Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 12-13 Οκτωβρίου

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12.10.2019

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

——————————————————

Κανονιέρηδες – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:16.30

 

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:16.30

 

Ελευθεριακός – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:16.30

 

Μελιτέας – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.30

 

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου – ώρα:16.30

 

ΜΑΣ Αγχιάλου – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:16.30

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

——————————————————

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:16.30

 

Νίκη Μεσημερίου – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:16.30

 

Μαραθώνας – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.30

 

Αστέρας Ραιδεστού – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:16.30

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

Εθνικός Ευόσμου – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:16.30

 

ΠΟ Ξηροκρήνης – Σταυραετός Ευξεινούπολης    ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

 

ΓΣ Ηλιούπολης – Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:16.30

 

Αξιός Ανατολικού – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Ανατολικού – ώρα:16.30

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδονικός Μοναστηρίου – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο:Μοναστηρίου – ώρα:16.30

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:16.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Αίολος

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:16.30

 

ΑΕ Πυλαίας – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:16.30

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Μαρτίου – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:16.30

 

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης – ώρα:16.30

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Προχώματος – Ορφέας Αγ. Τριάδας

Γήπεδο:Προχώματος – ώρα:16.30

 

ΑΟ Μεσήμβριας – ΠΑΟΚ Πολίχνης

Γήπεδο:Μεσήμβριας – ώρα:16.30

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Ερμής Μηχανιώνας – ΟΜΑΔΑ Α

 

Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Αγίας Παρασκευής – ώρα:16.30

 

Δόξα Τούμπας – Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:16.30

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015 – Ενωση Συκεών

Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) – ώρα:16.30

 

Ρουβίκωνας – Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.30

 

Αετός Ανω Σταυρού – ΠΑΟ Καρτερών

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:16.30

 

 

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13.10.2019

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΑΣ Φλώρινα

Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:16.00

 

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

——————————————————

Αρης Θεσσαλονίκης – Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.00

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————

ΑΕ Ευόσμου – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:16.30

 

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο:Λαγκαδά – ώρα:16.30

 

ΑΟ Καρδίας – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:11.30

 

Εθνικός Σοχού – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο:Σοχού – ώρα:16.30

 

Ομόνοια Σίνδου – Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:11.30

 

Παύλος Μελάς – Ιάσων Αυγής

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:16.30

 

Καμπανιακός – Ιωνικός

Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:16.30

 

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:16.30

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

——————————————————

Δόξα Ρετζικίου – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Πεύκων – ώρα:11.00

 

Δόξα Πενταλόφου – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:11.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

——————————————————

Διγενής Κρυονερίου – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο:Κρυονερίου – ώρα:16.30

 

Νίκη Ηρακλείου – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:16.30

 

ΑΕ Φιλύρου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:16.30

 

Ελλήσποντος Μαδύτου – ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο:Μαδύτου – ώρα:16.30

 

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου – ώρα:16.30

 

ΑΣ Νεάπολης – Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:12.00

 

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:11.30

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

——————————————————

Εθνικός Πυλαίας – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:16.30

 

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Αριστοτέλης

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00

 

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Πανόραμα

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:16.30

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:11.30

 

Δόξα Ελπίδας – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.30

 

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.30

 

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.30

 

Μαγνησιακός – ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα:11.30

 

ΑΜΣ Νικόπολη – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:16.30

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:16.30

 

Μακεδών Ευόσμου – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:13.30

 

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Μελισσοχωρίου – ώρα:11.30

 

Εθνικός Αστέρας – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

 

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:11.30

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

Βρασίδας Βρασνών – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς

Γήπεδο:Βρασνών – ώρα:16.30

 

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:16.30

 

Δόξα Ασσήρου – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο:Ασσήρου – ώρα:16.30

 

Δάφνη Ευαγγελισμού – Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο:Ευαγγελισμού – ώρα:16.30

 

Εθνικός Λαγυνών – Ελλήσποντος Κριθιάς

Γήπεδο:Λαγυνών – ώρα:16.30

 

Δόξα Γερακαρούς – Ηρακλής Μοδίου

Γήπεδο:Γερακαρούς – ώρα:11.30

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο:Λακκιάς – ώρα:11.30

 

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:10.30

 

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:13.00

 

Πέρα – Προοδευτική

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.30

 

Πυρσός Αγίας Τριάδας  – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Γήπεδο:Αγίας Τριάδας – ώρα:11.30

 

Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα:11.30

 

Δόξα Τριλόφου – Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο:Τριλόφου – ώρα:11.30

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:16.30

 

Ακαδ. Ποδ. Ζάχου – Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:14.00

 

Ελπίδες Αμπελοκήπων – Διγενής Μονολόφου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.30

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Κυψέλη Νεάπολης – Χαρ. Επαμεινώνδας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:13.30

 

Κανάρης – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ.

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:13.00

 

ΑΣ Αγ. Παύλος – ΑΟ Θράκης

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:11.30

 

Ελπίδες Συκεών – ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:14.00

 

Λιονταράκια – Αναγέννηση Επταπυργίου

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:11.00

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Μαραθών Υποδομή 1926 – ΑΣ Νέων Νέας Κρήνης

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00

 

ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα:11.30

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Φοίνικας Σχολαρίου – ΑΕ Αγ. Γεωργίου

Γήπεδο:Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα:16.30

 

Περισσότερα Άρθρα