Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 1-2/2

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 01.02.2020

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

——————————————

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Κυμίνων – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Ρακόπουλος Νικόλαος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

 

ΠΑΟ Ξυλούπολης – ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο:Ξυλούπολης – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Αστρεινίδης Θεμιστοκλής – Γιατρός:Παπαλέτσιος Απόστολος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

——————————————————

Κανονιέρηδες – Ελευθεριακός

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Χύτας Κωνσταντίνος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

 

Μακεδονικός Γέφυρας – Μελιτέας

Γήπεδο:Γέφυρας – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Μπούρος Γεώργιος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Σταυρού – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Αλβανός Απόστολος – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

Μακεδονικός Λητής – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο:Λητής – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Αποστολίδης Ευγένιος – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

——————————————————

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

 

ΑΕ Κρήνης – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Τζιώτζιου Χρ.-Υακίνθη

 

Αναγέννηση Επανομής – Πανόραμα

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

 

Αριστοτέλης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Σιουραντάμης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

——————————————————

Αξιός Ανατολικού – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο:Ανατολικού – ώρα:15.30

Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

——————————————————

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Μακεδονικός Μοναστηρίου

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος του Ελευθερίου – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:15.30

Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

 

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας – ώρα:15.30

Γιατρός:Πυργίδης Νικόλαος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

——————————————————

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.30

Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

ΑΕ Πυλαίας – ΑΕ Φαλήρου

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:15.30

Παρατηρητής: Χαϊτας Γεώργιος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Αχιλλέας Περαίας – Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο:Περαίας – ώρα:15.30

Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΟ Μεσήμβριας – Αναγέννηση Προχώματος

Γήπεδο:Μεσήμβριας – ώρα:15.30

Γιατρός:Παπαδόπουλος Νικόλαος

 

Ορφέας Αγ. Τριάδας – Ελπίδες Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.30

Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΣ Αγ. Παύλος – Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:15.30

Γιατρός:Οικονόμου Δανάη

 

Χαρ. Επαμεινώνδας – Λιονταράκια

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.30

Γιατρός:Νικολαϊδου  Αναστασία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής – Μαραθών Υποδομή 1926

Γήπεδο:Αγίας Παρασκευής – ώρα:15.30

Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015 – Φοίνικας Σχολαρίου

Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

 

Ενωση Συκεών – Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Usore Blessing

 

 

 

 

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Σεμερτζής, Χύτας, Ξυδόπουλος, Ναζίρης.

 

 

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Αναγνώστου, Γούλας, Ζησόπουλος, Κατσαφούρου, Φαρμάκης, Σπυρίδου.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 02.02.2020

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

——————————————————

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΠΟ Νέας Καλλοκράτειας

Γήπεδο:Μηχανιώνας – ώρα:15.00

 

Θερμαϊκός Θέρμης – Αρης Παλαιοχωρίου                       ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

 

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

Αγροτικός Αστέρας – Αρης Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα:15.00

 

ΠΑΟΚ – ΑΕ Οδυσσέας Γλυφάδας

Γήπεδο:ΑΚ Μεσήμβριας – ώρα:15.00

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

——————————————

Ιάσων Αυγής – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο:Αυγής – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος

 

Ιωνικός – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος

 

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

 

Καμπανιακός – Εθνικός Σοχού

Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

Παύλος Μελάς – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

 

Δόξα Ρετζικίου – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο:Πεύκων – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Κιουλτζής Ιωάννης

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Ζυγομήτρος Δημήτριος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

Δόξα Αγ.Παύλου – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος του Χριστοδούλου – Γιατρός:Τζίολας Μιχ-Αδριανός

 

Αστέρας Αμπελοκήπων – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

——————————————————

Νίκη Ηρακλείου – Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Χατζηευαγγέλου Αγγελος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

Διγενής Κρυονερίου – Απόλλων Ζαγκλιβερίου    3-0 α.α.

 

ΠΑΟ Δορκάδας – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

 

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος

 

Θύελλα Περιστερώνα – Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο:Περιστερώνας – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

——————————————————

Αναγέννηση Ρυσίου – Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

 

Εθνικός Πυλαίας – Μαραθώνας

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

 

Αετός Βασιλικών – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΟ Ξηροκρήνης – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:13.15

Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

 

ΓΣ Ηλιούπολης – Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00

Γιατρός:Ανεστιάδου Ελισσάβετ

 

Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Σταυραετός Ευξεινούπολης             3-0 α.α.

Δόξα Ελπίδας – Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.30

Γιατρός:Γούλας Ιωάννης

 

Ομόνοια Σταυρούπολης – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

——————————————————

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.30

Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

 

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:11.00

Γιατρός:Ρουμελιώτη Σοφία

 

Μαγνησιακός – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Usore Blessing

 

ΑΜΣ Νικόπολη – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:13.15

Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

 

Ακρίτες Συκεών – ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Φαρμάκης Ιωάννης

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Αστραπή Μεσαίου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Αστρεινίδης Θεμιστοκλής – Γιατρός:Πυργίδης Νικόλαος

 

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00

Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

 

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

 

Νίκη Ευκαρπίας – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Χύτας Κωνσταντίνος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Βρασίδας Βρασνών

Γήπεδο:Ανοιξίας – ώρα:12.00

Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος

 

Αρης Καβαλαρίου – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Αποστολίδης Ευγένιος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Νέστωρ Οσσας – Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο:Όσσας – ώρα:11.30

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

Ελλήσποντος Κριθιάς – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο:Κριθιάς – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Παπαλέτσιος Απόστολος

 

Ηρακλής Μοδίου – Δόξα Γερακαρούς

Γήπεδο:Μοδίου – ώρα:12.30

Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:13.00

Παρατηρητής:Ζυγομήτρος Δημήτριος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:11.00

Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

 

Πέρα – Αίολος

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:13.15

Γιατρός:Τζίολα Αικατερίνη Γεωργία

 

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Προοδευτική

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:10.30

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Μέντεκας Καλαμαριάς – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:10.30

Παρατηρητής:Σιουραντάμης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Φανάρα Παρασκευή

 

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Πυρσός Αγίας Τριάδας

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:11.30

Γιατρός:Βογιατζή Κυριακή

 

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο:Πλαγιαρίου – ώρα:15.30

Γιατρός:Βογιατζή Κυριακή

 

Ιωάννης Παπάφης – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Κάβουρα Κωνσταντίνα

 

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:13.00

Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Φανάρα Παρασκευή

 

 

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Ακαδ. Ποδ. Ζάχου

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:11.00

Γιατρός:Τζιώτζιου Χρ.-Υακίνθη

 

Δόξα Αδένδρου – Διγενής Μονολόφου

Γήπεδο:Αδένδρου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

Κανάρης – Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:11.00

Γιατρός:Κατσαφούρου Ευφροσύνη

 

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ. – Αναγέννηση Επταπυργίου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:13.00

Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

 

ΑΟ Θράκης – ΑΟ Σούτερς               ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

Ερμής Μηχανιώνας – ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπήγαδου

Γήπεδο:Αγίας Τριάδας – ώρα:11.30

Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης – Δόξα Τούμπας

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00

 

Περισσότερα Άρθρα