Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 6-7/4

Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 6-7/4/2019 (τελ ενημέρωση: 5/4 17:45)


ΣΑΒΒΑΤΟ 06.04.2019



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
——————————————
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Μελιτέας – Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Μηχανιώνας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Αφθονίδης Νεκ. Λάμ.

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
ΑΣ Νεάπολης – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
——————————————————
Αστέρας Ραιδεστού – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
——————————————————
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Εθνικός Μαλγάρων – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Ορφέας Αγίας Τριάδας – Ελπίδες Χαλάστρας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Δόξα Ελπίδας – Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδες Σταυρούπολης – Μαγνησιακός
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
——————————————————
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
——————————————————
Ηρακλής Μοδίου – Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Μοδίου – ώρα: 17.00
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Εθνικός Προφήτη – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Προφήτη – ώρα: 17.00
Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Διγενής Κρυονερίου – Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Κρυονερίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
——————————————————
Κανάρης – Αριστοτέλης
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Πυρσός Αγίας Τριάδας – ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(2η αγωνιστική)
—————————————————————–
ΑΟ Μεσήμβριας – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Μεσήμβριας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(3η αγωνιστική)
—————————————————————–
Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Αναγέννηση Επταπυργίου
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(3η αγωνιστική)
—————————————————————–
Μακεδών Ευόσμου – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γαρυπίδης, Κουρκουνάσιος, Λαζαρίδης, Μουχτάρογλου, Ναζίρης, Ρακόπουλος.
ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Θεοδωρίδης, Λιόλιος, Μουχσιάδης, Πεντερίδης, Τάτσης, Χατζηαθανασίου, Παπαδημόπουλος.



ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 07.04.2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Μακεδονικός
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλαιό) – ώρα: 16.00

ΑΠΕ Λαγκαδά – Εδεσσαϊκός
Γήπεδο: Λαγκαδά – ώρα: 16.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
——————————————
Ομόνοια Σίνδου – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Καμπανιακός – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος

Ιάσων Αυγής – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Θύελλα Περιστερώνα – Μαραθώνας
Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Αστραπή Δενδροποτάμου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Αίας Ευόσμου – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

Μακεδονικός Γέφυρας – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος

Δόξα Ρετζικίου – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

ΓΣ Ηλιούπολης – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Ιωνικός – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος – Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
——————————————————
Παύλος Μελάς – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Ακρίτες Συκεών – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Μακεδονικός Ασκού – Ελλήσποντος Κριθιάς 3-0 α.α.

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Abukhatwa Ali

ΠΑΟ Δορκάδας – Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Επανομής – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Πανόραμα
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Εθνικός Πυλαίας – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Νίκη Κερασιάς – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
——————————————————
Ολυμπος Δενδροποτάμου – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 14.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
ΑΜΣ Νικόπολη – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Παπαδέα Σταυρούλα

Εθνικός Μετεώρων – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

ΑΕ Αμπελοκήπων – Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 11.30
Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
——————————————————
Αστραπή Νεάπολης – Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός: Usore Blessing

Εθνικός Αστέρας – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Νίκη Ηρακλείου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 11.30
Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 13.30
Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Ενωση Συκεών – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 11.30
Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
——————————————————
Νέστωρ Οσσας – Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Όσσας – ώρα: 12.00
Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Δόξα Ασσήρου – ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 12.00
Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Αρης Καβαλαρίου – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Καβαλαρίου – ώρα: 12.00
Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Αρης Ξηροποτάμου – Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο: Ξηροποτάμου – ώρα: 12.00
Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
——————————————————
Κισσός Χορτιάτη – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 11.30
Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Προοδευτική
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Abukhatwa Ali

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Πέρα – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 13.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

ΑΕ Φαλήρου – Αίολος
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 13.30
Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
——————————————————
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Φαρμάκη Γεωργία

Φοίνικας Καλαμαριάς – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΑΣ Παπάδες 3-0 α.α.

Μέντεκας Καλαμαριάς – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(2η αγωνιστική)
—————————————————————–
ΑΟ Θράκης – Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(3η αγωνιστική)
—————————————————————–
Μ.Αλέξ. Ελλήνων – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

Νίκη Νεοχωρούδας – Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος
Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 11.30
Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(3η αγωνιστική)
—————————————————————–
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Μαραθών Υποδομή 1926
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Καφαδάρης, Τουμπουλίδης, Αναστασιάδης, Χατζόπουλος, Μεταξάς.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

11.30 – 14.00: Σαλβαρίδης Ηλ., Σταματόπουλος, Χαρατσίδης.

17.00: Σπυρίδου, Τσιάχρης, Ζησόπουλος,Θεοδωρίδης.

Περισσότερα Άρθρα