Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 22-23/1

            ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22.01.2022

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

——————————————

Μακεδονικός – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας      

Γήπεδο:Μακεδονικού – ώρα:15.00

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

——————————————

Φοίνικας Πολίχνης – Ποσειδώνας Καλαμαριάς   

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:15.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Αμπελοκήπων – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00

 

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Εθνικός Μαλγάρων   

Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) – ώρα:15.00

 

ΜΑΣ Αγχιάλου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου   

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:15.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Κανονιέρηδες – Νίκη Ευκαρπίας   

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

 

ΑΣ Νεάπολης – Αίας Ευόσμου   

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:15.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Πυλαίας – Πανόραμα   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:15.00

 

ΑΕ Φιλύρου – Δόξα Ρετζικίου   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:15.00

 

Ακρίτες Συκεών – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Λητής – Μακεδονικός Ασκού   

Γήπεδο:Λητής – ώρα:15.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Δόξα Τριλόφου – Αστέρας Ραιδεστού   

Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα:15.00

 

Νίκη Μεσημερίου – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου   

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:15.00

 

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αναγέννηση Ρυσίου   

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:15.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Ομόνοια Σίνδου – Μ.Αλέξ. Ελλήνων          3-0 α.α.

 

Φίλιππος Ελεούσας – Θρίαμβος Παρθενίου   

Γήπεδο:Ελεούσας – ώρα:15.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Εθνικός Μετεώρων – Εθνικός Αστέρας   

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:15.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Εθνικός Λαγυνών   

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Πέρα   

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:18.00

 

ΑΕ Μαρτίου – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.00

 

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Ιωάννης Παπάφης   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Ατρόμητος Πλαγιαρίου   

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:15.00

 

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Αχιλλέας Περαίας   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Αίολος Ευόσμου 2014 – Σταυραετός Ευξεινούπολης   

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:15.00

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Ακαδ.Πρωταθλητών Πεύκων – Δράση Αρδαμερίου   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

 

΄Ηφαιστος Θέρμης – Κυψέλη Νεάπολης   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Μαραθώνας Υποδομή 1926 – Ελπίδες Φοίνικα 2011   

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:15.00

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23.01.2022

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

——————————————

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Νέστος Χρυσούπολης    

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα – ώρα:15.00

                                   

Εθνικός Σοχού – ΠΟ Αλεξανδρούπολης

Γήπεδο:Σοχού – ώρα:15.00

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

——————————————

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Δόξα Πενταλόφου   

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:11.00

 

ΑΕ Ευόσμου – Ιωνικός   

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

 

Καμπανιακός – Θύελλα Περιστερώνα                   ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

 

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΠΑΟ Ξυλούπολης   

Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:15.00

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

——————————————

Αναγέννηση Επανομής – Αετός Βασιλικών   

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:15.00

 

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΟ Καρδίας   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

 

Μαραθώνας – Παύλος Μελάς   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Γέφυρας – ΓΣ Ηλιούπολης   

Γήπεδο:Γέφυρας – ώρα:15.00

 

Ελευθεριακός – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου   

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:15.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΟ Ξηροκρήνης – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:10.30

 

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Αστέρας Αμπελοκήπων   

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:11.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Κισσός Χορτιάτη – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης   

Γήπεδο:Χορτιάτη – ώρα:11.00

 

Αρης Θεσσαλονίκης – Εθνικός Πυλαίας   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:15.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Δόξα Ασσήρου   

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:15.00

 

Νίκη Ηρακλείου – ΠΑΟΚ Σταυρού   

Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:15.00

 

Αρης Καβαλαρίου – Νέστωρ Οσσας   

Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:11.30

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00

 

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – ΑΕ Κρήνης   

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:13.00

 

Δόξα Αγ.Παύλου – Μελιτέας   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

 

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη   

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Ορφέας Σουρωτής – ΠΑΟΚ   

Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:15.00

 

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Ατρόμητος Τριαδίου   

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:15.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Οδυσσέας Κορδελιού – Μαγνησιακός   

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:11.00

 

ΑΟ Θράκης – Δάφνη Ακροποτάμου   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.30

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Αστραπή Δενδροποτάμου – Ρουβίκωνας   

Γήπεδο:Μενεμένης – ώρα:15.00

 

Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΑΟ Νέας Ευκαρπίας   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:13.30

 

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00

 

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΑΜΣ Νικόπολη   

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Ενωση Συκεών – Ατλας  Μενεμένης   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

 

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Ελπίδες Συκεών   

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:15.00

 

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Κεραυνός Αγίου Παύλου   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου   

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:15.00

 

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Δάφνη Ευαγγελισμού   

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.00

 

Αστραπή Μεσαίου – Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών   

Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:15.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Προοδευτική   

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:10.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΟ Σούτερς   

Γήπεδο: – ώρα:11.00

 

Απόλλων Καλαμαριάς – Αριστοτέλης   

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:11.00

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΟ Μεσήμβριας – Νίκη Νεοχωρούδας   

Γήπεδο:Μεσήμβριας – ώρα:11.30

 

Μακεδών Ευόσμου – Νέα Πολιτεία Ευόσμου   

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

 

Μακεδονία Ευκαρπίας – Διάπλασις   

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00

 

Αναγέννηση Προχώματος – Αστέρας Κορδελιού   

Γήπεδο:Προχώματος – ώρα:15.00

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ/κης – ΑΣ Αγ.Παύλου   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.00

 

Φοίνικας Σχολαρίου – ΠΑΟΚ Πολίχνης   

Γήπεδο:Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.30

 

Φοίνικας Τούμπας – Αστραπή Νεάπολης   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.00

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Επταπυργίου – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής   

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.00

 

Αναγέννηση Νέων Επιβατών – Αστέρια   

Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:15.00

 

Κεραυνός Μονοπηγάδου – Δόξα Τούμπας   

Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα:11.00

 

 

Περισσότερα Άρθρα