Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 22-23/3

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(19η αγωνιστική)

Μακεδονικός – ΟΦ Αγίου Ματθαίου

Γήπεδο:Μακεδονικού – ώρα:12.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT(4η αγωνιστική)

————————————————–

Μαραθώνας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Σαριδάκης Γιώργος

Φοίνικας Πολίχνης – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΟ Ξηροκρήνης – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα

Ομόνοια Σταυρούπολης – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γ. του Ελευθερ. – Γιατρός:Παφίλης Γεώργιος

Κανονιέρηδες – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

—————————————–

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Χαϊτας Γεώργιος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

—————————————–

Ορφέας Σουρωτής – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)

—————————————–

Δάφνη Ακροποτάμου – Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο:Ακροποτάμου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Ομόνοια Σίνδου – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο:Ανατολικού – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος

Δόξα Αδένδρου – Μ.Αλέξ. Ελλήνων 3-0 α.α.

Μαγνησιακός – Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρίκλεια

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)

—————————————–

Αχιλλέας Περαίας – Αριστοτέλης

Γήπεδο:Περαίας – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

ΑΟ Σούτερς – Απόλλων Καλαμαριάς

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Βότσαρης, Ποντίκης, Λαζαρίδης, Φασούλας.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Γραμματάς, Παυλίδης, Σουρβίνος, Πιλαφάς.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(21η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θέρμης – Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου

Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:16.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική)

————————————————–

Ιωνικός – Καμπανιακός

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Ουρσώφ Γιώργος

ΑΕ Ευόσμου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Περγέλης Παναγιώτης

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική)

————————————————–

Παύλος Μελάς – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:17.00

Παρατηρητές:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ, Βότσαρης Κων/νος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΑΟ Καρδίας – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Γέφυρας – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Γέφυρας – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης

ΓΣ Ηλιούπολης – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Στεφάνου Αφροδίτη

Εθνικός Μαλγάρων – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο:Μαλγάρων – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΑΕ Αμπελοκήπων – ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Ελευθεριακός – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Νταλάρας Αθανασιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

—————————————–

Κισσός Χορτιάτη – Πανόραμα

Γήπεδο:

Χορτιάτη – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Μούρτης Χρήστος

Δόξα Ρετζικίου – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο:Πεύκων – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος

ΑΕ Πυλαίας – Αρης Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Λεύκου Χρήστος

Ακρίτες Συκεών – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Κρήνης – Μελιτέας

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

ΠΑΟΔ – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Μέντεκας Καλαμαριάς – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

—————————————–

Δόξα Τριλόφου – ΠΑΟΚ

Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Αστέρας Ραιδεστού – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα

Ατρόμητος Τριαδίου – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο:Τριαδίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής: Χαϊτας Γεώργιος – Γιατρός:Καρολίδου Αικατερίνη

Νίκη Μεσημερίου – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)

—————————————–

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Πιλαφάς Χρήστος

Αστραπή Δενδροποτάμου – Ελπίδες Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Μενεμένης – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γ. του Ελευθερ. – Γιατρός:Σουρβίνος Σπυρος

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Ρουβίκωνας

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)

—————————————–

Δάφνη Ευαγγελισμού – Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών

Γήπεδο:Ευαγγελισμού – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Δόξα Περιβολακίου – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο:Περιβολακίου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Στανούδης Δημήτριος – Γιατρός:Γούτη Χριστίνα

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο:Μελισσοχωρίου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)

—————————————–

Προοδευτική – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Γραμματάς Μιχαήλ

Χαρίλαος Επαμεινώνδας – ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Πέρα

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Χαραλαμπίδης Σεραφείμ

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:14.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Δεληγιώργη Μαρία

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Λημνιός, Θεοχαρίδης, Αλβανός.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

11.00 – 12.00: Παναγιωτίδης, Μαργαρίτου, Τσικρικώνης.

13.30 – 17.30: Περγέλης, Αηδονίδου, Βογιατζής, Ντέκας.

Περισσότερα Άρθρα