Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα της Τετάρτης 9/10

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 09.10.2019

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Θερμαϊκός Θέρμης

Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:16.00

– Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Μακεδονικός – Θύελλα Σαρακηνών

Γήπεδο:Μακεδονικού – ώρα:16.00

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Κουφαλίων (παλιό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

Φοίνικας Πολίχνης – ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο:Κυμίνων – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

 

Ιάσων Αυγής – Εθνικός Σοχού

Γήπεδο:Αυγής – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

Ιωνικός – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

 

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Παύλος Μελάς

Γήπεδο:Ξυλούπολης – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

 

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Καμπανιακός

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Σταυρού – Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Αλβανός Απόστολος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Διγενής Κρυονερίου – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο:Κρυονερίου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

Μακεδονικός Λητής – Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο:Λητής – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Αστρεινίδης Θεμιστοκλής – Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης

 

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος

 

ΠΑΟ Δορκάδας – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

 

Θύελλα Περιστερώνα – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Περιστερώνας – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

Κεραυνός Κολχικού – Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο:Κολχικού – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

 

 

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Λαζαρίδης, Σκουφός, Κοντός, Παπαδόπουλος Γ., Ρακόπουλος.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Σαριδάκης, Παπαγιάννης, Θεοδωρίδης.

 

Περισσότερα Άρθρα