Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 12-13 Μαρτίου

Κάθε Σάββατο και Κυριακή (11.00-13.00) η ραδιοφωνική εκπομπή του Epsm24 στον City Of Primo 106.1

1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

ΑΟ Καρδίας – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντινος – Γιατρός:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT(2η αγωνιστική)

Μαραθώνας – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Φοίνικας Πολίχνης – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

—————————————–

Κανονιέρηδες – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Μουρατίδου Χρ-Μαρία

ΠΟ Ξηροκρήνης – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Παφίλης Γεώργιος

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Νίκη Ευκαρπίας – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Ποντίκης Στυλιανός – Γιατρός:Γουγούλη Χριστίνα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

—————————————–

Ορφέας Σουρωτής – Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Νίκη Μεσημερίου – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

ΠΑΟΚ – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο:Σουρωτής (Εγκ.Λόλα) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΟ Θράκης – Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:18.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Τελιος Χρυσοβαλάντης

Οδυσσέας Κορδελιού – Μ.Αλέξ. Ελλήνων 3-0 α.α.

Ομόνοια Σίνδου – Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

—————————————–

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Μ.Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία

Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

—————————————–

Αχιλλέας Περαίας – ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο:Περαίας – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Απόλλων Καλαμαριάς

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΟ Μεσήμβριας – Νέα Πολιτεία Ευόσμου 3-0 α.α.

Αίολος Ευόσμου 2014 – Αστέρας Κορδελιού 3-0 α.α.

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΑΟΚ Πολίχνης – ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 0-3 α.α.

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ/κης – Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Κυρκου Αννα

΄Ηφαιστος Θέρμης – Δράση Αρδαμερίου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Γραμματάς Μιχαήλ

Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων – Φοίνικας Τούμπας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

Κεραυνός Μονοπηγάδου – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ

Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Βλαχούδης, Θεοχαρίδης, Μεταξάς, Χαϊτας.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Κεχαγιά, Παυλίδης, Νιμβρόγλου, Κωλέτση, Ποιμενίδης.

Κάθε Σάββατο και Κυριακή (11.00-13.00) η ραδιοφωνική εκπομπή του Epsm24 στον City Of Primo 106.1

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θέρμης – Πανδραμαϊκός

Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:15.00

Εθνικός Σοχού – Απόλλων Παραλιμνίου

Γήπεδο:Σοχού – ώρα:15.00

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Αρης Αβάτου

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα – ώρα:15.00

Α’ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

Αρης Θεσσαλονίκης – Ελπίδες Καρδίτσας 1994

Γήπεδο:………………………. – ώρα:15.00

Β’ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

——————————————

ΑΟ Λέοντες – ΑΠΣ Νεφέλες

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00

Γ’ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

——————————————

Μέντεκας Καλαμαριάς – Αναγέννηση Αλεξανδρούπολης

Γήπεδο:ΕΠΣΜ (Μίκρας) – ώρα:15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————–

Ιωνικός – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

ΑΕ Ευόσμου – Καμπανιακός

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————–

Παύλος Μελάς – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Αμπελοκήπων – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς

Μακεδονικός Γέφυρας – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο:Γέφυρας – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Ελευθεριακός – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Θεοχαρίδης Δημήτριος – Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Πιλαφάς Χρήστος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Πυλαίας – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Μούρτης Χρήστος

ΑΕ Φιλύρου – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο:Φιλύρου – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος

Κισσός Χορτιάτη – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο:Χορτιάτη – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Ακρίτες Συκεών – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Μαργαριτίδου Χαρίκλεια

Πανόραμα – Αρης Θεσσαλονίκης ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Στανούδης Δημήτριος – Γιατρός:Γούτη Χριστίνα

Νέστωρ Οσσας – Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο:Όσσας – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Γούτη Χριστίνα

ΠΑΟΚ Σταυρού – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Δόξα Ασσήρου – Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο:Ασσήρου – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

—————————————–

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΠΑΟΔ

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Γρηγορίου Δημήτριος

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – Μελιτέας

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Δεληγιώργη Μαρία

Δόξα Αγ.Παύλου – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Αχλάτης Βλάσιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

—————————————–

Δόξα Τριλόφου – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

—————————————–

Δάφνη Ακροποτάμου – Μαγνησιακός

Γήπεδο:Ακροποτάμου – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

—————————————–

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Περγέλης Παναγιώτης

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΑΟ Νέας Ευκαρπίας

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Στεφάνου Αφροδίτη

Ελπίδες Αμπελοκήπων – Ρουβίκωνας

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:13.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Αστραπή Δενδροποτάμου – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο:Μενεμένης – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:13.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος

Ελπίδες Συκεών – Ενωση Συκεών

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Χαραλαμπίδης Σεραφείμ

Ατλας Μενεμένης – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γ. του Ελευθερ. – Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

—————————————–

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Δάφνη Ευαγγελισμού – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο:Ευαγγελισμού – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

—————————————–

Προοδευτική – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

ΑΕ Μαρτίου – Πέρα

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:12.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Κωλέτση Ισμήνη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

—————————————–

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ 1 – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

Νίκη Νεοχωρούδας – Σταυραετός Ευξεινούπολης

Γήπεδο:Νεοχωρούδας – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Αναγέννηση Προχώματος – Διάπλασις

Γήπεδο:Προχώματος – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Δημητρουλης Σωτηριος

Μακεδονία Ευκαρπίας – Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

Φοίνικας Σχολαρίου – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο:Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

Μαραθώνας Υποδομή 1926 – Αστέρια

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:13.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Σαριδάκης Γιώργος

Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Σαριδάκης Γιώργος

Αναγέννηση Επταπυργίου – Κανάρης

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:09.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Ποντίκης, Φασούλας, Λημνιός, Αλβανός.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

09.00 – 12.30: Βογιατζής, Ντέκας, Πιλαφάς, Μαυρόπετρος.

13.00 – 16.30: Ντέκας, Λάτσιος, Γραμματάς, Περγέλης.

Περισσότερα Άρθρα

Ανακοίνωσε «αδυναμία» ο Εθνικός Σοχού

Δυσκολίες φαίνεται πως βρίσκει η διοίκηση του Εθνικού Σοχού ενόψει της νέας αγωνιστικής περιόδου στη Γ’ Εθνική. Συγκεκριμένα, με ανακοίνωση της, η