Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 5-6/2

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 05.02.2022

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – ΑΟ Θεόνη Τρίκαλα 2011

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα – ώρα: 15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

——————————————

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Τζέκος Ιωάννης

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

——————————————

Φοίνικας Πολίχνης – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Τράϊκος Αρης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Λαγγίδης Αγγελος

ΜΑΣ Αγχιάλου – Ελευθεριακός

Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Τελιος Χρυσοβαλάντης

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γ. του Χριστόδ. – Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

Νίκη Ευκαρπίας – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Μαργαριτίδου Χαρίκλεια

ΑΣ Νεάπολης – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης

Αίας Ευόσμου – ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Πανόραμα – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντινος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Αρης Θεσσαλονίκης – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΑΟΚ Σταυρού – Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Κρήνης – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Κωλέτση Ισμήνη

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Θρίαμβος Παρθενίου – Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο: Παρθενίου – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Φίλιππος Ελεούσας – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο: Ελεούσας – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Δεληγιώργη Μαρία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Εθνικός Λαγυνών – Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Ιωάννης Παπάφης – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Αριστοτέλης – Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Αστέρας Κορδελιού – Νίκη Νεοχωρούδας

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926

Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Μεταξάς Ι., Θεοχαρίδης Δ., Φασούλας Α., Καρτάλης Γ.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Ανδρικόπουλος Γ., Ντέκας Ν., Γεωργίου Β., Σουρβίνης Στ., Λάτσιος Δ.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 06.02.2022

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

——————————————

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Aπόλλων Παραλιμνίου

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα – ώρα: 15.00

Εθνικός Σοχού – Πανδραμαϊκός

Γήπεδο: Σοχού – ώρα: 15.00

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

——————————————

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

Γήπεδο: Μηχανιώνας – ώρα: 15.00

Μακεδονικός – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 15.00

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ – Δόξα 2016

Γήπεδο: ΑΚ ΠΑΟΚ Νέας Μεσήμβριας – ώρα: 15.00

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

ΑΟ Λέοντες – ΓΑΣ Αγροτικός Αστέρας ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

——————————————

Ιωνικός – ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος

ΑΕ Ευόσμου – Καμπανιακός

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

——————————————

ΑΟ Καρδίας – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Μούρτης Χρήστος

Αναγέννηση Επανομής – Μαραθώνας

Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Θεοχαρίδης Δημήτριος – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο: Βαθυλάκκου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Κανονιέρηδες

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

Εθνικός Πυλαίας – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Νίκη Ηρακλείου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Στανούδης Δημήτριος – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Δόξα Ασσήρου – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Νέστωρ Οσσας – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Στανούδης Δημήτριος – Γιατρός:Γούτη Χριστίνα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΠΑΟΔ

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Βαφείδου Κυριακή

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

Αστέρας Ραιδεστού – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Στεφάνου Αφροδίτη

Αναγέννηση Ρυσίου – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Περγέλης Παναγιώτης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Μαγνησιακός – ΑΟ Θράκης

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Σουρβίνος Σπυρος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ελπίδες Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Καρολίδου Αικατερίνη

Ρουβίκωνας – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Εθνικός Αστέρας – Ατλας Μενεμένης

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 13.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα

Ελπίδες Συκεών – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Ενωση Συκεών

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Μουρατίδου Χρ-Μαρία

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών – Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο: Πέντε Βρυσών – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Γούτη Χριστίνα

Αστραπή Μεσαίου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος

Πέρα – Προοδευτική

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 13.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Απόλλων Καλαμαριάς – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.30

Παρατηρητής: Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

ΑΟ Σούτερς – Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 10.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Μακεδονία Ευκαρπίας

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Γουγουλη Χριστίνα

Σταυραετός Ευξεινούπολης – ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Γουγουλη Χριστίνα

ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Αίολος Ευόσμου 2014

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.15

Παρατηρητής: – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Αναγέννηση Προχώματος – Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο: Προχώματος – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Αστραπή Νεάπολης – ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Νταλάρας Αθανασιος

ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ – Φοίνικας Σχολαρίου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Δεληγιώργη Μαρία

Κυψέλη Νεάπολης – ΠΑΟΚ Πολίχνης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 10.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης

Δράση Αρδαμερίου – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 09.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Γουγουλη Χριστίνα

΄Ηφαιστος Θέρμης – Φοίνικας Τούμπας

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Παφίλης Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΣΤΕΡΙΑ – Κεραυνός Μονοπηγάδου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 12.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Τζέκος Ιωάννης

Κανάρης – Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Κωλέτση Ισμήνη

Δόξα Τούμπας – Αναγέννηση Επταπυργίου

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Βαφείδου Κυριακή

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Λημνιός Νικ., Αλβανός Απ., Σιουραντάνης Κ., Παπαδόπουλος Γ.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

10.30 – 13.30: Μαργαρίτου Χ., Ντέκας Ν., Καρολίδου Α., Ιορδανίδης Δ.

15.30 – 16.30: Μαργαρίτου Χ., Λαγγίδης Α., Βογιατζής Γ., Γεωργίου Β., Χριστοδουλάκης Κ.

Περισσότερα Άρθρα

Ανακοίνωσε «αδυναμία» ο Εθνικός Σοχού

Δυσκολίες φαίνεται πως βρίσκει η διοίκηση του Εθνικού Σοχού ενόψει της νέας αγωνιστικής περιόδου στη Γ’ Εθνική. Συγκεκριμένα, με ανακοίνωση της, η