Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 21-22/12 (πριν τα Χριστούγεννα)

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21.12.2019

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

——————————————

Ομόνοια Σίνδου – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

Μελιτέας – ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χύτας Κωνσταντίνος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδονικός Λητής – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο:Λητής – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Αστρεινίδης Θεμιστοκλής – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Αστέρας Ραιδεστού – Πανόραμα

Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

 

Νίκη Μεσημερίου – Αριστοτέλης

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

Οδυσσέας Κορδελιού – ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Κανδέρης Αλέξανδρος

 

Θρίαμβος Παρθενίου – Σταυραετός Ευξεινούπολης    3-0 α.α.

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

Ακρίτες Συκεών – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.00

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

ΑΕ Αμπελοκήπων – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

 

Φίλιππος Ελεούσας – Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο:Ελεούσας – ώρα:15.00

Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

—————————————–

Ερμής Μηχανιώνας – ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης

Γήπεδο:Αγίας Τριάδας – ώρα:15.00

Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

—————————————–

ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου – Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής

Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

 

 

 

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αποστολίδης, Ζυγομήτρος, Καρατζιόβαλης, Παπαδόπουλος Γ., Μπούρος.

 

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Balousha, Αναγνώστου, Δεμίρη, Ζησόπουλος, Λάλλας, Μαργαρίτης.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22.12.2019

 

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Γιάννενα

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα:15.00

– Γιατρός: Kόγιας Αθανάσιος

Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΕ Οδυσσέας Γλυφάδας

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

——————————————

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.15

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ιωνικός

Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μπούρος Γεώργιος – Γιατρός:Balousha Mohammed

 

Καμπανιακός – Ιάσων Αυγής

Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

Παύλος Μελάς – Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Usore Blessing

 

Εθνικός Σοχού – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Σοχού – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

 

ΑΟ Καρδίας – ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

 

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο:Λαγκαδά – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Δόξα Πενταλόφου – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:11.15

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος

 

Ελευθεριακός – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Μπουρέκα Ρένια

 

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

Κανονιέρηδες – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

 

Μακεδονικός Γέφυρας – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Γέφυρας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΣ Νεάπολης – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:11.15

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος

 

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

Ελλήσποντος Μαδύτου – Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο:Μαδύτου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Αλβανός Απόστολος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

ΑΕ Φιλύρου – Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο:Φιλύρου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

Νίκη Ηρακλείου – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ζυγομήτρος Δημήτριος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

 

Διγενής Κρυονερίου – ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο:Κρυονερίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Αποστολίδης Ευγένιος – Γιατρός:Κιουλτζής Ιωάννης

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.15

Παρατηρητής:Καρατζιόβαλης Δημήτριος – Γιατρός:Τζίολα Αικατερίνη Γεωργία

 

Μαραθώνας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

 

Εθνικός Πυλαίας – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

 

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

 

Αετός Βασιλικών – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής

 

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

Δόξα Ελπίδας – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

 

Ομόνοια Σταυρούπολης – Μ.Αλέξ. Ελλήνων

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.15

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00

Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

 

Ολυμπος Δενδροποτάμου – Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο:Μενεμένης – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

Μαγνησιακός – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα:11.15

Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

 

Εθνικός Μετεώρων – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

 

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Μακεδονικός Μοναστηρίου

Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Δεμίρη Μαρία

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

Πέρα – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:11.15

Γιατρός:Κάβουρα Κωνσταντίνα

 

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Χύτας Κωνσταντίνος – Γιατρός:Φανάρα Παρασκευή

 

Προοδευτική – Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:09.30

Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Κατσαφούρου Ευφροσύνη

 

ΑΕ Φαλήρου – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:09.00

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Οικονόμου Δανάη

 

Αίολος – Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Τζιώτζιου Χρ.-Υακίνθη

 

Ατρόμητος Τριαδίου – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο:Τριαδίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σκούφος Δημήτριος – Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

——————————————————

Πυρσός Αγίας Τριάδας  – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο:Αγίας Τριάδας – ώρα:15.00

Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

—————————————–

Ακαδ. Ποδ. Ζάχου – ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00

Γιατρός:Μουτζουρούνης Απόστολος

 

 

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βότσαρης, Αστρεινίδης, Φασούλας, Ναζίρης, Σταμάτης Αθ., Τσεκούρας.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

09.00 – 12.30: Balousha, Αναγνώστου, Γκόγκος, Ιωαννίδης Παντ., Μουτζουρούνης, Ρήγκος.

 

14.30 – 15.30: Γκόγκος, Ζησόπουλος, Θεοδωρίδης, Κατσαφούρου, Μπάνης, Πέπης, Χατζηαθανασίου.

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 18.12.2019

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

——————————————————

Θερμαϊκός Θέρμης – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:15.00

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ 12 (2η αγωνιστική)

——————————————————

ΕΠΣ Μακεδονίας – ΕΠΣ Χαλκιδικής

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.30

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ 14 (2η αγωνιστική)

——————————————————

ΕΠΣ Μακεδονίας – ΕΠΣ Χαλκιδικής

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 14.00

 

Περισσότερα Άρθρα

Κύπελλο ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα των ημιτελικών

Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται ότι οι αγώνες της ημιτελικής φάσης του 49ου Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Ομάδων θα διεξαχθούν τις παρακάτω ημερομηνίες: ΤΕΤΑΡΤΗ