Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 4-5/12

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4.12.2021

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

——————————————

Mακεδονικός – ΦΣ Κοζάνης

Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

——————————————

Καμπανιακός – ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 15.00

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ιωνικός

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

——————————————

Αχιλλέας Τριανδρίας – Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00

Φοίνικας Πολίχνης – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Κανονιέρηδες – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Πυλαίας – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00

Ακρίτες Συκεών – Πανόραμα

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Κρήνης – ΠΑΟΔ

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Ορφέας Σουρωτής – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 15.00

Αστέρας Ραιδεστού – Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 15.00

Νίκη Μεσημερίου – ΠΑΟΚ

Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Ομόνοια Σίνδου – Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 15.00

Δάφνη Ακροποτάμου – Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο: Ακροποτάμου – ώρα: 15.00

ΑΟ Θράκης – Μ.Αλέξ. Ελλήνων 3-0 α.α.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Αριστοτέλης

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00

Αχιλλέας Περαίας – Απόλλων Καλαμαριάς

Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 15.00

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

—————————————–

Αίολος Ευόσμου 2014 – Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

—————————————–

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – ΑΣΤΕΡΙΑ

Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής – ώρα: 15.00

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 5.12.2021

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

——————————————

Θερμαϊκός Θέρμης – Απόλλων Παραλιμνίου

Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 15.00

Εθνικός Σοχού – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

Γήπεδο: Σοχού – ώρα: 15.00

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – ΠΟ Αλεξανδρούπολης

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα – ώρα: 15.00

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

——————————————

ΠΑΟΚ – Αρης

Γήπεδο: ΑΚ ΠΑΟΚ Ν. Μεσήμβριας – ώρα: 15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

——————————————

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 15.00

ΑΕ Ευόσμου – Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

——————————————

Μαραθώνας – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

Αναγέννηση Επανομής – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Αμπελοκήπων – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00

ΓΣ Ηλιούπολης – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Ελευθεριακός – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 11.00

Μακεδονικός Γέφυρας – ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00

ΠΟ Ξηροκρήνης – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Κισσός Χορτιάτη – Αρης Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 11.00

ΑΕ Φιλύρου – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 11.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Νέστωρ Οσσας – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο: Όσσας – ώρα: 11.30

ΠΑΟΚ Σταυρού – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 15.00

Δόξα Ασσήρου – Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 15.00

Νίκη Ηρακλείου – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Μέντεκας Καλαμαριάς – Μελιτέας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00

Δόξα Αγ.Παύλου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Δόξα Τριλόφου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 15.00

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Μαγνησιακός – Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 11.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Αστραπή Δενδροποτάμου – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 15.00

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 11.00

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Ρουβίκωνας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.00

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Ενωση Συκεών

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00

Ελπίδες Συκεών – Ατλας Μενεμένης

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.00

Δάφνη Ευαγγελισμού – Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο: Ευαγγελισμού – ώρα: 11.30

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Προοδευτική – Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Πέρα

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Μ.Αλέξανδρος Θ.

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΟ Σούτερς – Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

—————————————–

Νίκη Νεοχωρούδας – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ

Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 11.00

ΑΟ Μεσήμβριας – Αστέρας Κορδελιού

Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 15.00

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.00

Αναγέννηση Προχώματος – Μακεδονία Ευκαρπίας

Γήπεδο: Προχώματος – ώρα: 15.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ – Φοίνικας Τούμπας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 09.00

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Δράση Αρδαμερίου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.15

Φοίνικας Σχολαρίου – Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.30

ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 11.30

΄Ηφαιστος Θέρμης – ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 11.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Επταπυργίου – Αναγέννηση Νέων Επιβατών

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 13.00

Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Δόξα Τούμπας

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.30

Μαραθώνας Υποδομή 1926 – Κανάρης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.00

Περισσότερα Άρθρα

Στη Νίκη Ευκαρπίας ο Γιώργος Σαββίδης!

Μετά τον επιθετικό Χαράλαμπο Ζυγκερίδη, η Νίκη Ευκαρπίας προχώρησε σε ακόμη μία κίνηση στη μεταγραφική περίοδο, ενισχύοντας αυτή τη φορά τη μεσαία