Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 14-15/5

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΜΑΪΟΥ 2022

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

————————————————-

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Ελευθεριακός

Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Mεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

————————————————-

Νίκη Ευκαρπίας – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Παφίλης Γεώργιος

Αίας Ευόσμου – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

————————————————-

Δόξα Ρετζικίου – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο:Πεύκων – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρίκλεια

Ακρίτες Συκεών – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

Δόξα Ασσήρου – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο:Ασσήρου – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Μουρατίδου Χρύσα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική)

————————————————-

Ιωάννης Παπάφης – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική)

————————————————-

ΑΟ Σούτερς – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Κωλέτση Ισμήνη

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Ξυδόπουλος, Χατζηκυριάκος, Φασούλας, Χαϊτας.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:Μαυρόπετρος, Καρολίδου, Τσικρικώνης.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΜΑΪΟΥ 2022

 

Β’ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

ΑΟ Λέοντες – ΑΣ Βόλος 2004

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:17.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

————————————————-

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Στανούδης Δημήτριος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

————————————————-

Δόξα Αγ.Παύλου –

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Τέλιος Χρυσοβαλάντης

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

————————————————-

Ορφέας Σουρωτής – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Χαϊτας Γεώργιος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική)

————————————————-

Θρίαμβος Παρθενίου – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο:Παρθενίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Δάφνη Ακροποτάμου – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο:Ακροποτάμου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Αχλάτης Βλάσιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική)

————————————————-

Ρουβίκωνας – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία

Αστραπή Δενδροποτάμου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου    0-3 α.α.

 

 

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAY OUT(Επαναληπτικός)

———————————————————

ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – Λύκοι Δήμου Π.Μελά

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

————————————————-

Ατλας  Μενεμένης – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Ενωση Συκεών – Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος του Ελευθ. – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική)

————————————————-

Δόξα Περιβολακίου – Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο:Περιβολακίου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Εθνικός Λαγυνών – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο:Λαγυνών – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική)

————————————————-

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημήτριος

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAY OUT(Επαναληπτικός)


Αργοναύτης Καλαμαριάς – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Καρολίδου Αικατερίνη

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Αλβανός, Θεοχαρίδης, Ποντίκης, Σεμερτζής.

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

11.00 – 12.00:Αηδονίδου, Αχλάτης, Καρολίδου.

16.30 – 17.30:Μαργαρίτου, Χορόζογλου, Ντέκας.

Περισσότερα Άρθρα

Ένας όμιλος στην Α1 τη σεζόν 2024-25

Την επαναφορά της Α1 της ΕΠΣ Μακεδονίας σε έναν (1) όμιλο από το έτος 2024-25 προανήγγειλε ο πρόεδρος της ένωσης κ.Σάββας Δημητριάδης,