Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 19-20 Οκτωβρίου

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19.10.2019

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

Φοίνικας Πολίχνης – Παύλος Μελάς

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

 

Ολυμπιακός Κυμίνων – Καμπανιακός

Γήπεδο:Κυμίνων – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

Αίας Ευόσμου – Μελιτέας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Ζυγομήτρος Δημήτριος – Γιατρός:Usore Blessing

 

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Σταυρού – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Αλβανός Απόστολος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Διγενής Κρυονερίου

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

ΠΑΟ Δορκάδας – Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Αστρεινίδης Θεμιστοκλής – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

 

Κεραυνός Κολχικού – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο:Κολχικού – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

Αριστοτέλης – Μαραθώνας

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

Εθνικός Μαλγάρων – Σταυραετός Ευξεινούπολης    3-0 α.α.

 

Θρίαμβος Παρθενίου – Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο:Παρθενίου – ώρα:16.30

Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:16.30

Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

 

Αξιός Ανατολικού – Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο:Ανατολικού – ώρα:16.30

Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

Αστραπή Νεάπολης – Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:16.30

Γιατρός:Μπουρέκα Ρένια

 

Φίλιππος Ελεούσας – Μακεδονικός Μοναστηρίου

Γήπεδο:Ελεούσας – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Μπούρος Γεώργιος – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

 

ΑΕ Αμπελοκήπων – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.30

Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

 

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:16.30

Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

 

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:17.30

Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

Κισσός Χορτιάτη – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:16.30

Γιατρός:Νικολαϊδου  Αναστασία

 

Ατρόμητος Τριαδίου – Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:16.30

Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

 

Προοδευτική – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης – ώρα:16.30

Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

 

 

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Ερμής Μηχανιώνας – Μαραθών Υποδομή 1926

Γήπεδο:Αγίας Τριάδας – ώρα:16.30

Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

 

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

 

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Δόξα Τούμπας

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Σκούφος Δημήτριος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών – ΠΑΟ Καρτερών

Γήπεδο:Πέντε Βρυσών – ώρα:16.30

Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

 

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δουβλέκης, Δρόσος, Χατζηγεωργίου Γ., Λαζαρίδης, Μαραντίδης.

 

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Καραμπούτας, Γκόγκος, Λιτητάρης, Ανδρικόπουλος, Balousha.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20.10.2019

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

——————————————————

Θερμαϊκός Θέρμης – ΑO Σειρήνα

Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:15.00

 

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου

Γήπεδο:Μηχανιώνας – ώρα:15.00 – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

Μακεδονικός – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

Γήπεδο:Μακεδονικού – ώρα:15.00

 

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

——————————————————

Αρης Θεσσαλονίκης – Ατρόμητος Αθηνών

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:14.00 – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – ΟΦΗ

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα:15.00 – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

——————————————————

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – ΓΠΟ Καστοριάς

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00 – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Λαγυνών – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

ΠΑΟΝ Επιβατών – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

ΠΑΟ Κουφαλίων – Εθνικός Σοχού

Γήπεδο:Κουφαλίων (παλιό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

Ιάσων Αυγής – Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο:Αυγής – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

 

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:Usore Blessing

 

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Ρακόπουλος Νικόλαος – Γιατρός:Usore Blessing

 

Αχιλλέας Τριανδρίας – Κανονιέρηδες

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:10.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

Δόξα Αγ.Παύλου – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Αποστολίδης Ευγένιος – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

 

Αστέρας Αμπελοκήπων – Ελευθεριακός

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Μουτζουρούνης Απόστολος

 

Θύελλα Περιστερώνα – Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο:Περιστερώνας – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Balousha Mohammed

 

Μακεδονικός Ασκού – Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο:Ασκού – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

Αναγέννηση Ρυσίου – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

 

Ορφέας Σουρωτής – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Παπαγιάννης Γεώργιος

 

ΑΕ Κρήνης – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

 

Αναγέννηση Επανομής – Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής

 

Πανόραμα – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

 

 

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

Ολυμπος Δενδροποτάμου – ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο:Μενεμένης – ώρα:11.00

Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

 

Οδυσσέας Κορδελιού – Μ.Αλέξ. Ελλήνων

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Καλινδέρης Αλέξανδρος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης

Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

 

Εθνικός Μετεώρων – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:16.30

Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

 

ΑΜΣ Νικόπολη – Μαγνησιακός

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:12.00

Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.30

Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

 

Νίκη Ευκαρπίας – Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.30

Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

 

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:11.30

Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας

Γήπεδο:Ανοιξίας – ώρα:16.30

Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος

 

Αρης Καβαλαρίου – Βρασίδας Βρασνών

Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:12.00

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

Νέστωρ Οσσας – Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο:Όσσας – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

 

Ελλήσποντος Κριθιάς – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο:Κριθιάς – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Κοντός Διαμαντής – Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

 

Δόξα Γερακαρούς – Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο:Γερακαρούς – ώρα:11.30

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Ηρακλής Μοδίου – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο:Μοδίου – ώρα:16.30

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

Αίολος – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:16.00

Γιατρός:Λιτητάρης Αντώνης

 

ΑΕ Φαλήρου – Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:11.30

Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

 

ΑΕ Πυλαίας – Πέρα

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:11.30

Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

Μέντεκας Καλαμαριάς – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Χύτας Κωνσταντίνος – Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

 

Αχιλλέας Περαίας – Πυρσός Αγίας Τριάδας

Γήπεδο:Περαίας – ώρα:16.30

Γιατρός:Μουτζουρούνης Απόστολος

 

Ιωάννης Παπάφης – ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Τζιώτζιου Χριστ.-Υακίνθη

 

Δόξα Τριλόφου – Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο:Τριλόφου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:14.00

Γιατρός:Μπουρέκα Ρένια

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Δάφνη Ακροποτάμου – Διγενής Μονολόφου

Γήπεδο:Ακροποτάμου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Αβραμίδης Ιωάννης – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Ελπίδες Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:09.30

Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

 

Δόξα Αδένδρου – Ακαδ. Ποδ. Ζάχου

Γήπεδο:Αδένδρου – ώρα:11.30

Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

 

Ορφέας Αγ. Τριάδας – ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:14.00

Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος

 

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Αναγέννηση Προχώματος

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:11.30

Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Χαρ. Επαμεινώνδας – ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:13.30

Γιατρός:Καλαϊτζίδου Ευαγγελία

 

Κανάρης – Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:11.00

Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

 

ΑΟ Σούτερς – Αναγέννηση Επταπυργίου

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:14.00

Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης

 

ΑΟ Θράκης – Λιονταράκια

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

 

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ. – Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:13.30

Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης – Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.30

Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

 

ΑΣ Ηρακλής 2015 – ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου

Γήπεδο:Βοηθητικό Καυτανζογλείου Σταδίου – ώρα:14.00

Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Αγ. Γεωργίου – Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015

Γήπεδο:Ασπροβάλτας – ώρα:16.30

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Δόξα Περιβολακίου – Φοίνικας Σχολαρίου

Γήπεδο:Περιβολακίου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Balousha Mohammed

 

Ενωση Συκεών – Αετός Ανω Σταυρού

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:16.30

 

 

 

Περισσότερα Άρθρα