Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 18-19 Σεπτεμβρίου

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 18.09.2021

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Ιωνικός – ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Ακρίτες Συκεών – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Κανονιέρηδες – ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


ΑΣ Νεάπολης – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


ΠΑΟ Ξυλούπολης – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


ΠΑΟΚ Σταυρού – Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 14ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 15ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 16ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Ατρόμητος Τριαδίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 17ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Αστέρας Ραιδεστού – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 18ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Δόξα Τριλόφου – Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο: Τριλόφου – ώρα: 17.00

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 19.09.2021

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Καμπανιακός – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο: Δημ.Χαλάστρας (Μυγδώνειο) – ώρα: 17.00

Ελευθεριακός – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Μακεδονικός Γέφυρας – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 17.00

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Δόξα Πενταλόφου – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Δόξα Ρετζικίου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Αίας Ευόσμου – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Ομόνοια Σταυρούπολης – Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 17.00

ΓΣ Ηλιούπολης – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Νίκη Ηρακλείου – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Δόξα Αγ.Παύλου – Μελιτέας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 13ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Κισσός Χορτιάτη – Πανόραμα

Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 11.00

Εθνικός Πυλαίας – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 14ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Μέντεκας Καλαμαριάς – Μαραθώνας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 15ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 16ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Αναγέννηση Ρυσίου – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 17ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 18ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης – ώρα: 12.00

Περισσότερα Άρθρα

Γαλτσίδης: “Πίστη στο ρόστερ του Αγροτικού, έμφαση σε φυσική κατάσταση και τακτική προσαρμογή”

Φυσιολογικά θεωρεί τα σκαμπανεβάσματα στην απόδοση του Αγροτικού Αστέρα (ήττες στα τελευταία φιλικά με Ηρακλή και Μέγα Αλέξανδρο Τρικάλων και ενδιάμεσα στο