Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το Κυριακάτικο πρόγραμμα αγώνων (21/1)

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 21.11.2021

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

——————————————

Θερμαϊκός Θέρμης – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου     

Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:15.00

 

Εθνικός Σοχού – Αναγέννηση Πλαγιάς     

Γήπεδο:Σοχού – ώρα:15.00

 

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

——————————————

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Αρης Θεσσαλονίκης     

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα – ώρα:15.00

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

——————————————

Δόξα Πενταλόφου – Θύελλα Περιστερώνα   

Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γ.τ. Ελευθ. – Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος

 

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Ιωνικός   

Γήπεδο:Ξυλούπολης – ώρα:11.30

– Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

 

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Κεραυνός Ωραιοκάστρου   

Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:15.00

– Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος

 

Καμπανιακός – ΑΕ Ευόσμου    

Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

——————————————

Παύλος Μελάς – Ποσειδώνας Καλαμαριάς   

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:15.00

– Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος

 

Μαραθώνας – Αναγέννηση Επανομής   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Αμπελοκήπων – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.30

– Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

 

Ελευθεριακός – ΓΣ Ηλιούπολης   

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος

 

Μακεδονικός Γέφυρας – Εθνικός Μαλγάρων   

Γήπεδο:Γέφυρας – ώρα:11.00

– Γιατρός:Χριστοδουλάκης Κώστας

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:13.15

– Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

 

ΠΟ Ξηροκρήνης – Ομόνοια Σταυρούπολης   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:10.30

– Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Αρης Θεσσαλονίκης – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου   

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ποντίκης Στέλιος – Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης

 

Ακρίτες Συκεών – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Δημητρουλης Σωτηριος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Λητής – Αρης Καβαλαρίου   

Γήπεδο:Λητής – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος

 

Νέστωρ Οσσας – Νίκη Ηρακλείου   

Γήπεδο:Όσσας – ώρα:11.30

– Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

ΠΑΟΚ Σταυρού – Δόξα Ασσήρου   

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Αλβανός Απόστολος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:15.00

– Γιατρός:Τράϊκος Αρης

 

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Μελιτέας   

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00

– Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

Δόξα Αγ.Παύλου – ΑΕ Κρήνης   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

– Γιατρός:Κωλέτση Ισμήνη

 

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – ΠΑΟΔ   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Χατζηπαναγιώτης Παν.

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Ορφέας Σουρωτής – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου   

Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

—————————————–

Οδυσσέας Κορδελιού – ΑΟ Θράκης   

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Καλινδέρης

 

Δάφνη Ακροποτάμου – Δόξα Αδένδρου   

Γήπεδο:Ακροποτάμου – ώρα:15.00

– Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

ΑΜΣ Νικόπολη – Ρουβίκωνας   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα

 

Αστραπή Δενδροποτάμου – ΑΟ Νέας Ευκαρπίας         ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

 

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου   

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:11.00

– Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

—————————————–

Ελπίδες Συκεών – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.30

– Γιατρός:Παφίλης Γεώργιος

 

Ατλας  Μενεμένης – Αετοί Θεσ/νίκης 2015   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:13.00

– Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

 

Εθνικός Μετεώρων – Ενωση Συκεών   

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Πολυσίδης Νικόλαος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

—————————————–

Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών – Εθνικός Λαγυνών   

Γήπεδο:Πέντε Βρυσών – ώρα:15.00

– Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου   

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00

– Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

Δάφνη Ευαγγελισμού – Δόξα Περιβολακίου   

Γήπεδο:Ευαγγελισμού – ώρα:11.00

– Γιατρός:Γούτη Χριστίνα

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

—————————————–

Ιωάννης Παπάφης – Πέρα   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:13.00

– Γιατρός:Χατζηπαναγιώτης Παν.

 

ΑΕ Μαρτίου – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας   

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.30

– Γιατρός:Βαφείδου Κυριακή

 

Προοδευτική – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

—————————————–

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Αργοναύτης Καλαμαριάς   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Αίολος Ευόσμου 2014 – ΑΟ Μεσήμβριας   

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:11.00

– Γιατρός:Αχλάτης Βλάσιος

Νίκη Νεοχωρούδας – Νέα Πολιτεία Ευόσμου   

Γήπεδο:Νεοχωρούδας – ώρα:11.00

– Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Μακεδονία Ευκαρπίας – Αστέρας Κορδελιού   

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00

– Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Αναγέννηση Προχώματος – Σταυραετός Ευξεινούπολης   

Γήπεδο:Προχώματος – ώρα:11.30

– Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ/κης – Φοίνικας Σχολαρίου   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00

– Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Αστραπή Νεάπολης   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00

– Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Φοίνικας Τούμπας – Δράση Αρδαμερίου   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:09.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Φλώρου Μαρία

Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων – Κυψέλη Νεάπολης   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:13.00

– Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Επταπυργίου – Μαραθώνας Υποδομή 1926   

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:10.30

– Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Αστέρια   

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:13.00

– Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

Αναγέννηση Νέων Επιβατών – Δόξα Τούμπας   

Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:11.30

– Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Κεραυνός Μονοπηγάδου – Κανάρης    

Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα:11.30

– Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Σεμερτζής, Φασούλας, Μεταξάς, Χύτας.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

11.00: Παπαδόπουλος Γ., Τσαμαντουρίδης, Φλώρου, Μουρατίδου.

15.00: Παπαδόπουλος Γ., Ιωαννίδης, Λάλλας, Κωλέτση.

 

Περισσότερα Άρθρα

Η κορυφή… του ανήκει ξανά!

Ο Μακεδονικός ήταν ο μεγάλος νικητής (2-0) του ντέρμπι με τον Εδεσσαϊκό, το οποίο θα έκρινε την πρωτιά στον 2ο όμιλο της Γ’ Εθνικής μετά το πέρας