Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 30/3-1/4

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAYOUT ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ

—————————————————————-

ΓΣ Ηλιούπολης – Μ.Αλέξανδρος Καλοχωρίου

Γήπεδο:ΟΥΔΕΤΕΡΟ – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

Αίας Ευόσμου – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

Δόξα Ρετζικίου – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο:Πεύκων – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο:Μακεδονικού – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAYOUT ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ

—————————————————————-

ΑΕ Πυλαίας – Αρης Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική)

————————————————-

Μακεδονικός Λητής – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο:Λητής – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

ΠΑΟΚ Σταυρού – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

Θρίαμβος Παρθενίου – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο:Παρθενίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Δάφνη Ακροποτάμου – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο:Ακροποτάμου – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η ΦΑΣΗ PLAYOUT ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ

—————————————————————-

ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – Ακαδ.Ποδ.Ζ.Ζάχου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAYOUT(1η αγωνιστική)

——————————————————–

Χαρίλαος Επαμεινώνδας – ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

—————————————–

Αίολος Ευόσμου 2014 – Διάπλασις

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

—————————————–

Μαραθώνας Υποδομή 1926 – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ:                                

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΜΑΪΟΥ 2022

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

Ελευθεριακός – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

Δόξα Αγ.Παύλου – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAYOUT ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ

—————————————————————-

ΑΕ Κρήνης – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο:ΟΥΔΕΤΕΡΟ – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική)

————————————————-

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Νίκη Μεσημερίου – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

Ρουβίκωνας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Αστραπή Δενδροποτάμου – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο:Μενεμένης – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

Ατλας  Μενεμένης – Ενωση Συκεών

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Εθνικός Μετεώρων – Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

Δόξα Περιβολακίου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο:Περιβολακίου – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Εθνικός Λαγυνών – Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο:Λαγυνών – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

Ιωάννης Παπάφης – Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

ΑΟ Σούτερς – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η ΦΑΣΗ PLAYOUT ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ

—————————————————————-

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Αριστοτέλης

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονία Ευκαρπίας – Νέα Πολιτεία Ευόσμου    3-0 α.α.

ΑΟ Μεσήμβριας – Σταυραετός Ευξεινούπολης

Γήπεδο:Μεσήμβριας – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Νίκη Νεοχωρούδας – Αστέρας Κορδελιού    3-0 α.α.

Μακεδών Ευόσμου – Αναγέννηση Προχώματος

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

—————————————–

Ακαδ.Πρωταθλητών Πεύκων – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Φοίνικας Σχολαρίου – ΑΣ Αγ.Παύλου

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Κυψέλη Νεάπολης

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ/κης – Δράση Αρδαμερίου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:14.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Φοίνικας Τούμπας – ΄Ηφαιστος Θέρμης

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

—————————————–

Κεραυνός Μονοπηγάδου – Αστέρια

Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Κανάρης    3-0 α.α.

Αναγέννηση Επταπυργίου – Δόξα Τούμπας

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:12.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ:

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

11.00 – 12.30:

13.30 – 17.30: 

Περισσότερα Άρθρα

Καταστροφές στο γήπεδο της Ελεούσας!

Σοβαρές ζημιές υπέστη το γήπεδο της Ελεούσας μετά τη πρόσφατη κακοκαιρία και τη δυνατή βροχόπτωση που έπεσε στην ευρύτερη περιοχή.

Η νέα ομάδα του Μανώλη Λαφτσίδη!

Μπορεί να βρίσκεται στην ΑΕ Ευόσμου ως τεχνικός διευθυντής ωστόσο η αγάπη του για το ποδόσφαιρο τον κρατάει ακόμα μέσα στους αγωνιστικούς