Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 20-21 Απριλίου

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της ΕΠΣ Μακεδονίας για το Σαββατοκύριακο 20-21 Απριλίου 2019.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 20.04.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)

——————————————————

Ελευθεριακός – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Αίας Ευόσμου – Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Balousha Mohammed

Δόξα Ρετζικίου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο:Πεύκων – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

ΓΣ Ηλιούπολης – Ιωνικός

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

ΠΑΟΚ Σταυρού – Ελλήσποντος Κριθιάς    3-0 α.α.

ΑΣ Νεάπολης – Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

Ακρίτες Συκεών – Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Μακεδονικός Ασκού – ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο:Ασκού – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΑΕ Φιλύρου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Φιλύρου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

——————————————————

Ολυμπος Δενδροποτάμου – Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες Σταυρούπολης – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

——————————————————

Νέστωρ Οσσας – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο:Όσσας – ώρα:17.00

Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος

Αρης Ξηροποτάμου – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο:Ξηροποτάμου – ώρα:17.00

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Ηρακλής Μοδίου – Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο:Μοδίου – ώρα:17.00

Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος

Εθνικός Προφήτη – ΑΕ Αγ.Γεωργίου

Γήπεδο:Προφήτη – ώρα:17.00

Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Διγενής Κρυονερίου – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο:Κρυονερίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:Παπαδέα Σταυρούλα

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Δράση Αρδαμερίου

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:17.00

Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Βρασίδας Βρασνών

Γήπεδο:Ανοιξίας – ώρα:17.00

Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

——————————————————

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Πυρσός Αγίας Τριάδας

Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Φοίνικας Καλαμαριάς – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Αριστοτέλης

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Παπαδημητρίου Στέργιος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Αχιλλέας Περαίας – Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο:Περαίας – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

ΑΣ Παπάδες – Δόξα Τριλόφου    0-3 α.α.

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δρόσος, Κουρούπης, Μελενικιώτης Πέτρος, Λημνιός, Σταμάτης Αθ.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Σαριδάκης, Τσαμαντουρίδης, Σαλβαρίδης Ηλ., Χατζηαθανασίου, Ζησόπουλος, Λουκοβίτης.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 21.04.2019

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΟ Τρίκαλα 2011

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Παπαδημητρίου Στέργιος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Δόξα Ρετζικίου – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015

Γήπεδο:Πεύκων – ώρα:16.30

Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)

——————————————

Εθνικός Σοχού – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Σοχού – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΑΟ Καρδίας – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Θερμαϊκός Θέρμης

Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Ρακόπουλος Νικόλαος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Ομόνοια Σίνδου – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Μελιτέας – Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Καμπανιακός – Μαραθώνας

Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο:Μηχανιώνας – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ιάσων Αυγής

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)

——————————————————

Αστραπή Δενδροποτάμου – Κανονιέρηδες

Γήπεδο:Μενεμένης – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πέτρος  – Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Μακεδονικός Γέφυρας – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο:Γέφυρας – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Κουρούπης Σταμάτιος – Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)

——————————————————

Εθνικός Πυλαίας – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Αστέρας Ραιδεστού – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Νίκη Κερασιάς

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος

Νίκη Μεσημερίου – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Πανόραμα – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Τσαουσίδης Φώτιος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Αναγέννηση Ρυσίου – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

ΑΕ Κρήνης – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

——————————————————

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος

Ορφέας Αγίας Τριάδας – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος

Δόξα Ελπίδας – ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Τσαουσίδης Φώτιος – Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

Θρίαμβος Παρθενίου – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο:Παρθενίου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Κουρούπης Σταμάτιος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Ομόνοια Σταυρούπολης – Ελπίδες Χαλάστρας

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.30

Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Αμπελοκήπων – Μαγνησιακός

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Μακεδονικός Μοναστηρίου – ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο:Μοναστηρίου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

——————————————————

Αστραπή Νεάπολης – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πέτρος  – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:11.30

Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Νίκη Ηρακλείου – Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:11.30

Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:11.30

Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Ενωση Συκεών – Δόξα Δρυμού

Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:16.00

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:11.30

Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

——————————————————

Κισσός Χορτιάτη – Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο:Χορτιάτη – ώρα:16.00

Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Πέρα – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

ΑΕ Φαλήρου – Προοδευτική

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:14.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Φαρμάκη Γεωργία

Αίολος – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Ναζίρης, Καφαδάρης, Κοντός, Παπατζίκος, Μουχτάρογλου, Βλαχούδης.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

11.30 – 14.30: Λάλλας, Μουχσιάδης, Χορόζογλου, Τσιαχρής.

16.00 – 16.30: Usore Blessing, Μακρίδης, Θεοδωρίδης, Abukhatwa Ali, Σταματόπουλος Αλ.

Περισσότερα Άρθρα