Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 16-17/4

Δείτε το πρόγραμμα που έβγαλε πριν λίγη ώρα η ΕΠΣ Μακεδονίας για τους αγώνες του ερχόμενου Σαββατοκύριακου 16-17/4.

Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται ότι έγιναν οι παρακάτω αλλαγές στο πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 16-17 Απριλίου 2022:

Α. Ο αγώνας Διάπλασις – Μακεδονία Ευκαρπίας θα διεξαχθεί την Κυριακή 17 Απριλίου 2022 και ώρα 14.30 στο γήπεδο Ανω Ηλιούπολης (πλαστικό), αντί του Σαββάτου 16 Απριλίου 2022 και ώρα 17.00 στο ίδιο γήπεδο.

Β. Ο αγώνας Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΟ Σούτερς θα διεξαχθεί την Κυριακή 17 Απριλίου 2022 και ώρα 17.00 στο γήπεδο ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ 1, αντί στις 12.00.


ΣΑΒΒΑΤΟ 16/4

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)
————————————————-

Ελευθεριακός – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

ΑΣ Νεάπολης – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAYOUT(Επαναληπτικός αγώνας)

——————————————————–

Κανονιέρηδες – Ακαδ. Γ.Κούδας

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Κισσός Χορτιάτη – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Μακεδονικός Λητής – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Λητής – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAYOUT(1η αγωνιστική)

——————————————————–

ΑΕ Κρήνης – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Νίκη Μεσημερίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)

————————————————-

Ομόνοια Σίνδου – Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAY OUT(1η αγωνιστική)

———————————————————

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)

————————————————-

Αχιλλέας Περαίας – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η ΦΑΣΗ PLAY OUT(1η αγωνιστική)

———————————————————

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)

—————————————–

Διάπλασις – Μακεδονία Ευκαρπίας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΣ Αγ.Παύλου – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ/κης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022

Α’ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

Αρης – ΠΑΟΚ

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 16.00

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAYOUT(1η αγωνιστική)

——————————————————–

Η ηττηθείσα ομάδα του αγώνα:ΑΕ Αμπελοκήπων / ΓΣ Ηλιούπολης – Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου

Γήπεδο: ………………………… – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAYOUT(1η αγωνιστική)

——————————————————–

ΑΕ Πυλαίας – Αρης Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAYOUT(1η αγωνιστική)

——————————————————–

Αστέρας Ραιδεστού – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο: ΟΥΔΕΤΕΡΟ – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)

————————————————-

Οδυσσέας Κορδελιού – Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)

————————————————-

ΑΜΣ Νικόπολη – Ρουβίκωνας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Αστραπή Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η ΦΑΣΗ PLAY OUT(1η αγωνιστική)

———————————————————

ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – Ακαδ.Ποδ.Ζ.Ζάχου

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 14.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

Εθνικός Μετεώρων – Ατλας Μενεμένης

Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ελπίδες Συκεών – Ενωση Συκεών

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)

————————————————-

Αστραπή Μεσαίου – Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)

————————————————-

Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η ΦΑΣΗ PLAY OUT(1η αγωνιστική)

———————————————————

Πέρα – Χαρίλαος Επαμεινώνδας

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)

————————————————-

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 – ώρα: 12.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η ΦΑΣΗ PLAY OUT(1η αγωνιστική)

———————————————————

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Αριστοτέλης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)

—————————————–

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Αίολος Ευόσμου 2014

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Νίκη Νεοχωρούδας – ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Μακεδών Ευόσμου 0-3 α.α.

Αστέρας Κορδελιού – Αναγέννηση Προχώματος 0-3 α.α.

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Φοίνικας Σχολαρίου 0-3 α.α.

Αστραπή Νεάπολης – Φοίνικας Τούμπας

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Δράση Αρδαμερίου – Ακαδ.Πρωταθλητών Πεύκων

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Κυψέλη Νεάπολης – ΄Ηφαιστος Θέρμης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)

—————————————–

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Αναγέννηση Επταπυργίου

Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ελπίδες Φοίνικα 2011 – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Αστέρια – Αναγέννηση Νέων Επιβατών

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Δόξα Τούμπας – Κεραυνός Μονοπηγάδου

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Περισσότερα Άρθρα

Ανακοίνωσε «αδυναμία» ο Εθνικός Σοχού

Δυσκολίες φαίνεται πως βρίσκει η διοίκηση του Εθνικού Σοχού ενόψει της νέας αγωνιστικής περιόδου στη Γ’ Εθνική. Συγκεκριμένα, με ανακοίνωση της, η