Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 22-23/5

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΜΑΪΟΥ 2022
 
 
ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΣΤΗ SUPER LEAGUE 2 (3η αγωνιστική)
 
 
Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Ρούφ
 
Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημήτριος Κοντικάκης» – ώρα:17.00
 
 
ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΣΤΗ Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
 
 
Αναγέννηση Επανομής – ΑΟ Χανιώτης
 
Γήπεδο:Επανομής – ώρα:16.00
 
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)
 
————————————————-
 
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
 
Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:17.00
 
Παρατηρητής: – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
 
 
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Ελευθεριακός
 
Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου – ώρα:17.00
 
Παρατηρητής: – Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος
 
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)
 
————————————————-
 
ΑΣ Νεάπολης – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη
 
Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:17.00
 
Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος
 
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)
 
————————————————-
 
Ακρίτες Συκεών – Δόξα Ρετζικίου
 
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:12.00
 
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
 
 
Κισσός Χορτιάτη – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
 
Γήπεδο:Χορτιάτη – ώρα:12.00
 
Παρατηρητής:Χαϊτας Γεώργιος – Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος
 
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)
 
————————————————-
 
Δόξα Ασσήρου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
 
Γήπεδο:Ασσήρου – ώρα:17.00
 
Παρατηρητής: – Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος
 
 
ΠΑΟΚ Σταυρού – Μακεδονικός Λητής
 
Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:17.00
 
Παρατηρητής: – Γιατρός:Kελεσίδης Βίκτωρ
 
 
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)
 
————————————————-
 
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – Δόξα Αγ.Παύλου
 
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:17.00
 
Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
 
 
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
 
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:17.00
 
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος του Ελευθ. – Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη
 
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)
 
————————————————-
 
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ορφέας Σουρωτής
 
Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:17.00
 
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
 
 
Νίκη Μεσημερίου – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
 
Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:17.00
 
Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης
 
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)
 
————————————————-
 
Οδυσσέας Κορδελιού – Θρίαμβος Παρθενίου
 
Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:12.00
 
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος του Ελευθ. – Γιατρός:
 
 
Ομόνοια Σίνδου – Δάφνη Ακροποτάμου
 
Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:12.00
 
Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
 
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)
 
————————————————-
 
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Ρουβίκωνας
 
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:17.00
 
Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρίκλεια
 
 
ΑΜΣ Νικόπολη – Αστραπή Δενδροποτάμου 3-0 α.α.
 
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)
 
————————————————-
 
Ενωση Συκεών – Ατλας Μενεμένης
 
Γήπεδο:Συκεών (παλαιό) – ώρα:12.00
 
Παρατηρητής: – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
 
 
Ελπίδες Συκεών – Εθνικός Μετεώρων
 
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:17.30
 
Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Παφίλης Γεώργιος
 
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)
 
————————————————-
 
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Δόξα Περιβολακίου
 
Γήπεδο:Μελισσοχωρίου – ώρα:17.00
 
Παρατηρητής:Στανούδης Δημήτριος – Γιατρός:
 
 
Αστραπή Μεσαίου – Εθνικός Λαγυνών
 
Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:17.00
 
Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
 
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)
 
————————————————-
 
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
 
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:11.30
 
Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
 
 
Πυρσός Θεσσαλονίκης – Ιωάννης Παπάφης
 
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.00
 
Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή
 
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)
 
————————————————-
 
Αχιλλέας Περαίας – ΑΟ Σούτερς
 
Γήπεδο:Περαίας – ώρα:12.30
 
Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος
 
 
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος
 
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ 1 – ώρα:17.00
 
Παρατηρητής: – Γιατρός:
 
 
 
 
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Αναστασιάδης, Θεοχαρίδης, Λημνιός, Φασούλας
 
 
 
 
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
 
 
11.30 – 13.00: Παφίλης, Τσιόμπανου, Μαργαρίτου
 
16.30 – 18.00: Κεχαγιά, Ζησόπουλος, Ποιμενίδης, Νιμβρόγλου

Περισσότερα Άρθρα