Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ -ΥΠΟΔΟΜΩΝ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 12-13/10

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

 
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 12 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2003 και νεότεροι)
 
Κ17 – 1ος όμιλος(2η αγωνιστική)
——————————
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΠΑΟΚ
Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ ΕΛ.
Αναγέννηση Ρυσίου – ΑΟ Καρδίας ———– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 15-10-2019
Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ – ώρα: 19.30
Γιατρός: ΡΙΖΝΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Αχιλλέας Περαίας – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Κ17 – 2ος όμιλος(2η αγωνιστική)
——————————
Μπέμπηδες 2000 – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
΄Ηφαιστος Θέρμης – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
Μαραθώνας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
Γήπεδο: Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛ.
Κ17 – 3ος όμιλος(2η αγωνιστική)
——————————
Εθνικός Πυλαίας – Πανόραμα
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09,00
Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
Κεραυνός Αγίου Παύλου – Αστέρια
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΕ Ρετζικίου ———– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-10-2019
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΠΟΥΡΕΚΑ Ρ.
 
Μελιτέας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΡΕΠΟ: – Αχιλλέας Τριανδρίας
Κ17 – 4ος όμιλος(2η αγωνιστική)
——————————
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΑΝΕΣΤΙΑΔΟΥ ΕΛ.
Ελπίδες Αμπελοκήπων – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
Εθνικός Μετεώρων – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ- ώρα: 12.00
Γιατρός: USORE BLESSING
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΡΕΠΟ: – Αστέρας Αμπελοκήπων
Κ17 – 5ος όμιλος(2η αγωνιστική)
——————————
Μακεδονικός Λητής – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.
Κεραυνός Κολχικού – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΑΝΕΣΤΙΑΔΟΥ ΕΛ.
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ Σ.
Κ17 – 6ος όμιλος(2η αγωνιστική)
——————————
Ιωνικός – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.
ΑΕ Νέων Σίνδου – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Σίνδου ΤΕΙ- ώρα: 11.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
Αγροτικός Αστέρας – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1)
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.
Εσπερος Τερψιθέας – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (2004 και νεότεροι)
 
Κ16 – 1ος όμιλος(2η αγωνιστική)
——————————
Μπέμπηδες 2000 – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ ΕΛ.
Ερμής Καλαμαριάς – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛ.
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) ———– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-10-2019
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΠΟΥΡΕΚΑ Ρ.
Κ16 – 2ος όμιλος(2η αγωνιστική)
——————————
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 ———— ΑΝΑΒΟΛΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛ.
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
Κ16 – 3ος όμιλος(2η αγωνιστική)
——————————
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΠΟΜΠΟΡΑΣ Θ.
Εθνικός Λαγυνών – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
Μακεδονικός – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: USORE BLESSING
Δόξα Ρετζικίου – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (1)
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΙΤΗΤΑΡΗΣ Α.
Κ16 – 4ος όμιλος(2η αγωνιστική)
——————————
Ντίνος Κούης – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο :Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ ———- 0 – 3 α/α
 
Μακεδών Ευόσμου – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΠΟΥΤΕΛ Μ.
ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (2) – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ Σ.
Κ16 – 5ος όμιλος(2η αγωνιστική)
——————————
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Καμπανιακός
Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Ατέρμων
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.
Φίλιππος Παλαιοκάστρου – ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ – 2007
Γήπεδο: ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ Σ.
Μαγνησιακός – Αθλητική Εκπαίδευση
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15 (2005 και νεότεροι)
 
Κ15 – 1ος όμιλος(2η αγωνιστική)
——————————
Αετός Βασιλικών – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2)
Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Αναγέννηση Ρυσίου ———– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 15-10-2019
Γήπεδο: Λακκιάς – ώρα: 17.30
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.
Απόλλων Καλαμαριάς – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ – ώρα: 11.30
Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ ΑΙΚ.
ΡΕΠΟ: – Πανόραμα
Κ15 – 2ος όμιλος(2η αγωνιστική)
——————————
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 13.00
Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ ΑΙΚ.
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΟΥΤΖΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΠ.
ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (1) – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΟΥΤΖΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΠ.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
 
Μακεδόνες – Μαραθώνας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ15 – 3ος όμιλος(2η αγωνιστική)
——————————
ΑΕ Φιλύρου – Κισσός Χορτιάτη ———- 0 – 3 α/α
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών ———— ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΑΕ Ρετζικίου – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΙΤΗΤΑΡΗΣ Α.
ΡΕΠΟ: – Ελπίδες Συκεών
Κ15 – 4ος όμιλος(2η αγωνιστική)
——————————
Ντίνος Κούης – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.
Εθνικός Μετεώρων – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ – ώρα: 13.30
Γιατρός: USORE BLESSING
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 10.30
Νίκη Ευκαρπίας – Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΑΝΕΣΤΙΑΔΟΥ ΕΛ.
 
