Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 19 και 20 Σεπτεμβρίου

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 19.09.2020

Ο Εκπαιδευτικός Όμιλος ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 δημιούργησε την πρότυπη ποδοσφαιρική ακαδημία IEK DELTA 360 Football Club! Δήλωσε ΤΩΡΑ συμμετοχή και κέρδισε μία από τις 8 υποτροφίες για ΔΩΡΕΑΝ συμμετοχή παιδιών ηλικίας 4-16 ετών!

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Αξιός Ανατολικού – Καμπανιακός

Γήπεδο:Ανατολικού – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Balousha Mohammed

 

Αίας Ευόσμου – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κων/νος –  Γιατρός: Πολυπαθέλη Ιωάννα

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Αστέρας Αμπελοκήπων – Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Τζίολας Μιχ-Αδριανός

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου – Ακαδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:17.00

Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:17.00

Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Petshop88: Πάνω από 5.000 προϊόντα για το κατοικίδιο σου

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ακρίτες Συκεών – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδονικός Λητής – Παύλος Μελάς

Γήπεδο:Λητής – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Κάβα Ποτών – Αφοί Μάστακα – Τζεκάκη 42 Αμπελόκηποι

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Δόξα Γερακαρούς – Θύελλα Περιστερώνας

Γήπεδο:Γερακαρούς – ώρα:17.00

Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 15ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

ΑΕ Φαλήρου – Μελιτέας

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.00

Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 17ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Αστέρας Ραιδεστού – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:17.00

Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

 

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:17.00

Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Κατασκευάζοντας το όραμα σου με την Siamatras S.A.

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 18ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

ΑΕ Πυλαίας – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:17.00

Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 19ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

ΑΕ Κρήνης – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης – ώρα:17.00

Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

 

Αναπλ.  Ιατροί:

17.00: Ζησόπουλος, Μαργιούλα Σιάρκου, Λάλλας, Τσαμαντουρίδης.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20.09.2020

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Εθνικός Μαλγάρων – ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο:Μαλγάρων – ώρα:17.00

Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ελευθεριακός – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:Balousha Mohammed

 

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Κανονιέρηδες

Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:17.00

Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΣ Νεάπολης – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:11.30

Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ιωνικός – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Δόξα Αγ.Παύλου – ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Γιατρός:Τζίολας Μιχ-Αδριανός

 

ΑΕ Καλλιθέας Παν. Φαν. – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:17.00

Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

ΓΣ Ηλιούπολης – Μ.Αλέξανδρος Καλοχωρίου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00

Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Αμπελοκήπων – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

Γιατρός:Τσαραμανίδης Σάββας

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – ΠΑΟ Δορκάδας    (Τετάρτη 23/09/2020)

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Νέστωρ Οσσας – Ιάσων Αυγής

Γήπεδο:Όσσας – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο:Ξυλούπολης – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Χατζηευαγγέλου ΄Αγγελος – Γιατρός:Τεπελίδης Χρήστος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Ελλήσποντος Μαδύτου – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο:Μαδύτου – ώρα:17.00

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 13ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:11.30

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 14ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Κισσός Χορτιάτη – Πανόραμα

Γήπεδο:Χορτιάτη – ώρα:11.00

Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

ΑΕ Φιλύρου – Ν.Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο:Φιλύρου – ώρα:17.00

Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 15ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 16ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΠΑΟΚ Ερασιτέχνες

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00

Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

Μαραθώνας – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 18ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

ΑΟ Καρδίας – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 19ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΠΑΟ Ν. Επιβατών

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:17.00

Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 20ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Ορφέας Σουρωτής – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 21ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Απόλλων Κ. Σχολαρίου – Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο:Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

 

Αναγέννηση Επανομής – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Ιωαννίδης Αριστ.Χαράλαμπος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

 

 Αναπλ.  Ιατροί:

11.00: Φαντίδου, Balousha M.

17.00: Γκόγκος, Χορόζογλου, Χατζηαθανασίου, Τζιόλας, Ζησόπουλος.

 

Αναπλ.  Παρατηρητές Αγώνων:

Τσεκούρας, Παπαδόπουλος Γ. του Ε., Φασούλας, Χύτας, Ξυδόπουλος, Σταμάτης Ηλίας.

 

Περισσότερα Άρθρα