Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου 11-12 Δεκεμβρίου

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11.12.2021

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

——————————————

ΑΟ Καρδίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Στεργιούλας Βασίλειος

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Αχλάτης Βλάσιος

ΜΑΣ Αγχιάλου – ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Ελευθεριακός

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Νίκη Ευκαρπίας – ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ποντίκης Στέλιος – Γιατρός:Γούτη Χριστίνα

Αίας Ευόσμου – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

ΑΣ Νεάπολης – Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Πανόραμα – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Λητής – Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο: Λητής – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Μελιτέας – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Δόξα Αδένδρου 0-3 α.α.

Φίλιππος Ελεούσας – Μαγνησιακός

Γήπεδο: Ελεούσας – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Λαγγίδης Αγγελος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Ενωση Συκεών – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Εθνικός Μετεώρων – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Χριστοδουλάκης Κώστας

Ατλας Μενεμένης – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.30

– Γιατρός:Κυρκου Αννα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Αριστοτέλης – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Αίολος Ευόσμου 2014 – Αναγέννηση Προχώματος

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος

Διάπλασις – Σταυραετός Ευξεινούπολης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Ακαδ.Πρωταθλητών Πεύκων – ΠΑΟΚ Πολίχνης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Νέων Επιβατών – Μαραθώνας Υποδομή 1926

Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Τσεκούρας, Σεμερτζής, Λαζαρίδης, Βλαχούδης.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Χατζηπαναγιώτης Παν., Βαφείδου, Κεχαγιά, Καρολίδου Αικ.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12.12.2021

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

——————————————

Hρακλής Αμπελοκήπων – Εδεσσαϊκός

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΦΣ Κοζάνη

Γήπεδο: Μηχανιώνας – ώρα: 15.00

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

——————————————

ΑΟ Λέοντες – Ροδόπη ‘87

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.00

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

——————————————

Μέντεκας Καλαμαριάς – Ποντιακός Αλεξανδρούποης

Γήπεδο: ΕΠΣΜ (Μίκρα) – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Γρηγορίου Δημήτριος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

——————————————

Καμπανιακός – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Γιατρός:Αχλάτης Βλάσιος

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Ξυλούπολης – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος

Θύελλα Περιστερώνα – Ιωνικός

Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

——————————————

Αχιλλέας Τριανδρίας – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Μαραθώνας – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Παύλος Μελάς – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο: Βαθυλάκκου – ώρα: 11.30

– Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γ.τ.Ελευθ. – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Λευκου Χρήστος

Εθνικός Πυλαίας – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

ΑΕ Φιλύρου – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΑΟΚ Σταυρού – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Μούρτης Χρήστος

Νέστωρ Οσσας – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Όσσας – ώρα: 11.30

– Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Μακεδονικός Ασκού – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο: Ασκού – ώρα: 11.30

– Γιατρός:Μούρτης Χρήστος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – ΠΑΟΔ

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.30

– Γιατρός:Χαρανίδη Παρασκευή

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.00

– Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΑΟΚ – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης – ώρα: 11.30

– Γιατρός:Χατζηπαναγιώτης Παν.

Αναγέννηση Ρυσίου – Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Χατζηπαναγιώτης Παν.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Θρίαμβος Παρθενίου – Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο: Παρθενίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Οδυσσέας Κορδελιού – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 11.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΜΣ Νικόπολη – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Μαργαριτίδου Χαρίκλεια

Ελπίδες Αμπελοκήπων – Αστραπή Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.15

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γ.τ.Ελευθ. – Γιατρός:Στεφάνου Αφροδίτη

Ρουβίκωνας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.30

– Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΑΟ Νέας Ευκαρπίας

Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 11.00

– Γιατρός:Λευκου Χρήστος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

Ελπίδες Συκεών – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00

– Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών – Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο: Πέντε Βρυσών – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Εθνικός Λαγυνών – Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Στανούδης Δημήτριος – Γιατρός:Γούτη Χριστίνα

Αστραπή Μεσαίου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Ιωάννης Παπάφης – Προοδευτική

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 11.30

– Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία

ΑΕ Μαρτίου – Χαρίλαος Επαμεινώνδας

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.00

– Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων

Πέρα – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.00

– Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00

– Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Φασούλας Απόστολος

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 11.00

– Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.30

– Γιατρός:Χαρανίδη Παρασκευή

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Αστέρας Κορδελιού

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.00

– Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Μακεδών Ευόσμου – ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00

– Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Μακεδονία Ευκαρπίας – Νίκη Νεοχωρούδας

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.30

– Γιατρός:Γουγουλη Χριστίνα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Αστραπή Νεάπολης – Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 11.00

– Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος

ΑΕ ΝεάποληςΑστραπή Θεσ/κης – ΄Ηφαιστος Θέρμης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00

– Γιατρός:Καρολίδου Αικατερίνη

Δράση Αρδαμερίου – ΑΣ Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00

– Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος

Φοίνικας Τούμπας – Φοίνικας Σχολαρίου

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Γουγουλη Χριστίνα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Αστέρια – Κανάρης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.00

– Γιατρός:Βαφείδου Κυριακή

Δόξα Τούμπας – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Βαφείδου Κυριακή

Κεραυνός Μονοπηγάδου – Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Θεοχαρίδης, Ποντίκης, Καρτάλης, Δουβλέκης, Βλαχούδης.

Περισσότερα Άρθρα