Κ15 – 5ος όμιλος(2η αγωνιστική)
——————————
Αίας Ευόσμου – Μακεδονικός
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:12.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 18.30
Γιατρός: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (1) – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 18.30
Γιατρός: ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ Ε.
Κ15 – 6ος όμιλος(2η αγωνιστική)
——————————
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2) – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΠΟΥΤΕΛ Μ.
 
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – Ελευθεριακός ———– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-10-2019
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 14.00
Γιατρός: USORE BLESSING
ΡΕΠΟ: – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1)
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (2006 και νεότεροι)
 
Κ14 – 1ος όμιλος(2η αγωνιστική)
——————————
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
ΑΟ Καρδίας – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2006)
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ ΕΛ.
ΠΑΟΝ Επιβατών – Ακαδημίες Μίκρας
Γήπεδο : ΠΑΟΝΕ (Παραλία) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΡΕΠΟ: – Αστέρας Ραιδεστού
Κ14 – 2ος όμιλος(2η αγωνιστική)
——————————
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2007)
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ – ώρα: 14.30
Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ ΑΙΚ.
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ ———- ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
Κ14 – 3ος όμιλος(2η αγωνιστική)
——————————
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2) – ΒΑΟ
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΟ – ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Π.
Ελπίδες Συκεών – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΙΤΗΤΑΡΗΣ Α.
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
Κ14 – 4ος όμιλος(2η αγωνιστική)
——————————
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:12.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
Ομόνοια Σταυρούπολης – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:09.00
Γιατρός: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – Εθνικός Μετεώρων ———– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-10-2019
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ Ε.
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΠΟΜΠΟΡΑΣ Θ.
ΡΕΠΟ: – Ελπίδες Ηλιούπολης
Κ14 – 5ος όμιλος(2η αγωνιστική)
——————————
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΙΤΗΤΑΡΗΣ Α.
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 18.30
Γιατρός: ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Κ14 – 6ος όμιλος(2η αγωνιστική)
——————————
ΑΣ Μύγδονας 2007 – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
Ομόνοια Σίνδου – Ακαδημία Οι Αετοί
Γήπεδο: Σίνδου ΤΕΙ- ώρα: 12.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
Ατέρμων – Ιωνικός
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Αθλητική Εκπαίδευση
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -13 (2007 και νεότεροι)
 
Κ13 – 1ος όμιλος(1η αγωνιστική)
——————————
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30
 
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛ.
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ – ώρα: 10.15
Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ ΑΙΚ.
Μπέμπηδες 2000 – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ ΑΙΚ.
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
Κ13 – 2ος όμιλος (1η αγωνιστική)
——————————
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΟΥΤΖΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΠ.
ΑΣ Νεάπολης – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα:12.00
Γιατρός: ΑΝΕΣΤΙΑΔΟΥ ΕΛ.
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Π.
Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΡΕΠΟ: ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Κ13 – 3ος όμιλος (1η αγωνιστική)
——————————
ΑΚΑΔ.Γ.ΚΟΥΔΑΣ – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΑΝΕΣΤΙΑΔΟΥ ΕΛ.
ΕΛΠΙΔΕΣ/ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 13.30
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ) – ώρα: 15.00
Ελπίδες Ηλιούπολης – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο :Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΡΕΠΟ: ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Κ13 – 4ος όμιλος(1η αγωνιστική)
——————————
Ομόνοια Σίνδου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Σίνδου ΤΕΙ- ώρα: 09.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
Ντίνος Κούης – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ ώρα: 14.00
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 16.15
ΑΜΣ Νικόπολη – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 10.30
 
Γιατρός: ΜΠΟΜΠΟΡΑΣ Θ.
Κ13 – 5ος όμιλος(1η αγωνιστική)
——————————
Μακεδονικός – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 10.30
Γιατρός: USORE BLESSING
ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Αθλητική Εκπαίδευση ——– 3 – 0 α/α
Αστέρας Αμπελοκήπων – Αίολος Ευόσμου 2014
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΑΕ Ευόσμου – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΠΑΟ Κουφαλίων —— ΑΝΑΒΟΛΗ

Περισσότερα Άρθρα