Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 31/10-1/11

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 31.10.2020

Τα τμήματα της ακαδημίας ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 Soccer School λειτουργούν ήδη σε πρότυπα ακαδημιών διεθνούς κλάσης, με προπονήσεις στο πρότυπο Αθλητικό Κέντρο Planet (Περιοχή Hyatt) και καθημερινή υποστήριξη από μια σειρά ειδικών επαγγελματιών. Διατροφολόγοι, Αθλητικοί Ψυχολόγοι, Φυσικοθεραπευτές, Διασώστες, Εργοθεραπευτές και Παιδαγωγοί  θα προσφέρουν τις υπηρεσίες τους σε όλα τα παιδιά της ποδοσφαιρικής ομάδας.

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο:Κυμίνων – ώρα:15.00

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

ΠΑΟΝ Επιβατών – Μαραθώνας

Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:15.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα:15.00

 

Κανονιέρηδες – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

 

Αξιός Ανατολικού – ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο:Ανατολικού – ώρα:15.00

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Λητής – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:15.00

 

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:15.00

 

Ακρίτες Συκεών – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.30,

Times Cafe Bar – Aγν. Στρατιώτη 25 Πολίχνη

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μελιτέας

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:15.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Νίκη Μεσημερίου – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:15.00

 

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο:Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης – ώρα:15.00

 

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:15.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Γ ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Εθνικός Μετεώρων – Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:14.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Γ ΦΑΣΗ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Μ. Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου – Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο:Μελισσοχωρίου – ώρα:14.30


 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 01.11.2020

Petshop88: Πάνω από 5.000 προϊόντα για το κατοικίδιο σου

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ενωση Ανθείας Αριστήνου

Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα:15.00

 

Εθνικός Σοχού – Πανδραμαϊκός

Γήπεδο:Σοχού – ώρα:15.00

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αναγέννηση Πλαγιάς

Γήπεδο:Κουφαλίων (παλιό) – ώρα:15.00

 

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Νίκη Αγκαθιάς

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα:15.00

 

Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός

Γήπεδο:Μακεδονικού – ώρα:15.00

 

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Άρης Θεσσαλονίκης – Γιάννενα

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

Κάβα Ποτών – Αφοί Μάστακα – Τζεκάκη 42 Αμπελόκηποι

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————

Δόξα Πενταλόφου – Καμπανιακός

Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:11.00

 

Ιωνικός – Ιάσων Αυγής

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:15.00

 

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:15.00

 

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:15.00

Rose Garden: Ο χρόνος σας είναι πολύτιμος για την οργάνωση του γάμου.  Αφήστε σε εμάς την οργάνωση μίας ονειρεμένης δεξίωσης.

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————

Αετός Βασιλικών – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:15.00

 

ΑΟ Καρδίας – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:15.00

 

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Παύλος Μελάς

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο:Προχώματος – ώρα:15.00

 

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) – ώρα:15.00

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

 

ΓΣ Ηλιούπολης – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00

 

Ελευθεριακός – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:15.00

 

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

 

ΑΕ Αμπελοκήπων – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:11.30

 

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΑΟΚ Σταυρού – Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:15.00

 

Αρης Καβαλαρίου – Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:11.30

 

Δόξα Ασσήρου – Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο:Ασσήρου – ώρα:15.00

 

Νέστωρ Οσσας – Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο:Όσσας – ώρα:11.30

 

Δόξα Γερακαρούς – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο:Γερακαρούς – ώρα:15.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Κρήνης – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης – ώρα:11.00

 

Μέντεκας Καλαμαριάς – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00

 

ΑΕ Φαλήρου – Πανόραμα

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.00

 

Εθνικός Πυλαίας – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:15.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:15.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Γ ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Ρουβίκωνας

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:11.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Γ ΦΑΣΗ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο:Νεοχωρούδας – ώρα:14.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Γ ΦΑΣΗ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Αστραπή Νεάπολης – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:11.00

 

ΑΕ Χαριλάου Αγ.Ελευθέριος – Χαρίλαος Επαμεινώνδας

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:14.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Γ ΦΑΣΗ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Φοίνικας Τούμπας

Γήπεδο:Αγίας Παρασκευής – ώρα:14.30

 

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:14.30

 

Περισσότερα Άρθρα