Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα του διημέρου 16-17 Νοέμβρη

ΣΑΒΒΑΤΟ 16.11.2019

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδονικός – Αρης Παλαιοχωρίου                     ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

 

Ποσειδώνας Mηχανιώνας – Νίκη Αγκαθιάς

Γήπεδο:Μηχανιώνας – ώρα:15.00

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————

Καμπανιακός – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μπούρος Γεώργιος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

 

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

 

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Ξυλούπολης – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

Ιάσων Αυγής – Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο:Αυγής – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Δόξα Αγ.Παύλου – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Χύτας Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

 

Αχιλλέας Τριανδρίας – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Αποστολίδης Ευγένιος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

 

Μακεδονικός Γέφυρας – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο:Γέφυρας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

Κανονιέρηδες – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Μελιτέας

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Ζυγομήτρος Δημήτριος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

Ελευθεριακός – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Balousha Mohammed

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟ Δορκάδας – Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

 

Μακεδονικός Λητής – Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο:Λητής – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης

 

Διγενής Κρυονερίου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Κρυονερίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:Παπαλέτσιος Απόστολος

 

ΑΕ Φιλύρου – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο:Φιλύρου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

Ελλήσποντος Μαδύτου – Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο:Μαδύτου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Τουμπουλίδης Νικόλαος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Αναγέννηση Επανομής – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

 

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

 

Νίκη Μεσημερίου – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σκούφος Δημήτριος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

 

Μαραθώνας – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

 

 

 

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλβανός, Γαρυπίδης, Δουβλέκης, Ρακόπουλος, Συμεωνίδης.

 

 

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Ιωαννίδης Παντ., Λάλλας, Ζησόπουλος, Usore Blessing.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17.11.2019

 

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

Αρης Θεσσαλονίκης – Ακ. Ελπ. Καρδίτσας ‘94

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

– Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα:15.00

– Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΟ Λέοντες – Καβάλα ‘86

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00

– Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

Δόξα Ρετζικίου – Μέντεκας Καλαμαριάς                            ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————

ΑΕ Ευόσμου – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

Παύλος Μελάς – Εθνικός Σοχού

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

 

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

 

Ιωνικός – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

 

Δόξα Ρετζικίου – ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο:Πεύκων – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Σιδηρόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

 

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Κρήνης – Αριστοτέλης

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

Ορφέας Σουρωτής – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

 

Αετός Βασιλικών – Πανόραμα

Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

 

 

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αποστολίδης, Δρόσος, Κουρκουνάσιος, Κοντός, Ναζίρης, Παπαδόπουλος Γεώργιος.

 

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

 

11.30 – 12.30: Βασιλείου, Παπαδημόπουλος, Σπυρίδου, Ανεστιάδου.

 

Περισσότερα Άρθρα

«Χτίζει» τα μετόπισθεν ο Ιάσων Αυγής

Από την περίοδο όπου ο Γιώργος Ταλιχμανίδης βρισκόταν ακόμα στον πάγκο του Ιάσονα μέχρι και σήμερα όπου προπονητής του Ιάσονα είναι ο