Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 13-14/10

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της ΕΠΣ Μακεδονίας για το Σαββατοκύριακο 13-14 Οκτωβρίου.

ΣΑΒΒΑΤΟ 13.10.2018

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
——————————————————
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Ιωνικός
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Αίας Ευόσμου – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Ελευθεριακός – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Φιλύρου – ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος

Ακρίτες Συκεών – Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Παύλος Μελάς – Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Κρήνης – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Αναγέννηση Ρυσίου – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Διβίδης Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Εθνικός Μαλγάρων – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Μακεδονικός Μοναστηρίου – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Μοναστηρίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 16.30
– Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 18.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Ηρακλής Μοδίου – Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο: Μοδίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Αρης Καβαλαρίου – ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο: Καβαλαρίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Αίολος
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 16.30
– Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΑΣ Παπάδες
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Πυρσός Αγίας Τριάδας – Αριστοτέλης
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Κανάρης – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 16.30
– Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΟ Μεσήμβριας – Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο: Μεσήμβριας – ώρα: 16.30
– Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Δάφνη Ακροποτάμου – ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Ακροποτάμου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟΚ Πολίχνης – Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.30
– Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Ερμής Μηχανιώνας – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 16.30
– Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Βορράς Αμπελοκήπων – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ – Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Δόξα Γερακαρούς – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Γερακαρούς – ώρα: 16.30
– Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δολμάς, Δουβλέκης, Καφαδάρης, Λαζαρίδης, Μπούρος, Ναζίρης, Παπαδόπουλος Γ.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Γούλα, Δερβένης, Κεβρεκίδου, Μακρίδης, Μανωλόπουλος, Παντελίδης, Σίσκος, Τάτσης.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14.10.2018

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αλμωπός Αριδαίας
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλαιό) – ώρα: 16.00

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ερμής Αμυνταίου
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 16.00
– Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Αγροτικός Αστέρας – Νίκη Αγκαθιάς
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα – ώρα: 16.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————
ΑΕ Ευόσμου – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Καμπανιακός – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Μελιτέας – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Ομόνοια Σίνδου – Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μαραθώνας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

ΑΟ Καρδίας – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Εθνικός Σοχού – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Σοχού – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Θερμαϊκός Θέρμης – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
——————————————————
ΓΣ Ηλιούπολης – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Δερβένης Παναγιώτης

Δόξα Ρετζικίου – Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Μακεδονικός Γέφυρας – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σ.

Αστραπή Δενδροποτάμου – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Παντελίδης Παντελεήμων

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
——————————————————
Μακεδονικός Λητής – ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Μακεδονικός Ασκού – Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Ασκού – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Επανομής – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Πανόραμα – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Νίκη Μεσημερίου – Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Εθνικός Πυλαίας – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Θρίαμβος Παρθενίου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Παρθενίου – ώρα: 11.00
– Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Δόξα Ελπίδας – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00
– Γιατρός:Γούλα Ελισάβετ

Ολυμπος Δενδροποτάμου – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σ.

Ορφέας Αγίας Τριάδας – Οδυσσέας Κορδελιού 0-3 α.α.

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

ΑΕ Αμπελοκήπων – ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Εθνικός Μετεώρων – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Balousha Mohammed

ΑΜΣ Νικόπολη – Μαγνησιακός
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 12.30
– Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος

Ενωση Συκεών – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Κεβρεκίδου Πολυξένη

Νίκη Ηρακλείου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 16.30
– Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Εθνικός Αστέρας – Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Ποντιακός Πολυδενδρίου – Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

Διγενής Κρυονερίου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Κρυονερίου – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Εθνικός Προφήτη – Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Προφήτη – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Αρης Ξηροποτάμου – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Ξηροποτάμου – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Δόξα Ασσήρου – Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 16.30
– Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

ΑΕ Φαλήρου – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Πέρα – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Μεννή Αλεξάνδρα Ελευθερία

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Προοδευτική
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————

Αχιλλέας Περαίας – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Φοίνικας Καλαμαριάς – Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Βαθυλάκκου – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 11.00
– Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Κυψέλη Νεάπολης – ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00
– Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 13.15
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Μαραθών Υποδομή 1926 – Καπετάν Αγρας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.30
– Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 16.30
– Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος

Αναγέννηση Επταπυργίου – Λιονταράκια Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 17.00
– Γιατρός:Μεννή Αλεξάνδρα Ελευθερία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟ Καρτερών – Σάντος Πανοράματος
Γήπεδο: Λευκοχωρίου – ώρα: 16.30
– Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Φοίνικας Σχολαρίου – Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δουβλέκης, Ιγνατιάδης, Μπιλμπίλης, Μπούρος, Ρακόπουλος, Σκούφος.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

11.00 – 13.00: Abuhamdan Hasan, Διβίδης, Καλαϊτζόγλου, Κεβρεκίδου, Κρεσάν, Μάττας, Παντερίδης, Στρατής, Τζήκας, Τσιρμίγκα.

16.30: Abuhamdan Hasan, Balousha Moh., Γούλα, Δερβένης, Διβιδης, Καλαϊτζόγλου, Κρεσάν, Μαργαρίτης, Μαργιούλα – Σιάρκου, Παντερίδης, Στρατής, Τσιρμίγκα.

Περισσότερα Άρθρα