –
Ατρόμητος Τριαδίου – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: –
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2): –
Αχιλλέας Περαίας – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2): –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: –

17η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2) – Κεραυνός Αγγελοχωρίου: –
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Θερμαϊκός Θέρμης: –
Ατρόμητος Τριαδίου – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): –
΄Ηφαιστος Θέρμης – Αχιλλέας Περαίας: –
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: –

18η αγωνιστική
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – Κεραυνός Αγγελοχωρίου: –
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) – Ατρόμητος Τριαδίου: –
Αχιλλέας Περαίας – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: –
Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): –
΄Ηφαιστος Θέρμης – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2): –

Περισσότερα Άρθρα