Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων (1/3)

ΚΥΡΙΑΚΗ 23.02.2020

 

SUPER LEAGUE 2 – ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————

Απόλλων Πόντου – ΑΕ Καραϊσκάκης

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

——————————————

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο:Κουφαλίων (παλιό) – ώρα:15.30

 

Ιωνικός – Καμπανιακός

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:15.30

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.30

 

Αστέρας Αμπελοκήπων – Κανονιέρηδες

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟ Δορκάδας – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.30

 

Θύελλα Περιστερώνα – Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο:Περιστερώνας – ώρα:15.30

 

Μακεδονικός Ασκού – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο:Ασκού – ώρα:12.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

——————————————————

Αναγέννηση Επανομής – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:15.30

 

Πανόραμα – Μαραθώνας

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:15.30

 

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:15.30

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

——————————————————

Ολυμπος Δενδροποτάμου – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο:Μενεμένης – ώρα:11.30

 

Εθνικός Ευόσμου – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.30

 

ΠΟ Ξηροκρήνης – Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:13.30

 

ΓΣ Ηλιούπολης – Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

——————————————————

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:15.30

 

Φίλιππος Ελεούσας – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο:Ελεούσας – ώρα:11.30

 

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Μαγνησιακός

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.30

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

——————————————————

Αίολος – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.30

 

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο:Λακκιάς – ώρα:11.30

 

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.00

 

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Πέρα

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:13.30

 

Περισσότερα Άρθρα